kamioncina iveco  

 Online 24 lexues | 5 njoftime ne pritje

Audi

A7 2014 Prodhim Europian

Bulevardi Ri Astir | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

22.10.2020 (20:39):Shitet audi a7 2014 . pa asnje gervishje. sherbimet te bera. 2 muaj qe ka ardhur ne shqiperi . prodhim europian. per what up :+355695242653...Lexo detajet..

Land Rover Range Rover Sport Full 2008 2.7 NAFTE HSE 
KAMBIO AUTOMAT 
VITI 2008 FULL 
OPSIONET -TAVAN PANORAMIK XHAM

Vlore Range Rover Sport Full 2008

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

26.10.2020 (02:22):2.7 nafte hse kambio automat viti 2008 full opsionet -tavan panoramik xhama te zi- kseno bikseno - navi madh - komanda ne timon - pilot automatik - sensor prkimi para mbrapa - sensor shiu - sensor dritash...Lexo detajet..

Volkswagen  VOLKSWAGEN GOLF 6, 2009, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

Tirane Volkswagen Golf 6, 2009, Automatike, 2.0 Nafte

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.10.2020 (02:03):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2009, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+tel, drita auto, xhama te zinje origjinale...Lexo detajet..

Fiat Fiat 1.3 Nafte 2008 Nr:0698462936 Shitet Fiat Grande Punto 1.3 Nafte Viti 2008 
Makina Posedon:
->Tavan Panor

Tirane Fiat 1.3 Nafte 2008 Nr:0698462936

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

26.10.2020 (00:00):Shitet fiat grande punto 1.3 nafte viti 2008 makina posedon: ->tavan panoramik ->disqe alumini ->klima tronike ->sistem audio i amplifikuar ->kasetofon me disk+radio ->hapje mbyllje me pult ->sallon ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes E 280 cdi automatik Mercedes E 280 cdi automatik i vitit 2005, km280mije,ne gjendje te mire, me doga

Durres Mercedes E 280 Cdi Automatik

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

25.10.2020 (22:52):Mercedes e 280 cdi automatik i vitit 2005, km280mije,ne gjendje te mire, me dogane te paguar. ndodhet ne sukth-durres ...Lexo detajet..

Land Rover LAND ROVER 4X4 AUTOMAT 2.2 NAFT 2007 ZVICRA LAND ROVER FREELANDER 4X4 
VITI 2007
KAMJE AUTOMAT 
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA M

Tirane Land Rover 4x4 Automat 2.2 Naft 2007 Zvicra

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

25.10.2020 (22:49):Land rover freelander 4x4 viti 2007 kamje automat e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Peugeot Pezho 206 Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri m

Tirane Pezho 206

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

25.10.2020 (22:44):Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri metalixato...Lexo detajet..

Ford Ford Focus TDi 1.8 Nafte Manual Ford Focus TDi 1.8 Nafte Manual Viti 2000 Makina Posedon Aribag Abies Kondision

Durres Ford Focus Tdi 1.8 Nafte Manual

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

25.10.2020 (22:21):Ford focus tdi 1.8 nafte manual viti 2000 makina posedon aribag abies kondisioner xhama elektrik.radio cd.ana motorrike xhenerike super gjendje vuzuale e paster si brenda dhe jashte..gomat e reja disqe alumin...Lexo detajet..

Audi AUDI A1 Shitet audi A1 2010 me te gjitha dokumentat te paguara deri ne tetor 2021.Makina

Tirane Audi A1

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

25.10.2020 (22:21):Shitet audi a1 2010 me te gjitha dokumentat te paguara deri ne tetor 2021.makina ka drita led para sedilet jan bucket.mundesi ndrrimi. ...Lexo detajet..

Volkswagen Golf 6 automat i sapo ardhur Golf 6 TDI
🗓- Viti 2009
⛽-2.0 Naftë 
🛣-Km 207
⚙-Kambio automatike

Durres Golf 6 Automat I Sapo Ardhur

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

25.10.2020 (22:21):Golf 6 tdi 🗓- viti 2009 ⛽-2.0 naftë 🛣-km 207 ⚙-kambio automatike. whats-up 0692040427. - fener led te bardha - xhama te zinj...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Golf 5 1.9 Nafte! Shitet Golf 5 1.9 nafte viti prodhimit 2004
versioni Comfortline. Cmimi 3000 eu

Lushnje Shitet Golf 5 1.9 Nafte!

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

25.10.2020 (22:21):Shitet golf 5 1.9 nafte viti prodhimit 2004 versioni comfortline. cmimi 3000 euro i padiskutushem! motorri 1.9 nafte 105 ph klm 215 mij kambio manuale 6 marreshe 5+1 pasqyra me palosje dhe sinjale disqe ...Lexo detajet..

Volkswagen Okazion Shitet VW Passat 1.8 turbo gas benxin super gjendje sherbimet e bera vaj filtra.

Fier Okazion

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

25.10.2020 (22:21):Shitet vw passat 1.8 turbo gas benxin super gjendje sherbimet e bera vaj filtra..kit faze pomp uji..ipjanti gazit brenda garancis..tel serjoze...Lexo detajet..

BMW Bmw OKAZION 
Shitet bwm ne gjendje shum te mire 
Me letra te paguara deri ne qersh

Tirane Bmw

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

25.10.2020 (22:09):Okazion shitet bwm ne gjendje shum te mire me letra te paguara deri ne qershore shitet per arsyje emigrimi Çmimi 4000mij euro i padiskutushem per me shum informacion kontaktoni 0697777147 vetem wh...Lexo detajet..

Audi Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
E sapoardhur
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti naft

Tirane Shitet Audi A4

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

25.10.2020 (21:53):Shitet audi a4 e sapoardhur ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Toyota Shitet Toyota yaris 2006 1.4 nafte me 177 mije kilometra Shitet Toyota yaris 2006 1.4 nafte me 177 mije kilometra makina shum e paster

Tirane Shitet Toyota Yaris 2006 1.4 Nafte Me 177 Mije Kilometra

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

25.10.2020 (21:37):Shitet toyota yaris 2006 1.4 nafte me 177 mije kilometra makina shum e paster ...Lexo detajet..

Ford 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 2200€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKINE 
FORT-C-MAKS 
VITI 2005
ME NAFTË 
KAMIO MANUALE 
MOTORR 1.6
M

Tirane 💥💥💥okazion Shes Makin 2200€ Okazion💥💥💥

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.10.2020 (21:21):Shes makine fort-c-maks viti 2005 me naftË kamio manuale motorr 1.6 me 5 porta ngjyrË e zezË e sapo ardhur nga italia me doganË tË paguar Çmimi 2200€...Lexo detajet..

Peugeot OKAZION -Shitet Peugeot 7+1-2300 e, I Diskutushem OKAZION -Shitet Peugeot 7+1-2300 e, I Diskutushem
Viti - 1997
Kambio - Manuale

Durres Okazion -shitet Peugeot 7+1-2300 E, I Diskutushem

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1997 Viti
90,000 Kilometra

25.10.2020 (20:53):Okazion -shitet peugeot 7+1-2300 e, i diskutushem viti - 1997 kambio - manuale 2.0 nafte cmimi 2300 euro i diskutueshem ...Lexo detajet..

Audi SHITET AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2.0 TDI VITI 2007 FULL SHITET AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMAT VITI 11/2007 MOTOR 2.0 TDI.
FULL OPTION

Tirane Shitet Audi A3 Sportback Kambio Automat Motor 2.0 Tdi Viti 2

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

25.10.2020 (20:45):Shitet audi a3 sportback kambio automat viti 11/2007 motor 2.0 tdi. full option; marshe ne timon, klima, 2celsa , fener xenon, disqe 17 etj. ne gjendje shum te mire me dogane te paguar cmimi 5800 euro cel 06...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Golf 5 1.6 benzine Fsi me cmim okazion 2500 euro 
Shitet Golf 5, 1.6 benzine Fsi me dogane te paguar me cmim 2500 euro! Makina e

Lushnje Shitet Golf 5 1.6 Benzine Fsi Me Cmim Okazion 2500 Euro

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

25.10.2020 (19:32): shitet golf 5, 1.6 benzine fsi me dogane te paguar me cmim 2500 euro! makina eshte ne gjendje shume te mire. ju lutem mos merni ne celular per cmim tjeter sepse nuk ka. makinen e mer kush jep 2500 euro! ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Benc 220 Okazion

Gjendje shume te mire ...ekonomike per makine familjare e gacme per

Lushnje Benc 220

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

25.10.2020 (19:08):Okazion gjendje shume te mire ...ekonomike per makine familjare e gacme per cdo lloj prove na kontaktoni sa me shpejt per arsyje emigrimi makinen e le shitje me letra te rregullta me goma te reja e gjitha ...Lexo detajet..

Opel Shitet Opel meriva 1.3 eco diesel 2010, 3200 EUR Opel meriva 1.3 eco diesel 2010, km 173 000, euro 4 , Makina sapo ardhur nga ita

Lushnje Shitet Opel Meriva 1.3 Eco Diesel 2010, 3200 Eur

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

25.10.2020 (18:35):Opel meriva 1.3 eco diesel 2010, km 173 000, euro 4 , makina sapo ardhur nga italia me dogan te pagaur , e pa targuar , shum e paster si brenda dhe jasht , xhama te zinj origjinal , shum ekonomike dhe e pershta...Lexo detajet..

Mercedes-Benz SHITET MERCEDES BENZ C CLASS 200 OLAZION
MERCEDES BENZ C CLASS 200
NAFTE-KAMBIO AUTOMATIKE
SENSORE PARKIMI PAR

Durres Shitet Mercedes Benz C Class 200

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

25.10.2020 (18:33):Olazion mercedes benz c class 200 nafte-kambio automatike sensore parkimi para dhe mbrapa-perde 3 celesa dokumenta te paguara deri ne 24/07/2021 shitet per arsye mosperdorimi cmimi 3800 euro...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes c klas 220 EVO Automat 2006 🇩🇪 Me dogane 4500€ shitet mercedes benx c klas 
Motorr 220 evo kambio automatike 
E sapo ardhur n

Tirane Mercedes C Klas 220 Evo Automat 2006 🇩🇪 Me Dogane 4500

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

25.10.2020 (18:29):Shitet mercedes benx c klas motorr 220 evo kambio automatike e sapo ardhur nga germania me dogane te paguar me 250 mije km origjinale model elegance kondicioner climatik bizonal ne super gjendje teknike ...Lexo detajet..

Renault E gacme per cdo lloj prove te gjitha letrat e prea dhe sherbimet e sapo bera shitet per arsye emigri Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo pagua

Tirane E Gacme Per Cdo Lloj Prove Te Gjitha Letrat E Prea Dhe Sherb

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

25.10.2020 (18:27):Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo paguar gomat 90% i gacm per cdolloj prove ...Lexo detajet..

Suzuki SUZUKI LIANA AUTOMAT 2008 BENZIN 1.6 ZVICRA ME DOGAN SUZUKI LIANA AUTOMAT VITI 2008
E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 
ME DOGAN

Tirane Suzuki Liana Automat 2008 Benzin 1.6 Zvicra Me Dogan

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

25.10.2020 (18:23):Suzuki liana automat viti 2008 e sapoardhur nga switzerland 🇨🇭 me dogan te paguar motor 1.6 benzin pershtatet 100 % ne gaz me kondicioner sedilje me ngrohje komanda ne timon gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Nissan Shitet Nissan Primera 2.0 benzin gaz Shitet urgjentisht per arsye emigrimi. Makina eshte e m ajtur per merak . Me imp

Tirane Shitet Nissan Primera 2.0 Benzin Gaz

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

25.10.2020 (18:18):Shitet urgjentisht per arsye emigrimi. makina eshte e m ajtur per merak . me impjant gazi lovato me vlere 650 euro. kamio automatike. goma te reja . me vetem 165000 km. me te drejte kontrolli ku te doni juve....Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas