iveco kamper kavaje  

 Online 134 lexues | 3 njoftime ne pritje

Alfa Romeo

🚗 Super Okazion!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (20:40):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft 👉🏻 viti i prodhimit 2005 📑 ne korrik rinovimi dokumentit. 👉🏻me 191.000 km, kambio manuale 💶 cmimi: 3500 euro 📍 adresa: rruga ...Lexo detajet..

Audi

A7 2014 Prodhim Europian

Bulevardi Ri Astir | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (13:38):Shitet audi a7 2014 . pa asnje gervishje. sherbimet te bera. 2 muaj qe ka ardhur ne shqiperi . prodhim europian. per what up :+355695242653...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet ose nderrohet golf 3 Shitet ose nderrohet golf 3 viti 97. Makina eshte 2.0 benzine gti doch. Gjithash

1,300 Euro Tirane Shitet Ose Nderrohet Golf 3

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (17:50):Shitet ose nderrohet golf 3 viti 97. makina eshte 2.0 benzine gti doch. gjithashtu ka te instaluar impiant gazi te firmes lovato. eshte me letra. eshte shume e shpejte si makine. cmimi 1300 euro.....Lexo detajet..

Land Rover LAND ROVER 4X4 AUTOMAT 2.2 NAFT 2007 ZVICRA LAND ROVER FREELANDER 4X4 
VITI 2007
KAMJE AUTOMAT 
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA M

4,800 Euro Tirane Land Rover 4x4 Automat 2.2 Naft 2007 Zvicra

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (17:49):Land rover freelander 4x4 viti 2007 kamje automat e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE BLEJMË TË GJITHA LLOJET E MAKINAVE TOYOTA WOLZWAGEN MERCEDEZ BENZ FORD TRANZIT

4,000 Euro Durres Blejm Te Gjitha Llojet E Makinave

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (17:49):BlejmË tË gjitha llojet e makinave toyota wolzwagen mercedez benz ford tranzit fokues e modele tjera ju lutetemi per Çdo makinË qË keni pËr tË shitur mi dergoni fotot dhe Çmimin e makines ne whatsapp...Lexo detajet..

Audi Shes makine Seshe audin ne gjendje te mir pune te interesuarit te kontaktoj per cmimin flasi

1,250 Euro Fier Shes Makine

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

28.10.2020 (17:46):Seshe audin ne gjendje te mir pune te interesuarit te kontaktoj per cmimin flasim...Lexo detajet..

Volkswagen Touran Gaz ▪️Marka:VW Touran
▫️Forca motorrike:1.4 
▪️Lloji i kambjos:Manual

11 Tirane Touran Gaz

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

28.10.2020 (17:37):▪️marka:vw touran ▫️forca motorrike:1.4 ▪️lloji i kambjos:manual ▫️karburanti:benzin-gaz ▪️viti i prodhimit:2008 ▫️kilometrat:148.000 ▪️nr i kontaktit:0699720034 ▫️pershk...Lexo detajet..

Fiat Shitet fiat punto (okaziooonn) manual 1.2 benzin Shitet fiat punto 
Motorin:1.2 benzin 8 valvula 
Ngjur e zez 
 Ne gjendje su

1,500 Euro Berati Shitet Fiat Punto (okaziooonn) Manual 1.2 Benzin

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

28.10.2020 (17:33):Shitet fiat punto motorin:1.2 benzin 8 valvula ngjur e zez ne gjendje super te mir si nga pjeset motorike edhe xhenerike makina shum pak e perdorur por shum e mirmbajtur gomat jan 80 % te reja le...Lexo detajet..

Peugeot Pezho 206 Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri m

1,000 Euro Tirane Pezho 206

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (17:30):Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri metalixato...Lexo detajet..

Peugeot Okazionnn pezho 407 viti 2006 1400€ Shitet pezho 2mish naft manual me letra per nji vit te paguara makina esht ne gj

1,400 Euro Elbasan Okazionnn Pezho 407 Viti 2006 1400€

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (17:28):Shitet pezho 2mish naft manual me letra per nji vit te paguara makina esht ne gjendje pune hecen por ka problem me terheqjen nga injatoret nuk kam koh te merrem me te .. cmimi i padiskutushem duke pare tregun ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes A Class 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

75,000 Leke Tirane Mercedes A Class 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
10,000 Kilometra

28.10.2020 (17:27):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Audi Audi A4 1.9 TDI ,2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

1,000 Tirane Audi A4 1.9 Tdi ,2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (17:25):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Fiat Shitet fiat punto 1.2 benzin ne gjendje te mire. Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi

1,100 Euro Tirane Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Ne Gjendje Te Mire.

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (17:24):Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi ...Lexo detajet..

Audi Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
E sapoardhur
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti naft

1,234 Euro Tirane Shitet Audi A4

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (17:20):Shitet audi a4 e sapoardhur ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Volkswagen Shes makine Gol Super Wolsvagen Volswagen Gol Super 2005 1.1 benzinë, në gjëndje pune dhe të mbajtur mirë.

60,000 Leke Tirane Shes Makine Gol Super Wolsvagen

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (17:02):Volswagen gol super 2005 1.1 benzinë, në gjëndje pune dhe të mbajtur mirë. e çrregjistruar nga sistemi. ...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Golf VI, 1.6 tdi nafte Golf VI, 1.6, first registration 23.12.2011, jo-duhan pires, pa gervishtje, gom

7,290 Euro Tirane Shitet Golf Vi, 1.6 Tdi Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (16:35):Golf vi, 1.6, first registration 23.12.2011, jo-duhan pires, pa gervishtje, goma te reja te sapo nderruar para nje muaji(all seasons), histori sherbimesh tek volkswagen, histori kilometrash, mjaft ekonomike. v...Lexo detajet..

Volvo VOLVO XC 90, VITI 2006, AUTOMATIKE, 4X4, 2.4 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.4 nafte , kambio automatike

6,300 Euro Tirane Volvo Xc 90, Viti 2006, Automatike, 4x4, 2.4 Nafte

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (16:35):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.4 nafte , kambio automatike , 4x4, viti prodhimit 2006, 4+1 vende, sallon lekure, klima, kompiuter bordi, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama+pasqyra...Lexo detajet..

Volvo VOLVO XC 60 MJETI AKULL OKAZION /Volvo XC60  2.4 Diezel viti 2008. 4x4
//Makina me Dogane
///Cmimi 9.999€

9,999 Euro Tirane Volvo Xc 60 Mjeti Akull Okazion

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (16:33):/volvo xc60 2.4 diezel viti 2008. 4x4 //makina me dogane ///cmimi 9.999€ ▪︎kamio aitomatike▪︎ //salloni lekure //xhama te erret //navi cd dvd tv //komando ne timon...Lexo detajet..

Audi ✅Audi a6, 2.0 TDI, 2007, Atomat, letrat e paguara per 1 vit ✅vaj filtra te nderuara
✅kit faze e nderuar + pompe uji marka INA
✅tambu

4,500 Euro Tirane ✅audi A6, 2.0 Tdi, 2007, Atomat, Letrat E Paguara Per 1 Vi

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

28.10.2020 (16:28):✅vaj filtra te nderuara ✅kit faze e nderuar + pompe uji marka ina ✅tamburet + ferrota te nderuara ✅gomat e reja 4 cop marka sportiva continental ✅bateria e re varta me xhel 100 amper ✅navigato...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Furgon Vito Shitet furgon vito . Viti i prodhimit 2001. Totalisht me t gjitha sherbimet e kr

3,200 Euro Tirane Shitet Furgon Vito

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (16:13):Shitet furgon vito . viti i prodhimit 2001. totalisht me t gjitha sherbimet e kryera. nafte, transmetuesi manual dhe me targa shqiptare. Çmimi i diskutuar ne momentin qe shikohet fizikisht. ...Lexo detajet..

Ford Shitet Ford Focus 1.8 nafte viti 2003 çmimi💶1.700€💶 Shitet Ford Focus 1.8 nafte, ne gjendje te mire, e paster brenda & jashte,

1,700 Euro Durres Shitet Ford Focus 1.8 Nafte Viti 2003 çmimi💶1.700€💶

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

28.10.2020 (16:12):Shitet ford focus 1.8 nafte, ne gjendje te mire, e paster brenda dhe jashte, me kondicioner, airbag, abs. ne gjendje te mire xhenerike, motorike, me letra te prera, taksa, kolaudim, siguracion. goma te mira......Lexo detajet..

Peugeot Okazion peugeot 1.4HDI Shes peugeot 307 1.4 HDI naft 
Makina esht totalisht ne punim perfekt , ka vete

2,000 Euro Tirane Okazion Peugeot 1.4hdi

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
130,000 Kilometra

28.10.2020 (16:07):Shes peugeot 307 1.4 hdi naft makina esht totalisht ne punim perfekt , ka vetem 140 mij km me liber servisi .. ka disa probleme te vogla estetike arsye neglizhence nuk jan ber , arsyeja e shitjes mosperdodim ...Lexo detajet..

Ford Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2006, Shitet Ford Fiesta Motori(CC):1.4L Tdci Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 20

2,600 Euro Tirane Ford Fiesta 1.4 Tdci Viti 2006,

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

28.10.2020 (15:54):Shitet ford fiesta motori(cc):1.4l tdci tipi karburantit nafte viti prodhimit 2006 transmisioni manuale 128,000 km ngjyra e jashtme gri ngjyra e brendshme bezh gjendja motorike dhe xhenerike shume te mir me dog...Lexo detajet..

Volkswagen VW Golf 6 1.6 Automat Klima Viti 2010, 6.390 Euro VW Golf 1.4 TSI – Motorri : 1390 cm³ Benzine- Viti prodhimit : 2009- Kambio A

6,399 Euro Fier Vw Golf 6 1.6 Automat Klima Viti 2010, 6.390 Euro

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

28.10.2020 (15:51):Vw golf 1.4 tsi – motorri : 1390 cm³ benzine- viti prodhimit : 2009- kambio automatike- ftohja : klimatronik – konsumi mesatar : 4,7 l/100 km- xhama dhe pasqyra elektrike- sedilje elektrike me ngrohje- fen...Lexo detajet..

Mini Mini cooper 1.6 benzin Shitet ose ndrohet mini cooper 1.6 benzin

1,700 Euro Durres Mini Cooper 1.6 Benzin

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2002 Viti
130,000 Kilometra

28.10.2020 (15:51):Shitet ose ndrohet mini cooper 1.6 benzin ...Lexo detajet..

Volkswagen Polo benzin+gaz ne gjendje shum te mir [img][/img]Ngjyr e bardh tek der e pershtatshme per cuna te rinj nuk hargjon

1,100 Euro Durres Polo Benzin+gaz Ne Gjendje Shum Te Mir

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

28.10.2020 (14:38):[img][/img]ngjyr e bardh tek der e pershtatshme per cuna te rinj nuk hargjon ...Lexo detajet..

Volkswagen Passat 2002 Passat 2002
motorri 1.9 nafte
makine eshte ne gjendje shume te mire me sherbim

2,500 Euro Tirane Passat 2002

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (14:36):Passat 2002 motorri 1.9 nafte makine eshte ne gjendje shume te mire me sherbime te sapo bera. gati per cdo lloj prove cmimi 2500€...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas