kambioautomatike  

 Online 289 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,300 Euro Shitet Fiat Punto  Shitet Fiat Punto 
Viti 2000
Motorr 1.2
Benzine
Letra te paguara per nje vit

Shitet Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

23.07.2019 (18:20):Shitet fiat punto viti 2000 motorr 1.2 benzine letra te paguara per nje vit cmimi1300 euro nr tel 0686228757...Lexo detajet..

850 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 1998
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire
Letra te pa

Shitet Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (18:17):Shitet fiat punto viti 1998 kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 850 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet Mercedes Benz 270 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 270 CDI
Kambio automatike
Letra te paguara per n

Shitet Mercedes Benz 270 Cdi

Lushnje
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (18:12):Shitet mercedes benz motorr 270 cdi kambio automatike letra te paguara per nje vit cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

2,400 Euro (OKAZION) Shitet  golf 4 Golf 4 viti 2000 >1.9 TDI (I E KUQE)5 DYER NGJYRE GRI NE PERLE, KAMBIO MANUAL

(okazion) Shitet Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (18:06):Golf 4 viti 2000 >1.9 tdi (i e kuqe)5 dyer ngjyre gri ne perle, kambio manuale 5 marshe,klima tronik,4 xhama elektrike, pasqyre elektrike,airbeg,fenere mjegulle. shume ekonomike ne gjendje shume te mire .(shite...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,200 Euro Ford focus Ford Focus 
Viti 2003
1.8 Nafte
Shitet per arsye mos perdorimi 
Cmimi i disk

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (18:06):Ford focus viti 2003 1.8 nafte shitet per arsye mos perdorimi cmimi i diskutueshem te interesuarit te telefonojne...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,300 Euro Shitet Opel Corsa  Shitet Opel Corsa
Motorr 1.0 cc
Benzine
Viti 2003
Posedon Kamer parkimi,Baxh

Shitet Opel Corsa

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

23.07.2019 (18:06):Shitet opel corsa motorr 1.0 cc benzine viti 2003 posedon kamer parkimi,baxho etj. makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike. cmimi 1300 euro nr te...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,200 Euro Shitet Volkswagne Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9
Nafte
Posedon: Disqe alumini, kasetafon, cd, dvd, us

Shitet Volkswagne Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (18:06):Shitet golf 4 motorr 1.9 nafte posedon: disqe alumini, kasetafon, cd, dvd, usb, kondicioner, navigatior, panoramike etj. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. letra te paguara...Lexo detajet..

23,000 Euro Shitet x6 X6 3.5d xdrive 2010

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

21.07.2019 (20:24):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

4,500 Euro benz 2.2 Shitet mercedes benz 2.2 nafte c avangarde viti prodhimit 10 2003 te dhenat e ma

Benz 2.2

Pogradec
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (18:02):Shitet mercedes benz 2.2 nafte c avangarde viti prodhimit 10 2003 te dhenat e makines kondicioner klima tronic abjes ajer beg xhama elektrik kabjo automat pilot automat makine esht shum e pater si mrena dhe jas...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (17:55):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

3,200 Euro Mercedes c class 220sport me xenon Mercedes c class 220 sport me xenon

Mercedes C Class 220sport Me Xenon

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (17:43):Mercedes c class 220 sport me xenon...Lexo detajet..

3,000 Euro Audi A4 1.9 TDI Shes Audi 1.9 nafte tdi me te kuqe. Makina esht ne gjendje shum te mire si mekan

Audi A4 1.9 Tdi

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (17:40):Shes audi 1.9 nafte tdi me te kuqe. makina esht ne gjendje shum te mire si mekanike ashtu dhe nga pamja e jashtme. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

3,300 Euro Focus 1.6 NAFT 2008 me dogan te paguar  Ford focus 1.6 NAFT 2008 me dogan te paguar 
Me kondicioner KOMANDA ne TIMON ka

Focus 1.6 Naft 2008 Me Dogan Te Paguar

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (17:37):Ford focus 1.6 naft 2008 me dogan te paguar me kondicioner komanda ne timon kasetofon me bluetooth xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult 2 celsa super ekonomike gjendje perfekte gati per tar...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

5,000 Euro Mercedes Benz B Class Shitet Mercedes Benz B Class
Motorr 200 CDI
Viti 2007
Kambio automatike
Navi

Mercedes Benz B Class

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (17:32):Shitet mercedes benz b class motorr 200 cdi viti 2007 kambio automatike navigatior, sensor parkimi,pasqyre ne palosje, disqe alumini nr 17, etj. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. cmimi 5000 euro...Lexo detajet..

3,700 Euro Toyota Yaris  Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.4
Nafte
135.000 km 
E sapo ardhur nga Italia.

Toyota Yaris

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (17:27):Shitet toyota yaris motorr 1.4 nafte 135.000 km e sapo ardhur nga italia. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. dogana e paguara. cmimi 3700 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (17:23):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

19,500 Euro Shitet BMW 740 x-Drive BMW 740 x-Drive , viti 2011 me nafte , full option

Shitet Bmw 740 X-drive

Rruga e Kavajës, Tirana, Albanien | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

22.07.2019 (16:39):Bmw 740 x-drive , viti 2011 me nafte , full option...Lexo detajet..

3,700 Euro Shitet BMW X5 Okazion vetem 24 ore
Shitet BMW X5
Motorr 3.0
Viti 2002
Nafte
Tapiceri leku

Shitet Bmw X5

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (17:12):Okazion vetem 24 ore shitet bmw x5 motorr 3.0 viti 2002 nafte tapiceri lekure, sedilje me ngrohje, sensor parkimi, navigatior 6 cd, aux, dvd, etj ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars 20...Lexo detajet..

2,200 Euro BMW seria 320   Motor 2000 Nafte ,Automatike,Sherbimet e bera,Letra te prera deri ne korrik 2020

Bmw Seria 320

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

23.07.2019 (17:12):Motor 2000 nafte ,automatike,sherbimet e bera,letra te prera deri ne korrik 2020...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet Renault Megana Shitet Renault Megan
Motorr 1.5
Viti 2004
Nafte 
Panoramike
Ne gjendje shum

Shitet Renault Megana

Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (16:54):Shitet renault megan motorr 1.5 viti 2004 nafte panoramike ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Golf 5 manual 2005 nafte 2.0 okazion Okazion Golf 5 manual 2.0 nafte viti 2005 me dogan te paguar I sapo ardhur I gat

Golf 5 Manual 2005 Nafte 2.0 Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (16:42):Okazion golf 5 manual 2.0 nafte viti 2005 me dogan te paguar i sapo ardhur i gatshem per cdo lloj prove cmimi 3000 euro i diskutushem per me shum info kontaktoni ne 0696800242 mundesi nderrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,230 Euro Shitet Mercedes Benz W202 Shitet Mercedes Benz W202
Motorr 1.8
Viti 1996 Look 1999
Benzine-Gaz
Kambio

Shitet Mercedes Benz W202

Shkoder
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (16:12):Shitet mercedes benz w202 motorr 1.8 viti 1996 look 1999 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara deri ne maj 2020. cmimi 1230 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,230 Euro

700 Euro Shitet Hyundai Shitet Hyundai
Motorr 1.6
Benzine
Viti 1998
2 muaj qe I kane mbaruar
Cmimi

Shitet Hyundai

Tirane
Benzin Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (16:01):Shitet hyundai motorr 1.6 benzine viti 1998 2 muaj qe i kane mbaruar cmimi 700 euro...Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Renault Clio

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (15:57):Shitet renault clio viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara para nje vit. cmimi 100.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

2,700 Euro Okazion Mercedez Benz Okazion Mercedez Benz. Makina eshte full me sherbime te bera. Vaj/filtra te ndrr

Okazion Mercedez Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (15:53):Okazion mercedez benz. makina eshte full me sherbime te bera. vaj/filtra te ndrruara. goma te reja. kandeletat te ndrruara. amortizatoret e pare te ndrruare etj. makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte...Lexo detajet..

100,000 Leke Vetem Nderrohet peugeot 807 motorr 2.2 viti 2003 6+1

Vetem Nderrohet

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (15:50):Peugeot 807 motorr 2.2 viti 2003 6+1...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,700 Euro Shitet  Shitet Volkswagen
Motorr  1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (15:44):Shitet volkswagen motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet Mercedes Benz E250 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E250
Nafte
Kambio automatike
Klima, Xhama elekt

Shitet Mercedes Benz E250

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (15:29):Shitet mercedes benz motorr e250 nafte kambio automatike klima, xhama elektrike, letra te paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1550 euro...Lexo detajet..

700 Euro Shitet Volkswagen Polo  Shitet Volkswagen Polo 
Motorr 1.4
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Volkswagen Polo

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (15:26):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 700 euro...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Mercedes Benz 1.8 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Sig

Shitet Mercedes Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (15:24):Shitet mercedes benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, kualodimi i ka mbaruar. cmimi 1300 euro nr tel 0684665489...Lexo detajet..

2,800 Euro Fiat grande punto benzin gaz super gjendje 2800€ [u]shitet fiat grende punto 
Viti prodhimit 2006 
Motorr 1.3 benzin gaz ne sup

Fiat Grande Punto Benzin Gaz Super Gjendje 2800€

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (15:19):[u]shitet fiat grende punto viti prodhimit 2006 motorr 1.3 benzin gaz ne super gjendje teknike dhe vizuale me letra te paguara kindicioner xhama elektrik pasqyra elektrike me 2 celesa cmim okazion 2800€ p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,500 Euro Shes Mercedes Benz E class 220 cdi Shes Mercedes Benz E class 220 cdi
Me sedilje lekure me baxho xhami
Makina esh

Shes Mercedes Benz E Class 220 Cdi

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (15:14):Shes mercedes benz e class 220 cdi me sedilje lekure me baxho xhami makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike...makina ka vetem nje virt qe ka hi ne shqipri me letra te prera deri ne tetor m...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas