kamjocina ne shitje ne shqiperi  3308 njoftime

 Online 236 lexues | 0 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Audi A6, Nafte, 2.0 Automatike Viti 2010 - 11,000 Eur

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (10:24):Makina eshte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

5,800 Euro

Smart

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
90,000 Kilometra

18.04.2019 (17:16):Shitet smart (fortwo) [451] diesel 800cc cdi cambio: automatike + tiptronic kondicioner, air bag, abs... viti i prodhimit fund 2013 del ne shitje ne fillim 2014gjermani ardhur ne shqiperi ne shkurt 2019 ...Lexo detajet..

900 Euro Okazion Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta viti i prodhimit 1997
Motorri 1.2 benzin dhe shum ekonomike

Okazion Shitet Ford Fiesta

Tirane
Benzin Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

19.04.2019 (22:20):Shitet ford fiesta viti i prodhimit 1997 motorri 1.2 benzin dhe shum ekonomike me letra te rregullta deri ne muajin nentore ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike. te interesuarit te kontaktojne ne...Lexo detajet..

1,900 Euro Shitet Mercedez Benz 1.8 CDI Shitet Mercedez Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz i shënuar me letra Gaz Lendi

Shitet Mercedez Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (22:07):Shitet mercedez benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz i shënuar me letra gaz lendi renzo 4 xhama elektrik disqe alumini letra për një vit Çmimi 1900 euro nr tel 0682157527...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

5,500 Euro Shitet Mercedes Benz E220 CDI evo Shitet Mercedes Benz Avangarde
E220 CDI Look EVO 
Viti 2003-2004
Kambio autom

Shitet Mercedes Benz E220 Cdi Evo

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

19.04.2019 (22:03):Shitet mercedes benz avangarde e220 cdi look evo viti 2003-2004 kambio automatike tiptronike 250000 km origjinale disqe 18 origjinal me goma te reja tapiceri lekure dhe cope navi te vogel me bagazhier ...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet ford fokus viti 2002 1.8 naft tdci me letra deri ne dhjetor manual ne gjendje perfekte Shitet ford fokus viti 2002 1.8 naft tdci meletra deri ne dhjetor Makina shitet

Shitet Ford Fokus Viti 2002 1.8 Naft Tdci Me Letra Deri Ne D

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (21:54):Shitet ford fokus viti 2002 1.8 naft tdci meletra deri ne dhjetor makina shitet per arsyje mos pordorimi 2 miljon lek i diskutuar te interesuarit 0697675005...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,300 Euro Shitet Golf 4 motorr 1.9 Shitet Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike
Viti 2002
Me letra per nje vi

Shitet Golf 4 Motorr 1.9

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (21:53):Shitet golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike viti 2002 me letra per nje vit Çmimi 2300 euro nr tel 0676900905...Lexo detajet..

1,300 Euro Okazion Renault CLIO Okazion Renault CLIO , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit

Okazion Renault Clio

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

19.04.2019 (21:37):Okazion renault clio , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit 2002....Lexo detajet..

5,500 Euro BMW X5 OKAZION OKAZION” Shitet BMW X5 2004 ne gjendje perfekte me letra te rregullta targa sh

Bmw X5 Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (21:29):Okazion” shitet bmw x5 2004 ne gjendje perfekte me letra te rregullta targa shqiptare,motorr 2995 nafte nuk e kap taksa e lluksit.makina ka 280.000 km dhe ndodhet ne tirane mund ta kontrolloni ku te doni te g...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,500 Euro

7,000 Euro makine ne shitje BMW X5 MBW X5 ne shitje viti 2005 me benzine 3000 kuaj fuqi 
130000 km 
Ne gjendje

Makine Ne Shitje Bmw X5

Rruga shyqyri brari | Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

18.04.2019 (18:15):Mbw x5 ne shitje viti 2005 me benzine 3000 kuaj fuqi 130000 km ne gjendje shume te mire . cel 0696055558...Lexo detajet..

4,000 Euro Sllon Shitet : Mercedes Benz - Sllon - S300 , diesel , Viti 1997 , disqe 18 OZ ORIGINA

Sllon

Durrës, Albania | Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

14.04.2019 (12:15):Shitet : mercedes benz - sllon - s300 , diesel , viti 1997 , disqe 18 oz original , me baxha , me sensor , kambjo automatike , tapiceri lekure te paster me levizje ngrohje , letrat sapo jan prer , full opsion n...Lexo detajet..

60,000 Leke Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.7
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Le

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

19.04.2019 (21:23):Shitet ford fiesta motorr 1.7 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0683363121...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

3,000 Euro Golf4 Shitet golf 4 me 2 te kuqe viti 2001 goma 17 kaburanti naft 1.9 . Cmimi i disku

Golf4

Elbasan
Nafte Karburanti
2001 Viti
70,000 Kilometra

19.04.2019 (21:19):Shitet golf 4 me 2 te kuqe viti 2001 goma 17 kaburanti naft 1.9 . cmimi i diskutueshem nr .tel. 0688540178...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

10,500 Euro BMW 320 DIesel Në gjendje të përgjithshme shumë të mirë e të mirmbajtur . Për më shum

Bmw 320 Diesel

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
250,000 Kilometra

19.04.2019 (21:19):Në gjendje të përgjithshme shumë të mirë e të mirmbajtur . për më shumë informacion kontakt në telefon ose mesazh. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

10,500 Euro

7,500 Euro Shitet Opel Antara, 4x4 2.0 CDTI (TI e kuqe), 2008, 7500 Euro Opel Antara 127 hp 4x4 2.0 CDTI (TI e kuqe), 2008, 7500 Euro, ne gjendje perfekt

Shitet Opel Antara, 4x4 2.0 Cdti (ti E Kuqe), 2008, 7500 Eur

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (21:19):Opel antara 127 hp 4x4 2.0 cdti (ti e kuqe), 2008, 7500 euro, ne gjendje perfekte me 185.000 euro, sherbime te kryera cdo 7000 km. siguracion dhe kolaudim deri dhjetor 2019 - makina e disponueshme per cdo prove...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,500 Euro

4,600 Euro Vw touran 2.0 T(DI) e kuqe viti 2003 manual 6+1 marshe.Ne gjendje shume te mir 6+1 vende 2 celsa me Shitet vw touran viti 2003 motor 2.0 T(DI) e kuqe manual 6+1 marshe km 151200.Me

Vw Touran 2.0 T(di) E Kuqe Viti 2003 Manual 6+1 Marshe.ne Gj

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (21:19):Shitet vw touran viti 2003 motor 2.0 t(di) e kuqe manual 6+1 marshe km 151200.me 7 vende sediljet e para me ngrohje xhama te zinj fabrike,me klima,disqe alumini 16.letrat e paguara per nje vit der ne tetor 2019...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,600 Euro

1,000,000 Leke Okazion Okazion 
Sprinter 2003
Naft 2.7 416
Letra deri ne shtator
6 ton ne letra
Do

Okazion

Sarande
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

19.04.2019 (21:19):Okazion sprinter 2003 naft 2.7 416 letra deri ne shtator 6 ton ne letra dopio gom pilot automatik balestra + jasteqe me ajer dy dyer anesore nr cel 0694642740 0695221175...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000,000 Leke

25,000 Euro Audi A8 4.2 viti 2011 Makina esht ne gjendje shum te mire.
Sistem audio Bose, ndezja me sistem start/

Audi A8 4.2 Viti 2011

Lezhe
Nafte Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

19.04.2019 (21:19):Makina esht ne gjendje shum te mire. sistem audio bose, ndezja me sistem start/stop, sedile me nxerje/ftofje dhe masazh, xham panoramik, navigator, tel, tv, dvd, sensor dritash, sensor shiu, sensor parkimi, te...Lexo detajet..

24,000 Euro BMW X6 Full Option Shitet BMW X6 Viti prodhimit 2010! Motor 3000 naft! Sensor dhe kamer parkimi! Se

Bmw X6 Full Option

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (21:19):Shitet bmw x6 viti prodhimit 2010! motor 3000 naft! sensor dhe kamer parkimi! sedilje elektrike dhe me ngrofje! cd radio usb aux !navigator + klima! e targuar dhe taksa te paguara! makina eshte ne gjendje te s...Lexo detajet..

12,000 Euro Shitet nissan cabstar 120 , vit prodhimi 2002, me letra te rregullta shqiptare deri me tetor 2019. Shitet nissan cabstar 120 , vit prodhimi 2002, me letra te rregullta shqiptare d

Shitet Nissan Cabstar 120 , Vit Prodhimi 2002, Me Letra Te R

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.04.2019 (21:19):Shitet nissan cabstar 120 , vit prodhimi 2002, me letra te rregullta shqiptare deri me tetor 2019. cmimi 12000€ nr kontakti 0682209885...Lexo detajet..

Kambio: Manual

12,000 Euro

7,800 Euro FORD FOCUS TITANIUM 2012 SHITET OSE NDERROHET FORD FOCUS TITANIUM 
VITI 2012 
1.6 BENZINE GAZ
210 MIJ

Ford Focus Titanium 2012

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

19.04.2019 (21:19):Shitet ose nderrohet ford focus titanium viti 2012 1.6 benzine gaz 210 mij km me liber sherbimesh blere me 0 km kompjuter bordi shitet ose nderrohet me audi a4 2009-2010 nafte plus diferencen makina e...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,800 Euro

5,000 Euro shes e clas vitii 2004 nafte automat portobagash E clas 220 CDI nafte portobagazh ne gjendje perfekte. makina i ka te gjitha sher

Shes E Clas Vitii 2004 Nafte Automat Portobagash

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

19.04.2019 (21:19):E clas 220 cdi nafte portobagazh ne gjendje perfekte. makina i ka te gjitha sherbimet e sapobera dhe dokumente te paguara deri ne nentor 2019. ...Lexo detajet..

4,100 Euro Okazion Shitet Touran 1.9 TDi i sapoardhur nga gjermania. Volkswagen Touran 1.9 Tdi i sapoardhur nga gjermania,me te gjitha sherbimet e be

Okazion Shitet Touran 1.9 Tdi I Sapoardhur Nga Gjermania.

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

19.04.2019 (21:19):Volkswagen touran 1.9 tdi i sapoardhur nga gjermania,me te gjitha sherbimet e bera ne gjermani,i perdour vetem nga nje person. makina nuk ka nevoje per asgje, me dogane te paguar gati per targim,eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,100 Euro

3,900 Euro Ford Focus 1.6 Diesel Manual Viti 2010.. Ford Focus 1.6 Diesel Manual Viti 2010.Full Opsion. Fabrik..E Sapo Ardhur Me Dog

Ford Focus 1.6 Diesel Manual Viti 2010..

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

19.04.2019 (21:19):Ford focus 1.6 diesel manual viti 2010.full opsion. fabrik..e sapo ardhur me dogane te paguar .xhama te zi origjinale ,vetem shitet. ,,,kontaktoni ...0676148337... timi.......Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

1,450 Euro Shitet Ford Fiesta 1.4 TDI viti 2004 Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.4 TDI
Viti 2004
Benzinë
Siguracioni 6 muaj
Ku

Shitet Ford Fiesta 1.4 Tdi Viti 2004

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (21:05):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi viti 2004 benzinë siguracioni 6 muaj kualidimi 1 vit Çmimi 1450 euro nr.tel: 0672385266...Lexo detajet..

500,000 Leke VW GOLF 5 Trendline, 1.9 TDI Shitet VW Golf 5 Trendline
KM: 103.600 
Kambio: DSG Automatike (Gearbox of the

Vw Golf 5 Trendline, 1.9 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

19.04.2019 (20:58):Shitet vw golf 5 trendline km: 103.600 kambio: dsg automatike (gearbox of the year) kondicioner: elektronik/automatik (bi-zone) ngjyra: e kuqe ne vishnje veshja e brendeshme: sedilje trend dy ngjyra (kuq...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

500,000 Leke

3,900 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.2
Benzine
Viti 2010
Kondicioner
Letra te paguar

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (20:47):Shitet ford fiesta motorr 1.2 benzine viti 2010 kondicioner letra te paguara ne gjendje shume te mire cmimi 3900 euro nr tel 0672660600...Lexo detajet..

20,000 Euro Shitet Mazda Cx3 Full Option Shitet Mazda Cx3 2000cc Benzine

 Full Option me vetem 7000 km blere ne konce

Shitet Mazda Cx3 Full Option

Tirane
Benzin Karburanti
2017 Viti
10,000 Kilometra

15.04.2019 (00:49):Shitet mazda cx3 2000cc benzine full option me vetem 7000 km blere ne koncesionare te mazdes, shitet per arsye emigrimi. navigator automatike sedilje me ngrohje start and stop sensore parkimi ...Lexo detajet..

2,400 Euro Shitet Golf 4 viti 2002 Shitet Golf 4 viti 2002, automat 2400 euro

Shitet Golf 4 Viti 2002

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

19.04.2019 (20:37):Shitet golf 4 viti 2002, automat 2400 euro...Lexo detajet..

60,000 Leke Shitet Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz 
Motorr 200 CDI
Nafte
Cmimi 60.000 leke te reja
Nr Tel

Shitet Mercedes Benz

Gjirokaster
Nafte Karburanti
1996 Viti
200,000 Kilometra

19.04.2019 (20:31):Shitet mercedes benz motorr 200 cdi nafte cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0684055529...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas