jap marr al  

 Online 244 lexues | 2 njoftime ne pritje

10,000 Euro

Okazion! Shitet Mercedez Ml320 Full Option!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (18:08):Okazion! shitet mercedez ml320 full option 10.000 euro per arsye emigrimi! automjeti eshte marre dhe mbajtur per arsye pritjesh zyrtaresh dhe biznesmenesh kryesisht ne qytetin e tiranes dhe shitet per arsye l...Lexo detajet..

1,500 Euro Alfa 156 Shitet Alfa 156
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte
Goma te reja
Ne gjendje shume te

Alfa 156

Pogradec
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

20.08.2019 (10:55):Shitet alfa 156 motorr 1.9 viti 2001 nafte goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

2,800 Euro Shitet Mercedes Benz S Rexhina Lungo Shitet Mercedes Benz
Motorr S Rexhina Lungo
Viti 2001 Look 2005
Posedon: Sedi

Shitet Mercedes Benz S Rexhina Lungo

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

20.08.2019 (10:46):Shitet mercedes benz motorr s rexhina lungo viti 2001 look 2005 posedon: sedilje ne ngrohje, bagazhier, aux, 6 cd, drita kseno, klima, baxho xhami, komanda qendrore, pilot automatike, navigatior, sensor par...Lexo detajet..

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

20.08.2019 (10:35):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Golf 4 Shitet GolF 4 1.6. Letrat te sapo paguara, goma te reja , beteri e re. Sherbime

Shitet Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

20.08.2019 (10:30):Shitet golf 4 1.6. letrat te sapo paguara, goma te reja , beteri e re. sherbime te kryera, e gatshme per cdo testim....Lexo detajet..

800 Euro Renault Megan. Shitet Renault Megan
Viti 2003
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Pa kualo

Renault Megan.

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

20.08.2019 (10:25):Shitet renault megan viti 2003 benzine-gaz ne gjendje shume te mire pa kualodimi, letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 800 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shes Mercedes Benz E class 220 cdi Shes Mercedes Benz E class 220 cdi
Me sedilje lekure me baxho xhami
Makina esh

Shes Mercedes Benz E Class 220 Cdi

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

20.08.2019 (10:25):Shes mercedes benz e class 220 cdi me sedilje lekure me baxho xhami makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike...makina ka vetem nje virt qe ka hi ne shqipri me letra te prera deri ne tetor m...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

20.08.2019 (10:22):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro SHITET MAKIN FOR FOCUS 1.8 VITI 2002 , NAFTE CMIMI 1800 EURO. SHITET MAKINA FORD FOCUS NAFTE.1.8 TDCI
153000 KILOMETRA ,
MAKINA ESHTE PERD

Shitet Makin For Focus 1.8 Viti 2002 , Nafte Cmimi 1800 Eur

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

20.08.2019 (10:21):Shitet makina ford focus nafte.1.8 tdci 153000 kilometra , makina eshte perdour nga familjare. me disqe alumini ,sistem motorrik shum te mire ,kondicioner, amortizim,me komanda radio ne timon , dy xhamat p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

4,300 Euro Volkswagen Touran Shitet Volkswagen Touran
Motorr 2.0
Viti 2008
Nafte
Kambio manuale
Ne gjend

Volkswagen Touran

Durres
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (10:10):Shitet volkswagen touran motorr 2.0 viti 2008 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire,xhama te zi, tapiceri lekure,sedilje me ngrohje, pilot automatike,komanda ne timon, sensor parkimi, drita kseno e...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,300 Euro

2,200 Euro Shitet ford fiesta 1.4 nafte Shitet ford fiesta 1.4 nafte me dokumenta per 1 vit

Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

20.08.2019 (10:02):Shitet ford fiesta 1.4 nafte me dokumenta per 1 vit ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

5,200 Euro Fiat 500 Shitet fiat 500 1.4 benzin 101 cv sport, viti 2009 cel 0692035405

Fiat 500

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
110,000 Kilometra

20.08.2019 (09:55):Shitet fiat 500 1.4 benzin 101 cv sport, viti 2009 cel 0692035405...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,200 Euro

2,500 Euro Mercedes Makina me targa italiane 25000 klm kambio auto.sherbime te kryera te gjitha pa

Mercedes

Tropoje
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

20.08.2019 (09:55):Makina me targa italiane 25000 klm kambio auto.sherbime te kryera te gjitha pa asnje problem ....Lexo detajet..

850 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 1998
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire
Letra te pa

Shitet Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

20.08.2019 (09:53):Shitet fiat punto viti 1998 kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 850 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale Shitet Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale Cmimi:1200 Euro I Diskutueshe

Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale

Elbasan
Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

20.08.2019 (09:51):Shitet mercedes c220 nafte viti 1997 kamio manuale cmimi:1200 euro i diskutueshem nr cel:+355685428128 makina posedon: ->klima dixhitale ->sistem audio origjinal ->xhamat elektrik >pasqyra elektrike ->dis...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,100 Euro BMW 320 Sherbimi dhe letrat e prera deri ne korrik 2020

Bmw 320

Shkoder
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

20.08.2019 (09:45):Sherbimi dhe letrat e prera deri ne korrik 2020...Lexo detajet..

3,500 Euro Ford 1.6 naft 2009 full options gjermania Navi clima   Ford focus 1.6 NAFT 2009 e sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar gjendje p

Ford 1.6 Naft 2009 Full Options Gjermania Navi Clima

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

20.08.2019 (09:22):Ford focus 1.6 naft 2009 e sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar gjendje perfekte super ekonomike me navigation clima bi zona komanda ne timon pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendror...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

2,000 Euro Ford Focus 2004 Shitet Ford Focus 
Motorr 1.2
Viti 2004
Benzine
E ardhur nga Gjermania
Ne g

Ford Focus 2004

Durres
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (09:13):Shitet ford focus motorr 1.2 viti 2004 benzine e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro okazion 600 benzine letrrat i mbarojn ne fund te muajit . I padiskutushem

Okazion

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

20.08.2019 (09:09):600 benzine letrrat i mbarojn ne fund te muajit . i padiskutushem ...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 2002
Benzine
Motorr 1.2 me 8 valvula
Goma te reja, xh

Shitet Fiat Punto

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

20.08.2019 (09:04):Shitet fiat punto viti 2002 benzine motorr 1.2 me 8 valvula goma te reja, xhama elektrike letra te paguara cmimi 1300 euro ...Lexo detajet..

1,000 Euro Fiat punto 1.9 nafte Shes fiat punto viti prodh 2002 makina ne gjendje te mir motorrike me letra te p

Fiat Punto 1.9 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

20.08.2019 (08:56):Shes fiat punto viti prodh 2002 makina ne gjendje te mir motorrike me letra te paguara per 1 vite ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2002
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorr

Shitet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (08:52):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2002 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara deri ne gusht. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,100 Euro Alfa 166 Shitet Alfa 166
Motorr 2.4
Viti 2003
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Cmimi

Alfa 166

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

20.08.2019 (08:32):Shitet alfa 166 motorr 2.4 viti 2003 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 1100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,500 Euro Shitet Renault Megan Shitet Renault Megan
Motorr 1.9
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje s

Shitet Renault Megan

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (08:07):Shitet renault megan motorr 1.9 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra deri ne gusht cmimi 1500 euro nr tel 0683186787...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

8,000 Euro Tirane, shes makine Mercedes-Benz EVO Viti 2008, 8.000 Euro Per arsye familjare(volumi) shes makine Mercedez Benz, fund vitit 2008, me nafte

Tirane, Shes Makine Mercedes-benz Evo Viti 2008, 8.000 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

20.08.2019 (08:05):Per arsye familjare(volumi) shes makine mercedez benz, fund vitit 2008, me nafte, kambio automat, model evo, 220, ne gjendje shume te mire motorrike, me 203 mije km, korroceria ne gjendje shume te mire, me cdo...Lexo detajet..

1,500 Euro Audi A4 Shitet Audi A4 në gjendje shumë të mirë
Me kondicioner.
Motorr 1.9 nafte

Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
1995 Viti
130,000 Kilometra

20.08.2019 (06:37):Shitet audi a4 në gjendje shumë të mirë me kondicioner. motorr 1.9 nafte me letra deri në janar 2020 viti 1995-6 Çmimi 1500€ i diskutushëm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas