gollf tresh  3279 njoftime

 Online 175 lexues | 4 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Audi A6, Nafte, 2.0 Automatike Viti 2010 - 11,000 Eur

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (10:24):Makina eshte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

5,800 Euro

Smart

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
90,000 Kilometra

18.04.2019 (17:16):Shitet smart (fortwo) [451] diesel 800cc cdi cambio: automatike + tiptronic kondicioner, air bag, abs... viti i prodhimit fund 2013 del ne shitje ne fillim 2014gjermani ardhur ne shqiperi ne shkurt 2019 ...Lexo detajet..

1,450 Euro Shitet Ford Fiesta 1.4 TDI viti 2004 Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.4 TDI
Viti 2004
Benzinë
Siguracioni 6 muaj
Ku

Shitet Ford Fiesta 1.4 Tdi Viti 2004

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (16:27):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi viti 2004 benzinë siguracioni 6 muaj kualidimi 1 vit Çmimi 1450 euro nr.tel: 0672385266...Lexo detajet..

3,500 Euro E class Okazion !!!! Cmimi pak i diskutueshem !! Dogane e paguar Bule Elbasan 0699156161

E Class

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (16:23):Okazion !!!! cmimi pak i diskutueshem !! dogane e paguar bule elbasan 0699156161 ju lutem telefonata serioze ! flm ...Lexo detajet..

1,300 Euro Okazion Renault CLIO Okazion Renault CLIO , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit

Okazion Renault Clio

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

19.04.2019 (16:07):Okazion renault clio , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit 2002....Lexo detajet..

2,600 Euro Okazion!!! Fiat idea 1.3 multijet.clima,condicioner,sensor parkimi,komanda ne timon+board!g

Okazion!!!

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

19.04.2019 (15:41):Fiat idea 1.3 multijet.clima,condicioner,sensor parkimi,komanda ne timon+board!gjendje e shkelqyer motorrike,xhenerike dhe vizuale....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

1,100 Euro Shitet Fiat Marea Shitet Fiat Marea 
Motorr 1.9
Nafte
Viti 2001
Kondicioner
Letra deri ne Gus

Shitet Fiat Marea

Shkoder
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.04.2019 (15:25):Shitet fiat marea motorr 1.9 nafte viti 2001 kondicioner letra deri ne gusht ne gjendje shume te mire mundesi nderrimi me makina me benzine ose benzine-gaz cmimi 1100 euro nr tel 0684167931...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Mercedes Benz 1.8 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Sig

Shitet Mercedes Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

19.04.2019 (15:17):Shitet mercedes benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, kualodimi i ka mbaruar. cmimi 1300 euro nr tel 0684665489...Lexo detajet..

60,000 Leke Shitet Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz 
Motorr 200 CDI
Nafte
Cmimi 60.000 leke te reja
Nr Tel

Shitet Mercedes Benz

Gjirokaster
Nafte Karburanti
1996 Viti
200,000 Kilometra

19.04.2019 (15:14):Shitet mercedes benz motorr 200 cdi nafte cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0684055529...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

7,000 Euro makine ne shitje BMW X5 MBW X5 ne shitje viti 2005 me benzine 3000 kuaj fuqi 
130000 km 
Ne gjendje

Makine Ne Shitje Bmw X5

Rruga shyqyri brari | Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

18.04.2019 (18:15):Mbw x5 ne shitje viti 2005 me benzine 3000 kuaj fuqi 130000 km ne gjendje shume te mire . cel 0696055558...Lexo detajet..

4,000 Euro Sllon Shitet : Mercedes Benz - Sllon - S300 , diesel , Viti 1997 , disqe 18 OZ ORIGINA

Sllon

Durrës, Albania | Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

14.04.2019 (12:15):Shitet : mercedes benz - sllon - s300 , diesel , viti 1997 , disqe 18 oz original , me baxha , me sensor , kambjo automatike , tapiceri lekure te paster me levizje ngrohje , letrat sapo jan prer , full opsion n...Lexo detajet..

4,000 Euro Shitet ose nderrohet Peugeot 308 Shitet ose nderrohet Peugeot 308
Motorr 1.6
Viti 2009
Nafte
Makina nuk ka ne

Shitet Ose Nderrohet Peugeot 308

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (15:02):Shitet ose nderrohet peugeot 308 motorr 1.6 viti 2009 nafte makina nuk ka nevoje per asnje sherbim cmimi 4000 euro nr tel 0684317068...Lexo detajet..

3,500 Euro Shitet Toyota aygo Shitet Toyota Aygo
Motorr 1.4
Viti 2006
Nafte
Dogana e paguara
Ne gjendje

Shitet Toyota Aygo

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (15:02):Shitet toyota aygo motorr 1.4 viti 2006 nafte dogana e paguara ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike cmimi 3500 euro nr tel 0684532527...Lexo detajet..

750 Euro Shitet Ford Fiesta Benzine Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.2
Benzine
Letra te paguara 
Cmimi 750 Euro
Nr

Shitet Ford Fiesta Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

19.04.2019 (15:02):Shitet ford fiesta motorr 1.2 benzine letra te paguara cmimi 750 euro nr tel 0698335764...Lexo detajet..

3,400 Euro Okaziooon!!!! Golf plus !!! Golf plus ... viti :2005...km:192 mije .. nafte ... sherbimet e bera me fature..

Okaziooon!!!! Golf Plus !!!

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (15:02):Golf plus ... viti :2005...km:192 mije .. nafte ... sherbimet e bera me fature... ne gjendje shume te mire .. tel :0699205555...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,400 Euro

300,000 Leke Shes makine pune me karroceri Shitet per arsye emigrimi

Shes Makine Pune Me Karroceri

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.04.2019 (15:00):Shitet per arsye emigrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

300,000 Leke

7,000 Euro audi q3 2,0 tdi 140 hk quattro audi q3 2,0 tdi 140 hk quattro -, year: 2013, mileage: 45800 km, transmission: m

Audi Q3 2,0 Tdi 140 Hk Quattro

Berati
Nafte Karburanti
2013 Viti
50,000 Kilometra

19.04.2019 (14:30):Audi q3 2,0 tdi 140 hk quattro -, year: 2013, mileage: 45800 km, transmission: mecanic, exterior color: black, interior color: black,fuel: diesel, price: 7000€. the vehicle is located in zubin potok, kosove. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,000 Euro

2,400 Euro Mercedes-Benz ... SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 200 CDI-AVABGARD VITI-2004 -KM >>187

Mercedes-benz ...

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (14:03):Shitet ose nderrohet -mercedes-benz c 200 cdi-avabgard viti-2004 -km >>187000< ngjyra gri metalik ne rrezatim dielli esht me perle kambio manuale -tapiceria gjysem cop gjysem lekure shume e paster pa gervishtje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,800 Euro Shitet Smart For TWO 700 Shitet Smart For TWO 700 
Viti 2005
82.000 Km
Benzine
Kondicioner, baxho pan

Shitet Smart For Two 700

Fier
Benzin Karburanti
2005 Viti
90,000 Kilometra

19.04.2019 (13:21):Shitet smart for two 700 viti 2005 82.000 km benzine kondicioner, baxho panoramike, xhama elektrik, 4 goma te reja, letrat e paguar. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. me te gjitha sherbime...Lexo detajet..

1,400 Euro Shitet Golf IV OKAZION!! Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara

Shitet Golf Iv Okazion!!

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

19.04.2019 (13:16):Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. vaj dhe filtra te sapo nderruara. makina eshte vit prodhimit 2001, me motor benzine 1.4 .me letra te prera deri ne shkurt te vitit 2019. eshte e pajisur me siste...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,500 Euro shes Fiat Stilo . shes Fiat Stilo,prodhimi dhjetor 2002 .Letrat i ka deri ne gusht 2019 .Gjitha sh

Shes Fiat Stilo .

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
10,000 Kilometra

19.04.2019 (13:12):Shes fiat stilo,prodhimi dhjetor 2002 .letrat i ka deri ne gusht 2019 .gjitha sherbimet e bera .motorri 1.2benzine .siguracionin e paguat deri ne dhjetor .makine ekonomike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,600 Euro Audi A4 Audi A4 gaz gpl

Audi A4

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

19.04.2019 (12:20):Audi a4 gaz gpl...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

19.04.2019 (12:19):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

3,100 Euro Volkswagen polo vit 2007 Volkswagen polo vit 2007 motorr 1.4 diesel dogan e paguar shitet 3100 euro me ga

Volkswagen Polo Vit 2007

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.04.2019 (12:07):Volkswagen polo vit 2007 motorr 1.4 diesel dogan e paguar shitet 3100 euro me garanci nr 0692083041 mundesi kreditimi per kedo te blej me keste...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

1,600 Euro Shes Golf 4 👇 Shes Golf 4 ekonomik dhe familjare 1.4 naft. Eshte i mirmbajtur pasi perdoret ng

Shes Golf 4 👇

Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
110,000 Kilometra

19.04.2019 (12:05):Shes golf 4 ekonomik dhe familjare 1.4 naft. eshte i mirmbajtur pasi perdoret nga familjar dhe me te gjitha sherbimet e kryera, me dekumenta te rregulla dhe te paguara. shitet per arsye emigracioni per vetem 16...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

60,000 Leke Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.7
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Le

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

19.04.2019 (11:55):Shitet ford fiesta motorr 1.7 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0683363121...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

4,000 Euro Shitet GOLF 5 E zeze, 1.4 Benzin, kambio manuale, 98000 km. Gjendje shume e mire, e mirembajtu

Shitet Golf 5

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
90,000 Kilometra

19.04.2019 (11:50):E zeze, 1.4 benzin, kambio manuale, 98000 km. gjendje shume e mire, e mirembajtur, shitet per arsye emigracioni. cmimi: 4000 eur i negociueshem. cel: 0693755111...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

20,000 Euro Shitet Mazda Cx3 Full Option Shitet Mazda Cx3 2000cc Benzine

 Full Option me vetem 7000 km blere ne konce

Shitet Mazda Cx3 Full Option

Tirane
Benzin Karburanti
2017 Viti
10,000 Kilometra

15.04.2019 (00:49):Shitet mazda cx3 2000cc benzine full option me vetem 7000 km blere ne koncesionare te mazdes, shitet per arsye emigrimi. navigator automatike sedilje me ngrohje start and stop sensore parkimi ...Lexo detajet..

2,500 Euro Mercedes Benz C-Class W202, viti 1999 Okazion

Shitet, Mercedes Benz C-Class W202, viti 1999, kambio manuale, porto

Mercedes Benz C-class W202, Viti 1999

Vlore
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

19.04.2019 (11:50):Okazion shitet, mercedes benz c-class w202, viti 1999, kambio manuale, portobagazh, kasetofon mp3 ,disqe alumini , goma 25% konsum, me targa te reja dhe dokumenta te paguara per vitin 2019, ne gjendje shume...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,300 Euro Shitet Smarte Shitet smart viti 2003 te gjitha sherbimet e bera,taksat i ka pa paguar,tip tron

Shitet Smarte

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (10:53):Shitet smart viti 2003 te gjitha sherbimet e bera,taksat i ka pa paguar,tip tronik, automatic,panoramik,kondicioner, shitet per arsye mos perdorimi fare,per me shum informacion kontaktoni....Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas