ford ranxer  

 Online 133 lexues | 5 njoftime ne pritje

8,000 Euro

Audi A3 * Performance * Viti 2012 * Automatike

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2020 (19:56):Pershkrimi audi a3 /// sportback /// ???? : 0699369189 audi a3 model /// s - line /// viti 2012 eco system ( fiket ne semafor ) motorri 2.0 tdi (nafte) kambio automatike dhe s - tronic tapiceri ...Lexo detajet..

1,800 Euro FIAT PUNTO 1.3 NAFT 2004 OKAZION SHITET FIAT PUNTO 1.3 NAFT MULTIJET VITI 2004 LETRA T PAGUARA PER 1 VIT

Fiat Punto 1.3 Naft 2004

Vlore
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2020 (23:43):Okazion shitet fiat punto 1.3 naft multijet viti 2004 letra t paguara per 1 vit makina eshte n gjendie t mir si motorike e xhenerike disqe alumin goma 80 % me kondicioner cmimi 1800 € i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,900 Euro CITROEN C 4 PICASO.AUTOMAT 📌Citroen C4 Picaso 1.6 Diezel 📌viti 2008
📌/Makina me Dogane
🚘Cmimi

Citroen C 4 Picaso.automat

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2020 (23:43):📌citroen c4 picaso 1.6 diezel 📌viti 2008 📌/makina me dogane 🚘cmimi 3.900€ ▪︎kamio automatike▪︎ /📌sensor parkimi 📌klima cd esp 📌marshe ne timon 📌perde ...Lexo detajet..

3,100 Euro Shes wWaghen PASAT 0695594219

Viti 2003 Gas/Benzine, Letrat i ka te paguara deri me Maj 2021. Ne

Shes Wwaghen Pasat

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2020 (23:43):0695594219 viti 2003 gas/benzine, letrat i ka te paguara deri me maj 2021. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike nr. +355693825642...Lexo detajet..

800 Euro Veture Volkswagen eshte ne gjendje te mire motorrike, fuqia motrike 1.6, cmimi eshte i diskutueshem Veture Volkswagen passat eshte ne gjendje te mire motorrike, kambio manuale fuqi

Veture Volkswagen Eshte Ne Gjendje Te Mire Motorrike, Fuqia

Shkoder
Nafte Karburanti
1990 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2020 (23:43):Veture volkswagen passat eshte ne gjendje te mire motorrike, kambio manuale fuqia motorrike 1.6, cmimi eshte i diskutueshem. ...Lexo detajet..

1,999 Euro Lancia Ypsilon  me letra te paguara deri n prill 2021
Kambio automatico 
Viti prodhimi dhjeto

Lancia Ypsilon

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
110,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42): me letra te paguara deri n prill 2021 kambio automatico viti prodhimi dhjetor 2004 kambio automatico benzin 1.4 km 101.000...Lexo detajet..

2,990 Euro FIAT GRANDE PUNTO //Fiat Grande Punto 1.3 Diezel viti 2008
//Makina me Dogane
//Cmimi 2.990€

Fiat Grande Punto

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42)://fiat grande punto 1.3 diezel viti 2008 //makina me dogane //cmimi 2.990€ //gjendja perfekte //kondicioner cd esp //km 200.000 //nr kontakti ●067 6000 107●...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,990 Euro

3,400 Euro LANCIA MUSA ✅LANCIA MUSA 1.4 Benzin GAZ
✅Makina me Dogane
✅✅Cmimi 3.400€

Lancia Musa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42):✅lancia musa 1.4 benzin gaz ✅makina me dogane ✅✅cmimi 3.400€ 🔺️kamio automatike🔺️ ✅tavani panoramik ✅salloni lekure ✅impjanti gazit origjinal fabrike ✅klim...Lexo detajet..

38,999 Euro (38.999€)VOLVO XC 90 SUPER MJET SUPER CMIM //VOLVO XC90 2.0DIEZEL Viti 2016 4x4
//Makina me Dogane
//Cmimi 39.000€
/

(38.999€)volvo Xc 90 Super Mjet Super Cmim

Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42)://volvo xc90 2.0diezel viti 2016 4x4 //makina me dogane //cmimi 39.000€ //gjendja perfekte // 7. vende //makina e ardhur nga belgjika //makina esht full ekstra //nr kontakti▪︎ 067 6000 107▪︎...Lexo detajet..

6,000 Euro pjes foristradash 4x4 pjes foristradash 4x4 Mitsubishi Toyota Nissan Ford Land Rover Jeep

Pjes Foristradash 4x4

Lezhe
Nafte Karburanti
2003 Viti
70,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42):Pjes foristradash 4x4 mitsubishi toyota nissan ford land rover jeep ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

8,500 Euro OKAZION  Mercedes S-CLASSE s350 
Mercedes S-classe  w221 
S350 VITI 2007
Impjant gazi STAG 
Gjendja motor

Okazion Mercedes S-classe S350

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42): mercedes s-classe w221 s350 viti 2007 impjant gazi stag gjendja motorrike +xhenerike shum e mir ka nevoj per gjera estetike dokumenta per 1 vit shitet per mosperdorim ngaqe disponoj mjet tj cmimi...Lexo detajet..

3,800 Euro Shitet Golf 5 1.9 Naftë Manual Golf Motorr 1.9 nafte
Kambio manuale Viti 2005 - 2006
Makina eshte importuar

Shitet Golf 5 1.9 Naftë Manual

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42): golf motorr 1.9 nafte kambio manuale viti 2005 - 2006 makina eshte importuar nga gjermania. disponon 4 goma te reja, filter partikolar euro 4, sensore parkimi, klima automatike 2 zonale, sedilje me ngrohje, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

1,500 Euro Ford focus makine ne gjndia ahume perfekt. goma %80 sherbimi e bera . vaj dhe filterat ka n

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42):Makine ne gjndia ahume perfekt. goma %80 sherbimi e bera . vaj dhe filterat ka nderova sig dri maj 2021 konteroli teknik deri tetor 2020 qemimi pak diskueshm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,500 Euro Alfa Romeo 159 diesel Shes Alfa Romeo ,model 159,1,9 nafte.

Alfa Romeo 159 Diesel

Kruje
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42):Shes alfa romeo ,model 159,1,9 nafte....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,400 Euro Opel Astra Opel Astra 1.4 benzin 
Viti 2000
Kilometra 200000
Letra te paguara deri ne qe

Opel Astra

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42):Opel astra 1.4 benzin viti 2000 kilometra 200000 letra te paguara deri ne qershor 2021 sherbime te bera cmimi 1400€ nr cel: 0685340535...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

5,000 Euro chrysler chrysler

Chrysler

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42):Chrysler...Lexo detajet..

3,000 Euro Ford Focus 2006 Me letra deri ne nentore 2020

Ford Focus 2006

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42):Me letra deri ne nentore 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

3,500 Euro A class ne shitje Shitet A class 
200 benxin gaz
Impiant landi reinz
Letra deri ne maj
180000

A Class Ne Shitje

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42):Shitet a class 200 benxin gaz impiant landi reinz letra deri ne maj 180000 km...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

42,500 Euro Bmw X5 M50D Viti 2014 127000km

Bmw X5 M50d Viti 2014 127000km

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42): ...Lexo detajet..

9,900 Euro SHITET S CLASS 9900 EURO I DISKUTUSHEM 𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, MERCEDES BENZ 
𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 : S CLASS
𝙑

Shitet S Class 9900 Euro I Diskutushem

Shkoder
Nafte Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42):𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, mercedes benz 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 : s class 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2007 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧: 3.0 𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖𝙣𝙩𝙞: nafte 𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: auto...Lexo detajet..

6,000 Euro Audi Shitet Audi A3 viti 2009, kambio Automatike, motorr 1.6 Benzine i thjeshte (pers

Audi

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42):Shitet audi a3 viti 2009, kambio automatike, motorr 1.6 benzine i thjeshte (pershtatet 100% impianti gazit), letrat e paguara deri ne gusht 2021. makina eshte ne shume te mire. jo nderrime ....Lexo detajet..

3,800 Euro SHITET AUDI A 6 MOTOOR 3000 NAFT AUTOMAT PA TAKS LLUKSI SHITET AUDI A 6 MOTORR 3000CC NAFT AUTOMAT ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DERI FUND T

Shitet Audi A 6 Motoor 3000 Naft Automat Pa Taks Lluksi

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42):Shitet audi a 6 motorr 3000cc naft automat me dokumenta te rregullta deri fund te janarit 250 mij km pa asnje gervishje kamio i punon perfekt qmimi 3800 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro TOYOTA YARIS VERSO Shitet Yaris Verso, 1.3 benzine, me motorr me zinxhir dhe jo me rrip. 
Nderruar

Toyota Yaris Verso

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2020 (23:42):Shitet yaris verso, 1.3 benzine, me motorr me zinxhir dhe jo me rrip. nderruar si vijon: kandelet te katerta filtei i kabines, filtri i ajrit, filtri i vajit, te gjitha pjeset origjinale nga toyota, nderruar ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

750 Euro Opel corsa 970 benzin viti 2000 Shitet opel corsa motori 970 viti 2000 ne gjendje te mire 3 porta ,letrat deri n

Opel Corsa 970 Benzin Viti 2000

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2020 (23:40):Shitet opel corsa motori 970 viti 2000 ne gjendje te mire 3 porta ,letrat deri ne shkurt 2021 ju lutem vetem telefonata serioze....Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet per arsye mos perdorimi Makian ka 5 muaj qe ka ardh ne shqiperi e kam ber me dokumenta i ka te paguara t

Shitet Per Arsye Mos Perdorimi

Vlore
Benzin Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

18.09.2020 (23:38):Makian ka 5 muaj qe ka ardh ne shqiperi e kam ber me dokumenta i ka te paguara te gjitha ja kam ber te gjitha sherbimet mund ta kuntrolloni ku te doni gomat 20 dit kam qe ja kam bler ka dhe kasetofon te ri ,e s...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,950 Euro Opel Meriva Shitet Opel Meriva 
Motorr 1.4
Viti 2005
Benzine- e pershtatshme dhe per impj

Opel Meriva

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2020 (23:36):Shitet opel meriva motorr 1.4 viti 2005 benzine- e pershtatshme dhe per impjant gazi. 160.000 km kambio manuale 5+1 ne gjendje shume te mire, motorrike dhe xhenerike. ajer te kondicionuar funksional, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,950 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas