golf 4 ne shitje ne shqiperi  

 Online 202 lexues | 7 njoftime ne pritje

1,000 Euro Lancia Lybra Shitet Lancia Lybra
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Lancia Lybra

Elbasan
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (08:54):Shitet lancia lybra viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara. cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,350 Euro Mercedes Benz 190 Shitet Mercedes Benz
Motorr 1900 CDI
Viti 1991
Nafte
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz 190

Durres
Nafte Karburanti
1991 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (08:51):Shitet mercedes benz motorr 1900 cdi viti 1991 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne janar 2020 cmimi 1350 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

2,800 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio automatike
Ne g

Mercedes Benz C Class

Pogradec
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (08:45):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2001 kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

14,000 Euro Volkswagen Tiguan Shitet Volkswagen Tiguan
Motorr 2.0
Viti 2013
160.000 km
Kambio automatike

Volkswagen Tiguan

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (08:43):Shitet volkswagen tiguan motorr 2.0 viti 2013 160.000 km kambio automatike klima, kompjuter bordi, komanda ne timon, sensor shiu-ditash, navigator, xhama- pasqyre elektrike, tapiceri lekure e zeze, ngjyra ...Lexo detajet..

1,200 Euro Mercedes Benz 190 (W201) ne shitje. Benz 190d ne shitje. (w201). Letrat deri ne Prill te 2020-s. Pjes xhenerike ne g

Mercedes Benz 190 (w201) Ne Shitje.

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (08:42):Benz 190d ne shitje. (w201). letrat deri ne prill te 2020-s. pjes xhenerike ne gjendje shume te mire. ngjyre ulliri e erret....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,000 Euro Shitet Renault Megana Shitet Renault Megan
Motorr 1.5
Viti 2004
Nafte 
Panoramike
Ne gjendje shum

Shitet Renault Megana

Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (08:37):Shitet renault megan motorr 1.5 viti 2004 nafte panoramike ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Volkswagen Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Klima, goma te reja, xhama te zi original etj
Ne

Shitet Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (08:29):Shitet golf 4 motorr 1.9 tdi klima, goma te reja, xhama te zi original etj ne gjendje shume te mire. letra te paguara cmimi 2500 euro ...Lexo detajet..

1,400 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte 
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

15.11.2019 (08:28):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,000 Euro a clas 1000 euro a clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta

A Clas 1000 Euro

Fier
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (08:02):A clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,000 Euro Shitet makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Shitet makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne gjendje shume te mire motor

Shitet Makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne Gjendje

Korce
Benzin Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (08:00):Shitet makina fiat stilo , motor 1.2 , viti 2003. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

15.11.2019 (07:58):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Sharoni Shitet Sharoni 1.9 nafte 

Viti 2001

Çmimi 1300 euro

Shitet Sharoni

Lezhe
Nafte Karburanti
2001 Viti
50,000 Kilometra

15.11.2019 (07:58):Shitet sharoni 1.9 nafte viti 2001 Çmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,000 Euro SHES Makine Kam nevoje te shes nje makine Volksvagen Polo, per arsye blerje te nje makine tj

Shes Makine

Lezhe
Benzin Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (07:39):Kam nevoje te shes nje makine volksvagen polo, per arsye blerje te nje makine tjeter. makina eshte ne gjendje te mire. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,900 Euro SHITET Volkswagen Golf 4 Shitet Golf IV 4 dyershe. Makina eshte ne gjendje te mire .
Shitet per arsye mo

Shitet Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (07:36):Shitet golf iv 4 dyershe. makina eshte ne gjendje te mire . shitet per arsye mosperdorimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

600 Euro Lancia Libra Shitet Lancia Libra
Motorr 2.4 
Viti 2003
Nafte  
Kambio manuale
Makina es

Lancia Libra

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (06:53):Shitet lancia libra motorr 2.4 viti 2003 nafte kambio manuale makina eshte ne gjendje pune. ka vetem problem me freksionin. letra te paguara cmimi 600 euro...Lexo detajet..

1,600 Euro Golf 1.4 benzine 150 000 km Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike letra deri ne vere , e g

Golf 1.4 Benzine 150 000 Km

Vlore
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (06:26):Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike letra deri ne vere , e gatshme per prove. 1.4 benzine ekonomke....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

850 Euro FORD KA OKAZION 🔥Ford Ka 🔥
🔥1.3 benzine (1290cc)🔥
🔥Me kondicioner🔥
🔥Shum

Ford Ka Okazion

Korce
Benzin Karburanti
1998 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (06:25):🔥ford ka 🔥 🔥1.3 benzine (1290cc)🔥 🔥me kondicioner🔥 🔥shume ekonomike (qytet,jashte)🔥 🔥e sapolyer 🔥 🔥sallon meshin gri 🔥 🔥player aux,usb,kamer parkimi.. 🔥 🔥sher...Lexo detajet..

4,500 Euro Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4 TDI
Viti 2009-2010
177.000 km
E ardhur nga Zvi

Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (05:58):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi viti 2009-2010 177.000 km e ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire letra te pa paguara per nje vit cmimi 4500 euro...Lexo detajet..

7,200 Euro Vw Golf 6 Kamio Automatike 1.4 Benzine 2008 Full Options Shitet Vw Golf 6 Kamio Automatike 1.4 Benzine 2008 Full Options 
Makina Posedon

Vw Golf 6 Kamio Automatike 1.4 Benzine 2008 Full Options

Elbasan
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (05:45):Shitet vw golf 6 kamio automatike 1.4 benzine 2008 full options makina posedon keto opsione: ->navi te madh me keto formate cd,mp3,aux, ->bagazhier me 6//cd ->klima tronike bizonale para mbrapa ->sistem a...Lexo detajet..

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (02:45):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

1,100 Euro Fiat shitet fiat punto ne gjendje te mir pune e gatshme per cdo prov cmimi 1100€

Fiat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (01:43):Shitet fiat punto ne gjendje te mir pune e gatshme per cdo prov cmimi 1100€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

2,000 Euro Mercedes Benz Mercedes Benz E300

Mercedes Benz

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2019 (00:34):Mercedes benz e300 ...Lexo detajet..

2,400 Euro Shitet audi a4 b6 ( timon anglez ) Shitet Audi a4 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Viti i prodhimit

Shitet Audi A4 B6 ( Timon Anglez )

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2019 (00:33):Shitet audi a4 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. viti i prodhimit 2003 . 1.9 tdi me 6 marsha . te gjitha sherbimet e kryera. dokumenta deri gusht 2020. timon anglez .kontakt : 069 82 83 225...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

3,200 Euro Bmw 320 ci super gjendje benzin-gaz full options BMW 320 ci Super gjendje benzin-gaz 2000cc viti 2002 M3 look 100% Komand ne timo

Bmw 320 Ci Super Gjendje Benzin-gaz Full Options

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (23:55):Bmw 320 ci super gjendje benzin-gaz 2000cc viti 2002 m3 look 100% komand ne timon sedilje me ngrohje lekur100% clima tronike bizonale kompjuter bordi radjo audjo cd originale sistem alarmi impjant sekuencjal di...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

5,700 Euro Audi A3 Shitet Audi A3
Motorr 2.0
Viti 2007
Nafte
Kambio manuale 6+1 
Ne gjendje sh

Audi A3

Fier
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (23:42):Shitet audi a3 motorr 2.0 viti 2007 nafte kambio manuale 6+1 ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. komanda ne timon, xhama elektrike, kompjuter bordi, sedilje ne ngrohje,drita kseno bikseno, goma t...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas