golf 4 ne shitje ne durres  

 Online 189 lexues | 18 njoftime ne pritje

2,700 Euro

Ndrim & Shitje Citroen C4 1.6 Hdi Viti 05

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (17:51):Citroen c4 motor 1.6 hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. asnje gervishte nga jashte me te gjithe sherbimet e kryera. vaj filtra te bera para 1 muaji, amortizatoret te katert te rinj, gomat te kart...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,500 Euro SHITET RENO LAGUNA Shitet dhe nderrohet. Reno Laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gj

Shitet Reno Laguna

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (09:21):Shitet dhe nderrohet. reno laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike ka 195000 km si motorr.makina disponon ndezie start/stop radio origjinal renault ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (09:19):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

3,600 Euro suuper okaziioooonnnn viti 2010 shum ekonomike dhe komode 2.0 nafte automat chevrolet epica shum e pas

Suuper Okaziioooonnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (09:16):Viti 2010 shum ekonomike dhe komode 2.0 nafte automat chevrolet epica shum e paster dhe ska nevoj per asnje sherbim full opsion me letrra deri ne shtator 2020 siguracjon kasko ...Lexo detajet..

1,190 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje sh

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (09:06):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara. cmimi 1190 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,190 Euro

1,700 Euro Ford fiesta Ford fiesta e bardhe 1.4, 3 porte TDCI SPORT, 5 vende. Me dogane , 1700€ i di

Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

22.11.2019 (08:56):Ford fiesta e bardhe 1.4, 3 porte tdci sport, 5 vende. me dogane , 1700€ i diskutueshem. 225000km....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

22.11.2019 (08:54):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

5,500 Euro Toyota Rav 4 Shitet Toyota Rav 4
Viti 2008
Nafte
Kambio manuale
Goma te reja, disqe, xham

Toyota Rav 4

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (08:54):Shitet toyota rav 4 viti 2008 nafte kambio manuale goma te reja, disqe, xhama te zi, sedilje me ngrohje,pilot automatike etj. ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 5500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,500 Euro

700 Euro Shitet ose nderrohet Fiat Shitet Fiat 
Motorr 1.1
Benzine
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera
Le

Shitet Ose Nderrohet Fiat

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (08:52):Shitet fiat motorr 1.1 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara per nje vit cmimi 700 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro -Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf
Motorr 1.9
Nafte
210.000 km 
Kambio automatike
Ne gj

-volkswagen Golf

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (08:51):Shitet volkswagen golf motorr 1.9 nafte 210.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire, goma te reja, drita kseno, baxho, kondicioner etj letra te paguara deri ne dhjetor 2019 cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

8,300 Euro Chevrolet CAPTIVA 2.0 VCDi viti 2008 Manuale Diesel 141500 km me Liber Servisi Italian (5+2 vende) Shitet CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDi, Diesel, viti 2008, 141500 km me Liber Sherbim

Chevrolet Captiva 2.0 Vcdi Viti 2008 Manuale Diesel 141500 K

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (08:37):Shitet chevrolet captiva 2.0 vcdi, diesel, viti 2008, 141500 km me liber sherbimesh, kambio manuale, (5+2 vende), sapoardhur nga italia (1 pronar), dogane te paguar, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,300 Euro

8,500 Euro Misubishi L200 2.5 TDi viti 2009 4x4 Manuale Nafte Shitet Misubishi L200 2.5 TDi viti 2009 4x4 Manuale Nafte, 258300 km, Dokumenta

Misubishi L200 2.5 Tdi Viti 2009 4x4 Manuale Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

22.11.2019 (08:36):Shitet misubishi l200 2.5 tdi viti 2009 4x4 manuale nafte, 258300 km, dokumenta te paguara (deri ne gusht 2020), ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, air condition, mbyllje qendrore, sensor shiu, xhama e...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,500 Euro

2,500 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 2500 €MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...BENC A-CLASS...VITI 2005...ME NAFT...MANUALE...ME 5 PORTA...MOTORR

🔥🔥🔥okazion.shes 2500 €makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

22.11.2019 (08:17):Shes makin...benc a-class...viti 2005...me naft...manuale...me 5 porta...motorr 1.9...me tapiceri lËkure...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 2500€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,500 Euro Shitet Shitet Benz A Clas, Viti 2001 kamjo Automat,me sherbime te bera, nuk ka nevoje p

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (08:15):Shitet benz a clas, viti 2001 kamjo automat,me sherbime te bera, nuk ka nevoje per asgje....!...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Sharoni Shitet Sharoni 1.9 nafte 

Viti 2001

Çmimi 1300 euro

Shitet Sharoni

Lezhe
Nafte Karburanti
2001 Viti
50,000 Kilometra

22.11.2019 (08:12):Shitet sharoni 1.9 nafte viti 2001 Çmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,300 Euro Shes golf 4 automatik ,2300 Euro Shitet Golf 4 Portobagazh, vit prodhimi Dhjetor 2002 me Motorr 1.9 Tdi (i e kuqe

Shes Golf 4 Automatik ,2300 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

22.11.2019 (08:00):Shitet golf 4 portobagazh, vit prodhimi dhjetor 2002 me motorr 1.9 tdi (i e kuqe) me kambjo automatike dhe eshte euro 4 .letrat te paguara deri ne 25 shtator 2020. gomat 100 % te reja jane prodhim i prill 2019....Lexo detajet..

1,350 Euro Peugeot 206 HDI Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte

Peugeot 206 Hdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (06:51):Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte sapo jan ndrruar vaj filtra gominat...esht me kondicioner letrat i ka deri ne gusht 2020 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

1,400 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte 
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

22.11.2019 (06:47):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,500 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
L

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (06:16):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Volkswagen polo ngjyra gri Shitet makina Volkswagen polo ngjyra gri 
Makina e sapo erdhur nga Gjermania

Volkswagen Polo Ngjyra Gri

Shkoder
Nafte Karburanti
2004 Viti
10,000 Kilometra

22.11.2019 (05:59):Shitet makina volkswagen polo ngjyra gri makina e sapo erdhur nga gjermania pa dogane eshte e çregjistruar 1.9 nafte viti 2003-2004 euro 3-4 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

8,500 Euro Shitje Viti 2005 
Me letra te sapo bera 
Motorri 3.2 
Benzin gaz 
Me xhama te zi or

Shitje

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (05:39):Viti 2005 me letra te sapo bera motorri 3.2 benzin gaz me xhama te zi origjinal...Lexo detajet..

1,000 Euro shitet Audi A4 1.9 tdi viti 96 1000€

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
250,000 Kilometra

22.11.2019 (05:30):Audi a4 1.9 tdi viti 96 1000€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,600 Euro Shitet OKAZION SMART FOR TWO! Shitet Smart For Two Cmim Okazion!
Ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbi

Shitet Okazion Smart For Two!

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
10,000 Kilometra

22.11.2019 (05:29):Shitet smart for two cmim okazion! ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e sapo bera. me xhame panoramike. letrat te sapo prera per 1 vit. motori 600cc benzin. cmim 1600€!...Lexo detajet..

360 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 1.4 benzin. Vitit 1996. Letrat kane mbaruar kete muaj.

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Benzin Karburanti
1996 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (05:28):Shitet ford fiesta 1.4 benzin. vitit 1996. letrat kane mbaruar kete muaj. ...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000 Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000
217.000 km, kambio manuale,

Shitet Mercedes E 270 Cdi Avantgarde, E Vitit 2000

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

20.11.2019 (18:09):Shitet mercedes e 270 cdi avantgarde, e vitit 2000 217.000 km, kambio manuale, sedilje lekure. taksa dhe siguracion te paguara deri ne korrik 2020. makina ndodhet ne lezhe. cmimi: 2.700 euro - tel. 069 7...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (05:21):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,500 Euro Mercedes Benz 211 Shitet Mercedes Benz model 211
Motorr 320 CDI
Viti 2005
Kambio automatike
Se

Mercedes Benz 211

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (05:16):Shitet mercedes benz model 211 motorr 320 cdi viti 2005 kambio automatike sedilje me ngrohje, pilot automatike, komanda ne timon, navigator, cd etj. ne gjendje shume te mire cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas