furgona 4x4  

 Online 1757 lexues | 1 njoftime ne pritje

3,700 Euro Toyota Corolla 1.4 Nafte Kamio Manuale Toyota Corolla 1.4 Naft me dogan te paguar ,🚗me Klima zonale 🚘 abs srs ai

Toyota Corolla 1.4 Nafte Kamio Manuale

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

12.07.2020 (12:25):Toyota corolla 1.4 naft me dogan te paguar ,🚗me klima zonale 🚘 abs srs airbag me cd pleyer 🚘me goma te reja dhe disqe 🚗ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike  kontakt 0682040206...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

20,000 Leke Vegla bujqesore Shiten vegla bujqesore 
Lidhese bari welger 530
Korrese bari PZ 1.85 cm
Freze

Vegla Bujqesore

Tirane
Tjeter Karburanti
1995 Viti
0 Kilometra

12.07.2020 (12:25):Shiten vegla bujqesore lidhese bari welger 530 korrese bari pz 1.85 cm freze maschio 2.10cm plug ...Lexo detajet..

4,800 Euro Toyota Yaris 1.0 Gas Benzine viti 2010 Toyota Yaris 1.0 Benzine-Gaz 2010 Kontakt 0682040206

Toyota Yaris 1.0 Gas Benzine Viti 2010

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24):Toyota yaris 1.0 benzine-gaz 2010 kontakt 0682040206...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,800 Euro

9,700 Euro Toyota Rav4 2.2 D-4D Executive Toyota Rav4 2.2 D-4D Executive, Viti 07/2009 Kamio Automatike, Sallon lekure bez

Toyota Rav4 2.2 D-4d Executive

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24):Toyota rav4 2.2 d-4d executive, viti 07/2009 kamio automatike, sallon lekure bezhe shume e paster, kamera parkimi , navigator satelitar, opsione te timoni disqe alumini18 sedile elektrike me ngrohje dhe fryrje...Lexo detajet..

3,300 Euro Toyota Corolla 3300€ Toyota Corolla /Dogane e paguar / nafte / manual / Cmimi 3300€ Kontakt 068204

Toyota Corolla 3300€

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24):Toyota corolla /dogane e paguar / nafte / manual / cmimi 3300€ kontakt 0682040206...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

3,000 Euro Shitet Ford C-max, cmim OKAZION 
Shitet Ford C-max titanium fundi vitit 2007, 1.6 nafte me 5 marshe. Makina esh

Shitet Ford C-max, Cmim Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24): shitet ford c-max titanium fundi vitit 2007, 1.6 nafte me 5 marshe. makina eshte top nga gjendja motorrike xhenerike dhe estetike, 1 pronar te meparshem, ardhur nga italia me dogane te paguar. e gatshme per ...Lexo detajet..

3,800 Euro Toyota Corolla 1.4 nafte Compact Sol Toyota Corolla 1.4 Naft me dogan te paguar ,🚗me Klima zonale 🚘 abs srs ai

Toyota Corolla 1.4 Nafte Compact Sol

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24):Toyota corolla 1.4 naft me dogan te paguar ,🚗me klima zonale 🚘 abs srs airbag me cd pleyer 🚘me goma te reja dhe disqe 🚗ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike  kontakt 0682040206...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz A Class A160 nafte ,Kamio automatike Mercedes A Class A160 Nafte, Kamio automatike, Dogane te paguar (TVSH), Kamio Au

Mercedes Benz A Class A160 Nafte ,kamio Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24):Mercedes a class a160 nafte, kamio automatike, dogane te paguar (tvsh), kamio automatike, euro4 , xhama elektrik , pasqyra elektrike ,fenere inteligjente , drita mjegulle ,komando ne timon ,sinjale te pasqyrat ...Lexo detajet..

700 Euro Shitet Per pjese ne gjendje pune

Shitet

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24):Per pjese ne gjendje pune...Lexo detajet..

5,500 Euro SHITET VW TOURAN Shitet VW Touran

I sapo ardhur nga Gjermania.
Makina eshte ne gjendje te mir

Shitet Vw Touran

Lezhe
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24):Shitet vw touran i sapo ardhur nga gjermania. makina eshte ne gjendje te mire motorike. sherbimet e fundit vaj dhe filtra jane bere. cdo sherbim ne koncesionar dhe me historik kilometrash te certifikuar 1...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,500 Euro

12,000 Euro BMW x5 Shitet BMW X5 ne gjendje super motorrikke dhe xhenerike. Motrr3. 0 be zine. Keth

Bmw X5

Pogradec
Benzin Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

12.07.2020 (11:35):Shitet bmw x5 ne gjendje super motorrikke dhe xhenerike. motrr3. 0 be zine. kethim i sigurt 100%impjant gazi. pa takse luksi. dogane te paguar gati per dokumenta. prizë 12v, frenat abs, acc, airbag mbrapa, a...Lexo detajet..

2,600 Euro Pasat 1.9 tDI manual Makina esht super gjendje mund ta kontrolloni ku te doni ka 270mi km manual 6+r

Pasat 1.9 Tdi Manual

Kruje
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

12.07.2020 (09:25):Makina esht super gjendje mund ta kontrolloni ku te doni ka 270mi km manual 6+r esht makine familjare nuk esht makin tregu e shes makinen se kam mar nje me te re...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

2,000 Euro Ford 2004 Shite per arsye familjare

Ford 2004

Kruje
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

12.07.2020 (09:25):Shite per arsye familjare...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,800 Euro Benz Mercedez E-klas 270 CDI viti 2000 Shes E klas 270tdi ngjyra blu erret me portobagazh, makina esht ne gjendje perf

Benz Mercedez E-klas 270 Cdi Viti 2000

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

12.07.2020 (09:25):Shes e klas 270tdi ngjyra blu erret me portobagazh, makina esht ne gjendje perfekte. e shes per arsye mos perdorimi, me dokumenta te rregullta, i mungon vetem tassa vjetore, numri tel per cdo iformacjon 0695...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,300 Euro A class 2006 manual nafte Okazion 3300 euro Shitet per arsye mos perdorimi per me shum info +355 68 564 0

A Class 2006 Manual Nafte

Kruje
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

12.07.2020 (01:14):Okazion 3300 euro shitet per arsye mos perdorimi per me shum info +355 68 564 0327...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

13,005 Euro RENAULT SCENIC, VITI 2017, AUTOMATIKE, 1.5 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.5 nafte , kambio automatike

Renault Scenic, Viti 2017, Automatike, 1.5 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2017 Viti
90,000 Kilometra

12.07.2020 (00:51):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.5 nafte , kambio automatike, viti prodhimit 2017, euro (6) b, driving eco2, park assist, line assist, multi sense guida, navigator, klima, mbyllje qendrore,...Lexo detajet..

3,700 Euro PEUGEOT 307, VITI 2007, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz (zavoli), kam

Peugeot 307, Viti 2007, Manuale, 1.4 Benzine+gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

12.07.2020 (00:51):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz (zavoli), kambio manuale, viti prodhimit 2007, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+usb, xhama+pasqyra eklektrike, dy celesa, libe...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,500 Euro FIAT PANDA, VITI 2006, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.2 benzine, kambio automatik

Fiat Panda, Viti 2006, Automatike, 1.2 Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

12.07.2020 (00:51):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.2 benzine, kambio automatike, viti prodhimit 2006, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, navigator, radio cd+bluetooth+tel, xhama+pasqyra eklektrike, goma...Lexo detajet..

17,900 Euro PEUGEOT 3008, VITI 2017, AUTOMATIKE, 1.6 HDI NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike,

Peugeot 3008, Viti 2017, Automatike, 1.6 Hdi Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2017 Viti
200,000 Kilometra

12.07.2020 (00:51):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2017, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+usb+bluetooth+tel, karikim iphone me wifi, komanda ne...Lexo detajet..

11,900 Euro CITROEN DS5, VITI 2014,AUTOMATIKE, MOTORR1.6 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte , kambio automatike

Citroen Ds5, Viti 2014,automatike, Motorr1.6 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilometra

12.07.2020 (00:51):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte , kambio automatike ,viti prodhimit 2014, sallon lekure+kamosh, tavan panoramik, klima, kompiuter bordi, mbyllje qendrore (key less), abs, esp, eco d...Lexo detajet..

6,300 Euro PEUGEOT 5008, VITI 2010,AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE, 6+1 Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike,

Peugeot 5008, Viti 2010,automatike, 1.6 Nafte, 6+1

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

12.07.2020 (00:51):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2010, 6+1 vende, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+tel, kompiuter bordi, sensore parkimi, xhama te zinje...Lexo detajet..

3,700 Euro Shitet toyota yaris benzin gaz Shitet Toyota yaris 1.3 benzin gaz me impjant origjinal nga fabrika , kursim mak

Shitet Toyota Yaris Benzin Gaz

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

12.07.2020 (00:51):Shitet toyota yaris 1.3 benzin gaz me impjant origjinal nga fabrika , kursim maksimal te karburantit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

5,200 Euro Shes Touran te 2007 1.9 TDi Shes Touran te 2007 1.9 TDI. Mkina ka ardhur nga Zvicra ne 2018.Makina eshte ne

Shes Touran Te 2007 1.9 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

12.07.2020 (00:51):Shes touran te 2007 1.9 tdi. mkina ka ardhur nga zvicra ne 2018.makina eshte ne gjendje shume te mire dhe disponon dhe 4 goma dimrore ne gjendje perfekte bashke me disqet....Lexo detajet..

45,000 Euro Shitet Range Rover Sport, Viti 2016 Shitet Range Rover Sport, Viti 2016, 3.0 Diesel, 306 cv, 60.000 Km Ne gjendje s

Shitet Range Rover Sport, Viti 2016

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2016 Viti
70,000 Kilometra

07.07.2020 (11:31):Shitet range rover sport, viti 2016, 3.0 diesel, 306 cv, 60.000 km ne gjendje shume te mire. cmimi: 45.000 euro, i diskutueshem. tel. 069 77 63 141...Lexo detajet..

1,500 Euro Ford fokus Ford fokus 1.8 naft. Vito fund 2002 makina esht me te gjitha sherbimet e bera

Ford Fokus

Lezhe
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

12.07.2020 (00:51):Ford fokus 1.8 naft. vito fund 2002 makina esht me te gjitha sherbimet e bera pomp dhe injektor elektrik ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,100 Euro Shes Ford Focus Shes Ford Focus ngjyre gri metalizato. Viti i prodhimit 2003, fuqia motorrike 1.

Shes Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

12.07.2020 (00:51):Shes ford focus ngjyre gri metalizato. viti i prodhimit 2003, fuqia motorrike 1.9 nafte. makina eshte ne gjendje shume te mire teknike e gatshme per cdo lloj prove. me sherbimet e kryera te pervitshme. makina e...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas