golf 2 ne shitje shqiperi  

 Online 353 lexues | 2 njoftime ne pritje

400 Euro ww golf i mbajtur mire sport me disqe 16 rezja .cmim okazion.????? golf 3 i vitit 1997  benzin -gaz  1.6 morri gjendja e mire .

Ww Golf I Mbajtur Mire Sport Me Disqe 16 Rezja .cmim Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (21:28):Golf 3 i vitit 1997 benzin -gaz 1.6 morri gjendja e mire ....Lexo detajet..

1,700 Euro Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz 
Viti 1996
Benzine-Gaz 
Ne gjendje shume te mire
Letra

Mercedes Benz

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1996 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (21:28):Shitet mercedes benz viti 1996 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor. cmimi 1700 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

650 Euro ford fjesta 1.2 benzin me kondicjoner  ford fjesta 1.2 benzin 
4 porta , disqe ngjyr jeshile . me.kondicjoner ..
ne g

Ford Fjesta 1.2 Benzin Me Kondicjoner

Tirane
Benzin Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (21:27):Ford fjesta 1.2 benzin 4 porta , disqe ngjyr jeshile . me.kondicjoner .. ne gjendje te mir motorrike ca sherbime estetike do me 100 milek bohet tull shitet per arsyje mospordorimi .....Lexo detajet..

1,500 Euro Ford focus Ford focus 1.8 tdi viti 1999 pompe mekanike ne gjendje te mire

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (21:22):Ford focus 1.8 tdi viti 1999 pompe mekanike ne gjendje te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,200 Euro Volkswagen Golf- 5 Shitet Volkswagen
Motorr 1.9 TDI 
Viti 2007
Kambio automatike DSG 
Sensor pa

Volkswagen Golf- 5

Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (21:19):Shitet volkswagen motorr 1.9 tdi viti 2007 kambio automatike dsg sensor parkimi, pasqyra me palosje, komanda ne timon, radio,cd, pilot automatike etj ne gjendje shume te mire cmimi 4200 euro...Lexo detajet..

1,400 Euro W polo Shitet volksvagen polo 1999 benzin + gas, tek dere ngjyre gri metalizato. Shum e

W Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (21:17):Shitet volksvagen polo 1999 benzin + gas, tek dere ngjyre gri metalizato. shum ekonomike.benzin gas te shkruajtur ne letra. xhamat elektrik, kondicioner, sensor parkimi mbrapa ka dhe disa pjes rezerv prapako...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

900 Euro Opel Corsa  Shitet Opel corsa,ne gjendje shume te mire pune,letrat e prera per 1 vit,e gatsh

Opel Corsa

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (21:14):Shitet opel corsa,ne gjendje shume te mire pune,letrat e prera per 1 vit,e gatshme per cdo lloj prove....Lexo detajet..

2,000 Euro mercedez-benz Mercedez-Benz 220 cdi classic dokumeta te rregulta shqiptare per 1 vite. Ne gjen

Mercedez-benz

Lezhe
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (21:13):Mercedez-benz 220 cdi classic dokumeta te rregulta shqiptare per 1 vite. ne gjendje te mir motorrike per me gjate mund te vini ta shikoni....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

26.01.2020 (21:10):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Fokus Shitet Ford Fokus, vitit 2002, 1.6 benzin.
Makina ka 213000 km origjinale t vet

Shitet Ford Fokus

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (21:09):Shitet ford fokus, vitit 2002, 1.6 benzin. makina ka 213000 km origjinale t vetat, goma te reja te vena ne qershor te 2019 , letrat t vlefshme deri ne fund qeshori 2020. makina eshte ne gjendje shume te mir p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

5,300 Euro Toyota 2.2 NAFT 2007 4x4 me NAVIGATION camera Toyota rav 4 NAFT 2.2 viti 2007
E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar 
4x

Toyota 2.2 Naft 2007 4x4 Me Navigation Camera

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (21:05):Toyota rav 4 naft 2.2 viti 2007 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar 4x4 kamje manual 6+1 me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult, navigation camera parkimi goma te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,300 Euro

1,300 Euro Super gjendje Super gjendje polo 1.4 benzin viti 01.kondicioner sherbime te bera te gjitha let

Super Gjendje

Fier
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (21:05):Super gjendje polo 1.4 benzin viti 01.kondicioner sherbime te bera te gjitha letra per 1 vit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,000 Euro shitet Audi A4 1.9 tdi viti 96 1000€

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (21:01):Audi a4 1.9 tdi viti 96 1000€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

500 Euro Opel Shitet Opel
Motorr 1.7
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara deri

Opel

Durres
Nafte Karburanti
1996 Viti
130,000 Kilometra

26.01.2020 (20:59):Shitet opel motorr 1.7 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne fund te vitit. cmimi 500 euro...Lexo detajet..

2,800 Euro Shesim Mercedes Benz E klas cdi  Shesim Mercedes Benz E klas  cdi viti i prodhimit  me gjith sherbimet e bera mak

Shesim Mercedes Benz E Klas Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (20:53):Shesim mercedes benz e klas cdi viti i prodhimit me gjith sherbimet e bera makina eshte ne gjentje perfekte cmimi eshte i diskutushem makina eshte gati per cfardolloj prove ju mund te na kontaktoni ...Lexo detajet..

8,800 Euro Mercedes-Benz 220 CDI Sprinter 313 Gomat e reja. Sherbimet e kryera.
Shitja: Arsye mos perdorimi.

Mercedes-benz 220 Cdi Sprinter 313

Fier
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (20:14):Gomat e reja. sherbimet e kryera. shitja: arsye mos perdorimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,800 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (20:07):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

3,900 Euro Shitet VW Passat Automatike Benzine+Gaz Makina eshte ne gjendje shume te motorrike dhe xhenerike.
Te gjitha sherbimet e

Shitet Vw Passat Automatike Benzine+gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

26.01.2020 (19:58):Makina eshte ne gjendje shume te motorrike dhe xhenerike. te gjitha sherbimet e sapo bera goma 80%te rej 125.0000 km xhama te zinj sensor parkimi sendile lekure dhe me ngrohje cruise control cimi i dis...Lexo detajet..

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (19:53):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

3,300 Euro Ford Fiesta AUTOMATIKE 👉Fuqia motorrike 1.4 nafte 
👉Kambio Automatike
👉Viti prodhimit 2007

Ford Fiesta Automatike

Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

26.01.2020 (19:53):👉fuqia motorrike 1.4 nafte 👉kambio automatike 👉viti prodhimit 2007 👉134 mije km orgjinale 👉dy xhama elektrik 👉pasqyra elektrike 👉sensor parkimi 👉goma 80% te reja 👉super eko...Lexo detajet..

2,400 Euro Shitet BMW (okazion) Shitet BMW 320D, Nafte, Automatike.
Me targe Shqipetare. cel 0676998382.
2400e

Shitet Bmw (okazion)

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (19:43):Shitet bmw 320d, nafte, automatike. me targe shqipetare. cel 0676998382. 2400euro (i diskutueshem)....Lexo detajet..

700 Euro shitet benz 190 viti i prodhimit 1991  shitet benz 190 viti i prodhimet 1991 i ka mbaruar siguracioni taksat i kam te p

Shitet Benz 190 Viti I Prodhimit 1991

Tirane
Nafte Karburanti
1991 Viti
300,000 Kilometra

26.01.2020 (19:42):Shitet benz 190 viti i prodhimet 1991 i ka mbaruar siguracioni taksat i kam te paguara e shes per arsye mosperdorimi...Lexo detajet..

0 Euro Fiat Croma 1.9 ✔️Kambio Manuale
✔️Viti 2010
✔️252 mij km 
✔️Ngjyra Gri e err

Fiat Croma 1.9

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (19:38):...Lexo detajet..

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

26.01.2020 (19:13):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

7,500 Euro OKAZION BENZ C220 CDI VITI 2008 AUTOMAT FULL SUPER OKAZION BENZ C220 VITI 10/2008 KAMBIO AUTOMAT
FULL OPTION ; SENSOR PARKIM

Okazion Benz C220 Cdi Viti 2008 Automat Full

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (19:31):Super okazion benz c220 viti 10/2008 kambio automat full option ; sensor parkimi, fener xenon, sedile lekure + cop, klima, pilot automat, navigatore etj. me dogane te paguar me te gjitha sherbimet me liber sh...Lexo detajet..

7,000 Euro OKAZION TOYOTA RAV 4 MOTOR 2.2 D4 NAFTE ME 165000K SHITET TOYOTA RAV 4 VITI 10/2007 MOTOR 2.2 NAFTE
ME TE GJITHA OPSIONET; KLIMA,

Okazion Toyota Rav 4 Motor 2.2 D4 Nafte Me 165000k

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (19:31):Shitet toyota rav 4 viti 10/2007 motor 2.2 nafte me te gjitha opsionet; klima, fener xenon , dy celsa,pilot automat, sensor parkimi etj.ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 7000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas