kamiocinmercedes benz berat  

 Online 79 lexues | 4 njoftime ne pritje

1,000 Euro Ford Shitet Ford
Motorr 1.8
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike dh

Ford

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

08.04.2020 (00:49):Shitet ford motorr 1.8 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. letra te paguar cmimi 1000 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

3,700 Euro Shitet Mercedes Benz c203automatike Shitet makine Mercedes Benz c203.Makina eshte automatike , vitit 2001 , motorri

Shitet Mercedes Benz C203automatike

Shkoder
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

07.04.2020 (23:25):Shitet makine mercedes benz c203.makina eshte automatike , vitit 2001 , motorri 220 cdi nafte. ngjyra gri elegance. dhe kilometrazhi 270.000 km e sjelle nga gjermania dhe e perdorur vetem per perdorim familjar...Lexo detajet..

3,300 Euro E220 naft cdi 2003 clasic OKAZIONN NDRROHETT E220 naft cdi automat 2003 model clasic sallon meshine ngjyre e zeze look evo ba

E220 Naft Cdi 2003 Clasic Okazionn Ndrrohett

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

07.04.2020 (22:47):E220 naft cdi automat 2003 model clasic sallon meshine ngjyre e zeze look evo baxha xhami elektrike airbag abs kondicioner perde elektrike disqe alumini origjinale kasetafon origjinal komanda ne timon targa te ...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet Shitet VW Polo

Viti: 1997
Motorri: 1.0 Benzine
Km: 140 mije
Cmimi: 1000€

Shitet

Lezhe
Benzin Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

07.04.2020 (22:30):Shitet vw polo viti: 1997 motorri: 1.0 benzine km: 140 mije cmimi: 1000€ opsione: baxho, power steering, airbag, abs, xhami mbrapa me tharje me buton. makina eshte e mbajtur, e vecant ne llojin e vet...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

07.04.2020 (22:24):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,700 Euro Volkswagen Sharon Shitet Volkswagen Sharon 
Motorr 1.9
Nafte
4+1 vende 
Ne gjendje shume te m

Volkswagen Sharon

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

07.04.2020 (22:23):Shitet volkswagen sharon motorr 1.9 nafte 4+1 vende ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike kondicioner, 4 goma te reja, kompjuter bordi etj letra te paguar deri ne dhjetor cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,500 Euro Shitje Opel corsa 2002, 1.7 DI Okazion ne Shitje Opel corsa 2002, 1.7 DI

Shitje Opel Corsa 2002, 1.7 Di

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

07.04.2020 (22:06):Okazion ne shitje opel corsa 2002, 1.7 di...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

900 Euro Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte ne gjendje te mire letrat e paguara deri në dhjetor 2020 Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte në gjendje të mirë pune me dokumenta t

Shes Volkswagen Lupo Motorr 1.7 Nafte Ne Gjendje Te Mire Let

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

07.04.2020 (22:06):Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte në gjendje të mirë pune me dokumenta të paguara deri në dhjetor 2020 super ekonomike ...Lexo detajet..

3,000 Euro Ford Focus- Shitet Ford Focus 

Motorr 1.6 TDCI

Viti 2006

120.000 km

Nafte

Kam

Ford Focus-

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

07.04.2020 (22:04):Shitet ford focus motorr 1.6 tdci viti 2006 120.000 km nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne korrik cmimi 3000 euro ...Lexo detajet..

3,600 Euro SEAT 1.8 BENZIN 2007 ME DOGAN 🇨🇭 SEAT ALEHAMBRA 1.8 BENZIN 2007
ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 
ME CLIMA
XHAMA TE Z

Seat 1.8 Benzin 2007 Me Dogan 🇨🇭

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

07.04.2020 (20:44):Seat alehambra 1.8 benzin 2007 zvicra me dogan te paguar me clima xhama te zi original xhama dhe pasqyra elektrike pershtatet 100 % ne gaz gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

4,300 Euro MERCEDES C 1.8 BENZIN 2006 AUTOMAT GERMANY 🇩🇪 MERCEDES C 180 BENZIN 2006 
E SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪 
ME DOGAN TE PAG

Mercedes C 1.8 Benzin 2006 Automat Germany 🇩🇪

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

07.04.2020 (20:44):Mercedes c 180 benzin 2006 e sapoardhur nga germany 🇩🇪 me dogan te paguar kamje automat navigation bagazhier 6 cd sedilje me ngrohje sensor parkimi para mbrapa drita bi kseno original gjendj...Lexo detajet..

6,000 Euro Mercedes S320 Nafte 2008 Full Options NR:0693367123 Mercedes S320 Nafte 2008 Full Options
Makina Posedon:
->Sendilje Eletrike

Mercedes S320 Nafte 2008 Full Options Nr:0693367123

Shkoder
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

07.04.2020 (19:35):Mercedes s320 nafte 2008 full options makina posedon: ->sendilje eletrike ->sendilje me ngrohje ->sistem audio harman karon 3d//sound logic 7 ->drita kseno bikseno ->disqe 19 origjinale ->dyer me thith...Lexo detajet..

1,699 Euro S class 3200 Shitet Mercedes Benz
Motorr S320
Viti 2003
235.000 km
Sedilje elektrike, nav

S Class 3200

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

07.04.2020 (19:31):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2003 235.000 km sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. cmimi 1699 euro i diskutushem letrat deri muajn e 6 me taks luksi vetem te interesuarit te kontakto...Lexo detajet..

150,000 Leke SHITET!! Shitet Mercedes Benz 200 i vitit 1991 ne gjendje shume te mire, cdo gje e ndruar

Shitet!!

Berati
Nafte Karburanti
1991 Viti
300,000 Kilometra

07.04.2020 (19:29):Shitet mercedes benz 200 i vitit 1991 ne gjendje shume te mire, cdo gje e ndruar ne kohen e duhur. letra te paguara deri ne dhjetor 2020. me 4 goma te reja. per cdo informacion shtese na kontaktoni....Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

3,100 Euro Okazion shitet Skoda Octavia Autovetur automatike ne gjendje shume te mire shitet per arsye emigrimi me nje

Okazion Shitet Skoda Octavia

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

07.04.2020 (18:28):Autovetur automatike ne gjendje shume te mire shitet per arsye emigrimi me nje cmim okazion....Lexo detajet..

2,700 Euro Passat 1.9 auto i diskutueshem

Passat 1.9 Auto

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

07.04.2020 (17:50):I diskutueshem ...Lexo detajet..

3,700 Euro Volkswagen Touran Shitet Volkswagen Touran 
Motorr 2.0
Viti 2006
Nafte
185.000 km 
Kambio man

Volkswagen Touran

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

07.04.2020 (17:44):Shitet volkswagen touran motorr 2.0 viti 2006 nafte 185.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 3700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

250,000 Leke C-CLASSIC Makina i ka letrat e preme 1vjecare
Per 100 km  harxhon 6 litra
Makina eshte

C-classic

Elbasan
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

07.04.2020 (16:54):Makina i ka letrat e preme 1vjecare per 100 km harxhon 6 litra makina eshte e gatshme per cdo prove nuk ka asnje difekt eshte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

250,000 Leke

3,300 Euro Toyota 2005, Yaris Verso 1,3 benzine Toyota 2005, Yaris Verso 1,3 benzine
Motorr me zinxhir, dhe jo me rryp.
Disqe

Toyota 2005, Yaris Verso 1,3 Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

07.04.2020 (16:40):Toyota 2005, yaris verso 1,3 benzine motorr me zinxhir, dhe jo me rryp. disqe alumini origjinale. sapondrruar kandelet, filtri ajrit dhe filtri i kabines, te gjitha origjinale te toyotes, 5 vende, sediljet ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,000 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Volkswagen Golf-4

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

07.04.2020 (16:11):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne nentor cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,900 Euro Ford fiesta viti 2009 Shitet ford fiesta, super ne gjendje. 

Taksat e paguara per 1 vit. 

Motorr

Ford Fiesta Viti 2009

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

07.04.2020 (16:06):Shitet ford fiesta, super ne gjendje. taksat e paguara per 1 vit. motorr 1.4 nafte, super ekonomike. shitet per arsye emigrimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

3,200 Euro Mercedes Benz C200 Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 200 CDI
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje

Mercedes Benz C200

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

07.04.2020 (15:15):Shitet mercedes benz c class motorr 200 cdi nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit cmimi 3200 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

3,100 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5

Motorr 1.9

Viti 2005

Nafte

Kambio manuale 6

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

07.04.2020 (15:05):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale 6+r ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne shtator 2020 cmimi 3100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2020 (17:11):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,800 Euro

14,000 Euro Fiatagri 70 kuaj fuqi Fiatagri Bucher 70-90 Turbo Zetori eshte 70 kuaj fuqi, kater pistona, 4×4 shum

Fiatagri 70 Kuaj Fuqi

Kavaje
Nafte Karburanti
1994 Viti
10,000 Kilometra

07.04.2020 (14:25): fiatagri bucher 70-90 turbo zetori eshte 70 kuaj fuqi, kater pistona, 4×4 shume ekonomik. marshe anash, kabine, kondicioner, radio, viti prodhimit: 1994 eshte i pajisur me targa shqiptare dhe me te gjithe dok...Lexo detajet..

Kambio: Manual

14,000 Euro

2,000 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Benzine-Gaz
Ne gjendje shum te mire
Cmimi 2000 Euro

Volkswagen Golf 4

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

07.04.2020 (13:52):Shitet volkswagen golf 4 benzine-gaz ne gjendje shum te mire cmimi 2000 euro per me shum informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas