honda civc 93  

 Online 252 lexues | 1 njoftime ne pritje

3,000 Euro

Shitet Nissan Primera, Viti 2004, Kambio Manuale,

Tiranë, Albania | Tirane Elite Properties
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

14.12.2019 (15:53):Shitet nissan primera, viti 2004, kambio manuale, targa shqiptare, nafte 1.9, ngjyre gri, 220.000 km, gjendja perfekte. te gjitha serviset e bera. te interesuarit mund te kontaktojne ne: +355 67 662 0066 c...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,300 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti2003
Motor 1.9 TDI (te treja te kuqe )
4 Motion (4x4)
Xham

Shitet Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (15:12):Shitet golf 4 viti2003 motor 1.9 tdi (te treja te kuqe ) 4 motion (4x4) xhama ,pasqyra elektrike manual6+1 baxha goma te reja impjant muzike ekran i madh letra deri ne maj pilot automatik klima...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,300 Euro Okazion Shiten golf IV vit 99 benzin gaz ka nevoje per sherbime . s punon mire ne benzin

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (15:11):Shiten golf iv vit 99 benzin gaz ka nevoje per sherbime . s punon mire ne benzin ndersa ne gaz ska probleme taksa deri ne mars kualidim i pa bere 1300 € vetem tel serioze rexton mod 2009 4x4 diesel 2.7 xdi ks...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,100 Euro -Renault Megan Shitet Renault Megan
Viti 2005
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra te

-renault Megan

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (15:11):Shitet renault megan viti 2005 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

3,500 Euro Shitet Mercedes Benz C class viti 2002 - 3500 euro Shitet Mercedes Benz C Class 2002 manual me portobagazh per arsye emrigrimi.
Ma

Shitet Mercedes Benz C Class Viti 2002 - 3500 Euro

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (15:11):Shitet mercedes benz c class 2002 manual me portobagazh per arsye emrigrimi. makina ne gjendje shume te mire, me te gjitha sherbimet e bera. taksat e paguara deri ne qershor 2020. 280.000 km origjinale te saja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (15:10):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

3,800 Euro Opel Astra 1.4 Benzine 2009 Shes Opel Astra 1.4 Benzine viti 2009.
3Dyer.Ka erdhur nga Gjermani ne Gusht 20

Opel Astra 1.4 Benzine 2009

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (15:10):Shes opel astra 1.4 benzine viti 2009. 3dyer.ka erdhur nga gjermani ne gusht 2019.letra te pagura deri ne gusht 2020.e pa perdorur ne shqiperi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

2,300 Euro Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2008
Nafte
130.000 km 
Kambio manuale
N

Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (15:07):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2008 nafte 130.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire xhama elektrike, pasqyre elektrike, disqe alumini,goma te reja, kondicioner, komanda ne timon etj dogana...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,200 Euro Vw Golf 4 1.9 Naft Nr Cel:+355688525093 Shitet Vw Golf 4 1.9 Naft Kamio Manuale 
Makina Posedon:
->Xhama Elektrike

Vw Golf 4 1.9 Naft Nr Cel:+355688525093

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (15:06):Shitet vw golf 4 1.9 naft kamio manuale makina posedon: ->xhama elektrike ->sistem audio i ampliifkuar ->kondicioner ngrohje ftohje ->hapje mbyllje qendrore ->disqe alumini ->kasetofon i markes se njoh...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

3,300 Euro Volkswagen passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 2.0
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mire

Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (14:54):Shitet volkswagen passat motorr 2.0 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire xhama elektrike, pasqyre elektrike, klima bizonale, pilot automatike. dogana e paguara cmimi 3300 euro ...Lexo detajet..

1,999 Euro Mercedes Benz S320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr S350 CDI 
Viti 2001
Nafte
235.000 km 
Ne gjend

Mercedes Benz S320

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (14:51):Shitet mercedes benz motorr s350 cdi viti 2001 nafte 235.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara klima, sedilje elektrike, navigator, cd player. cmimi 1999 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,999 Euro

111 Leke Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance! Automatik!! Mundesi Ndrrimi!! Viti 2002!

Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (14:49):Mercedes benz e clase 200 cdi elegance! automatik!! mundesi ndrrimi!! viti 2002! ne gjendje super te mire! motorrike xhenerike vizuale.270mij km! origjinale!!ngjyra blu e erret!! sallon mershine e zeze ne gjend...Lexo detajet..

2,100 Euro Golf 4 gaz benzin Ngjyra blu e erret
Sherbimet e bera
Dokumenta deri ne fund te nentorit
Gaz-be

Golf 4 Gaz Benzin

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (14:26):Ngjyra blu e erret sherbimet e bera dokumenta deri ne fund te nentorit gaz-benzin 1.4 16v (shume ekonomike) freksion i ri makina ne gjendje te mire kontakt whatsapp: +355676040781 gerald...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

14,900 Euro C CLASS 2012 LUK AMG OKAZION 
SHITET -MERCEDES-BENZ C CLAS 2.2 CDI Me garanci super mjet i ardhur nga Belgji

C Class 2012 Luk Amg Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (14:24): shitet -mercedes-benz c clas 2.2 cdi me garanci super mjet i ardhur nga belgjika viti 2012 avangard >blue efficiency- amg line nga fabrika . origjinale ne cdo detaj kambio automatike 7g marsha ne timon f1 ...Lexo detajet..

1,800 Euro shitet c class C class 200 naft
Ne gjendje shum te mir
Sallon meshin
Drita xeno
Pasqyra me

Shitet C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (14:24):C class 200 naft ne gjendje shum te mir sallon meshin drita xeno pasqyra me palosje elektrike timon anglez me letra per 12 muj 0685732361 0696453258 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

4,000 Euro VW GOLF 5 🔸Viti 2006 🔸VW GOLF 5 🔸2000 Nafte 6 marshe Viti 2006 Me dogane te Paguar Kondicioner

Vw Golf 5 🔸viti 2006

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (14:21):🔸vw golf 5 🔸2000 nafte 6 marshe viti 2006 me dogane te paguar kondicioner klima,me sherbime te bera me 4 goma te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

1,500 Euro SHITET RENO LAGUNA Shitet dhe nderrohet. Reno Laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002  .makina eshte ne gj

Shitet Reno Laguna

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (14:19):Shitet dhe nderrohet. reno laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike ka 195000 km si motorr.makina disponon ndezie start/stop radio origjinal renault ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

650 Euro Rimorkio okazion 650 euro 153*107 Ne gjendje shum te mire me letra !

Rimorkio Okazion 650 Euro 153*107

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
90,000 Kilometra

15.12.2019 (14:15):Ne gjendje shum te mire me letra !...Lexo detajet..

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (14:04):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

1,111 Leke Mercedez Benz A Clas Mercedez Benz A Clas 1.6 Bezin Gaz Super Gjendje Letra Deri ne 07.10.2020 Shitet

Mercedez Benz A Clas

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (13:36):Mercedez benz a clas 1.6 bezin gaz super gjendje letra deri ne 07.10.2020 shitet ose nderrohet 0684459558 ...Lexo detajet..

2,700 Euro Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2008
Nafte
97.000 km 
Kambio manuale
Ne

Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

15.12.2019 (13:26):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2008 nafte 97.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, mjaft komode dhe e paster. xhama elektrike, goma te reja, disqe alumini, kondicion...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,100 Euro Fiat shitet fiat punto ne gjendje te mir pune e gatshme per cdo prov cmimi 1100€

Fiat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (13:20):Shitet fiat punto ne gjendje te mir pune e gatshme per cdo prov cmimi 1100€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

220,000 Leke Shitet Letrat te sa po prere

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

15.12.2019 (13:05):Letrat te sa po prere...Lexo detajet..

Kambio: Manual

220,000 Leke

500,000 Leke Shitet golf 3 cl Golf 3 cl 1.9 ekonomik ngjendje te mir motorrike dhe xhenerike 5 marsha+indietro

Shitet Golf 3 Cl

Tropoje
Nafte Karburanti
1995 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (13:05):Golf 3 cl 1.9 ekonomik ngjendje te mir motorrike dhe xhenerike 5 marsha+indietro 2-3dyer ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

500,000 Leke

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

13.12.2019 (22:48):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

12,500 Euro Mercedes benz E300 OKAZION Shitet Mercedes-Benz E212  viti 2010 e sapo ardhur nga Gjermania sapo targuar gj

Mercedes Benz E300 Okazion

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (13:05):Shitet mercedes-benz e212 viti 2010 e sapo ardhur nga gjermania sapo targuar gjendje super si motorrike xhenerike ashtu edhe estetike. makina posedon sendile me ngrohje sensor parkimi kamer mbrapa. ...Lexo detajet..

8,000 Euro Chevrolet CAPTIVA 2.0 VCDi viti 2008 Manuale Diesel 141500 km Liber Sherbimesh Italian (5+2 vende) Shitet CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDi, Diesel, viti 2008, 141500 km me Liber Sherbim

Chevrolet Captiva 2.0 Vcdi Viti 2008 Manuale Diesel 141500 K

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

15.12.2019 (13:05):Shitet chevrolet captiva 2.0 vcdi, diesel, viti 2008, 141500 km me liber sherbimesh, kambio manuale, (5+2 vende), sapoardhur nga italia (1 pronar), dogane te paguar, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas