golf 5 ne shitje ne shqiperi  

 Online 276 lexues | 4 njoftime ne pritje

1,500 Euro Renault Cilo Shitet Renault Clio
Motorr 1.5
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje sh

Renault Cilo

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (14:45):Shitet renault clio motorr 1.5 viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,600 Euro - Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire
Letra t

- Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (14:45):Shitet ford focus motorr 1.8 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,500 Euro SHITET Ford focus 1.6 tdci, kambio manuale,disponon. klima abs esp,air bag, sensor park

Shitet

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (14:41):Ford focus 1.6 tdci, kambio manuale,disponon. klima abs esp,air bag, sensor parkimi, hapje dhe mbyllje elektrike,komanda ne timon etj..sapo ardhur nga italia me dogan te paguar.....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,400 Euro Focus okazion Focus 1.8 tdci 2004..vaj filtra nderruar para 1 jave...goma 80% ...makina ne gje

Focus Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (14:40):Focus 1.8 tdci 2004..vaj filtra nderruar para 1 jave...goma 80% ...makina ne gjendje te mir motorrike xhenerike dhe esterike....cmimi 2400€..0692153522......Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,900 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus 1.8 Nafte viti 2000. 

Makina eshte shume ekonomike dhe ne g

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (14:39):Shitet ford focus 1.8 nafte viti 2000. makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje shume te mire. te gjitha sherbimet e kryera rregullisht. makina eshte me letra te paguara per nje vit. cmimi 1900 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (14:38):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Mercedes Benz 211 Shitet Mercedes Benz model 211
Motorr 320 CDI
Viti 2005
Kambio automatike
Se

Mercedes Benz 211

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (14:38):Shitet mercedes benz model 211 motorr 320 cdi viti 2005 kambio automatike sedilje me ngrohje, pilot automatike, komanda ne timon, navigator, cd etj. ne gjendje shume te mire cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

2,800 Euro Ford Fusion Shitet Ford Fusion
Motorr 1.6
Viti 2007
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (14:38):Shitet ford fusion motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. kondicioner, xhama elektrike, disqe alumini, ngjyra e zeze. dogana e paguara gati per targa....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

225,000 Leke Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (14:37):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 225.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

225,000 Leke

2,200 Euro -Ford Focus. Shitet Ford Focus
Viti 2003
200.000 km 
Kambio manuale 
Ne gjendje shume te

-ford Focus.

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (14:36):Shitet ford focus viti 2003 200.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sherbimet e bera. goma te reja, kondicioner funksional etj. letra te paguara per nje vit. cmimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz W203 Shitet Mercedes Benz W203
Motorr 220 CDI
Viti 2003
Nafte 
Kambio automatike

Mercedes Benz W203

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (14:36):Shitet mercedes benz w203 motorr 220 cdi viti 2003 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. goma te reja, disqe alumini, drita kseno, kondicioner etj letra te paguara der...Lexo detajet..

2,600 Euro Ford Focus 1.6 tdci viti 2005, Shitet Ford Focus SW Motori(CC):1.6L TDCi 90 Cv Viti Prodhimit 2005 Tipi Karbura

Ford Focus 1.6 Tdci Viti 2005,

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (14:36):Shitet ford focus sw motori(cc):1.6l tdci 90 cv viti prodhimit 2005 tipi karburantit nafte transmisioni manuale 147,000 km ngjyra e jashtme gri ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike shume te ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

2,500 Euro Opel Meriva  Shitet Opel Meriva
Motorr 1.6
Viti 2003
Benzine-Gaz
186.000 km
Xhama te zi

Opel Meriva

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (14:36):Shitet opel meriva motorr 1.6 viti 2003 benzine-gaz 186.000 km xhama te zi original. ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

700 Euro Shitet ose nderrohet Fiat Shitet Fiat 
Motorr 1.1
Benzine
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera
Le

Shitet Ose Nderrohet Fiat

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (14:34):Shitet fiat motorr 1.1 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara per nje vit cmimi 700 euro...Lexo detajet..

2,600 Euro ford focus  ne super gjendje Ford focus 1.6 tdci, kambio manuale,disponon. klima abs esp,air bag, sensor park

Ford Focus Ne Super Gjendje

Lushnje
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (14:34):Ford focus 1.6 tdci, kambio manuale,disponon. klima abs esp,air bag, sensor parkimi, 4 xhama elektrik hapje dhe mbyllje elektrike,komanda ne timon.sherbimet te bera etj..sapo ardhur nga italia me dogan te pag...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

1,800 Euro Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (14:33):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,500 Euro shes makine Shes makinen ford fokus me letra te paguara deri nenetor 2020, goma te reja dhe

Shes Makine

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (14:33):Shes makinen ford fokus me letra te paguara deri nenetor 2020, goma te reja dhe gjendje shum te mire. cmimi 1500 euro i diskutueshem. nr terlefoni 0686845869...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,500 Euro Mercedes Benz model 203 Shitet Mercedes Benz Model 203
Motorr 220 CDI
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz Model 203

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (14:32):Shitet mercedes benz model 203 motorr 220 cdi viti 2003 nafte kambio manuale 6+1 ne gjendje shume te mire,kondicioner, goma te reja, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje me memorie etj. cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,300 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Viti 2001
Makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike.
Cmi

-ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (14:32):Shitet ford focus viti 2001 makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike. cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,000 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus 2004  
Km:235000 
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhen

Shitet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (14:31):Shitet ford focus 2004 km:235000 makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe estetike . motorr 1.8 tdci i thjesht ,shume ekonomike cmimi :2000€ i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (14:30):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

2,800 Euro Ford C-Max Shitet Ford C-Max
Motorr 1.6
Viti 2007
Nafte 
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Ford C-max

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (14:30):Shitet ford c-max motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

2,400 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 2400€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...FORD...C-MAKS...MANUALE...NAFT...VITI 2007...MOTORRI 1.6...5 PORTA

🔥🔥🔥okazion.shes 2400€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (14:28):Shes makin...ford...c-maks...manuale...naft...viti 2007...motorri 1.6...5 porta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

7,000 Euro Toyota Rav 4 Shitet Toyota Rav 4
Viti 2007
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire motorrike

Toyota Rav 4

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (14:27):Shitet toyota rav 4 viti 2007 benzine-gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. mundesi nderrimi. cmimi 7000 euro...Lexo detajet..

7,200 Euro Vw Golf 6 Kamio Automatike 1.4 Benzine 2008 Full Options  Shitet Vw Golf 6 Kamio Automatike 1.4 Benzine 2008 Full Options 
Makina Posedon

Vw Golf 6 Kamio Automatike 1.4 Benzine 2008 Full Options

Elbasan
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (14:25):Shitet vw golf 6 kamio automatike 1.4 benzine 2008 full options makina posedon keto opsione: ->navi te madh me keto formate cd,mp3,aux, ->bagazhier me 6//cd ->klima tronike bizonale para mbrapa ->sistem a...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas