kerkoj makin me letra golf2  

 Online 324 lexues | 4 njoftime ne pritje

3,700 Euro Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.4
Nafte
135.000 km 
E sapo ardhur nga Italia.

Toyota Yaris

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (17:19):Shitet toyota yaris motorr 1.4 nafte 135.000 km e sapo ardhur nga italia. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. dogana e paguara. cmimi 3700 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2000
Nafte
240.000 km 
Ne gjendje shume te mi

Shitet Golf 4

Lushnje
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.08.2019 (17:17):Shitet golf 4 motorr 1.9 viti 2000 nafte 240.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars 2020 cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Smart Shitet Smart 
Ne gjendje shume te mire
Shitet per arsye mosperdorimi.
Cmimi 1

Shitet Smart

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

18.08.2019 (17:14):Shitet smart ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,255 Dollar 2010 Toyota Corolla LE 2010 Toyota Corolla LE sale by UCES MOTORS for exportation inquiry to any countr

2010 Toyota Corolla Le

Durres
Benzin Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

18.08.2019 (17:12):2010 toyota corolla le sale by uces motors for exportation inquiry to any country worldwide please contact us and to see more of cars please visit www.usacarsexportservice.com...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

3,255 Dollar

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2 Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

18.08.2019 (17:10):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,700 Euro Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Viti 2005
Ne gjendje shu

Ford Fiesta

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

18.08.2019 (17:08):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte kambio manuale viti 2005 ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,200 Euro Opel Astra Shitet Opel Astra
Viti 2007
Benzine-Gaz
E ardhur nga Gjermania
Ne gjendje sh

Opel Astra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (17:07):Shitet opel astra viti 2007 benzine-gaz e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne prill mundesi nderrimi cmimi 3200 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.08.2019 (17:07):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

2,100 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Nafte 
Goma te reja, kondicioner, disqe alumini, xhama elekt

Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

18.08.2019 (17:06):Shitet ford focus nafte goma te reja, kondicioner, disqe alumini, xhama elektrike. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara per nje vit. cmimi 2100 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Shitet Volkswagen
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

18.08.2019 (17:00):Shitet volkswagen motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9 TDI
Viti 2000
Kambio manuale 
Nafte
Ne

Shitet Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.08.2019 (16:58):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 tdi viti 2000 kambio manuale nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 20.08.2019 cmimi 1200 euro ne tel 0685028815 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

800 Euro Renault Megan. Shitet Renault Megan
Viti 2003
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Pa kualo

Renault Megan.

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

18.08.2019 (16:56):Shitet renault megan viti 2003 benzine-gaz ne gjendje shume te mire pa kualodimi, letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 800 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2002
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorr

Shitet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (16:53):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2002 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara deri ne gusht. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Renault Megane Shitet Renault Megane
Motorr 1.5
Viti 2005
Nafte
Kondicioner
Ne gjendje shu

Renault Megane

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

18.08.2019 (16:48):Shitet renault megane motorr 1.5 viti 2005 nafte kondicioner ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

21,000 Euro Fouristrade GLK 220 Cdi, viti 20115, automat, 21000 euro Shitet fuoristrade Benz GLK 220 CDI, 4 Matic, viti 2015, kambio automatike, moto

Fouristrade Glk 220 Cdi, Viti 20115, Automat, 21000 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

18.08.2019 (16:28):Shitet fuoristrade benz glk 220 cdi, 4 matic, viti 2015, kambio automatike, motorr 220 cdi, ngjyre e zeze, kompjuter bordi, klima, navi me ekran te madh, xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag, 84.000 km origjinale...Lexo detajet..

2,000 Euro Ford Focus 2004 Shitet Ford Focus 
Motorr 1.2
Viti 2004
Benzine
E ardhur nga Gjermania
Ne g

Ford Focus 2004

Durres
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (16:23):Shitet ford focus motorr 1.2 viti 2004 benzine e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet Toyota Avensis Shitet Toyota Avensis
Motorr 2.0
Viti 2002
Nafte
200.000 km
Kambio manuale

Shitet Toyota Avensis

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

18.08.2019 (16:21):Shitet toyota avensis motorr 2.0 viti 2002 nafte 200.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,800 Euro Shitet Opel Cors Shitet Opel Corsa
Motorr 1.3
Viti 2005
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorr

Shitet Opel Cors

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (16:14):Shitet opel corsa motorr 1.3 viti 2005 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, goma te reja, disqe alumini, kondicioner, xhama elektrike, abs. dogana e paguara cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1800€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...RENO...MANUALE....ME NAFT....1800€...5 PORTA

🔥🔥🔥okazion.shes 1800€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

18.08.2019 (16:10):Shes makin...reno...manuale....me naft....1800€...5 porta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,500 Euro Mercedes Benz 220 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr Evo 220 CDI
Viti 2004
Ne gjendje shume te mire,s

Mercedes Benz 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (16:09):Shitet mercedes benz motorr evo 220 cdi viti 2004 ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro okazion 600 benzine letrrat i mbarojn ne fund te muajit . I padiskutushem

Okazion

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

18.08.2019 (16:08):600 benzine letrrat i mbarojn ne fund te muajit . i padiskutushem ...Lexo detajet..

12,500 Euro Super mercedes c class 250 amg Shitet mercedes Benz c class 250.motor 1.8 benzine. I sapo ardhur nga USA me dok

Super Mercedes C Class 250 Amg

Pogradec
Benzin Karburanti
2014 Viti
70,000 Kilometra

18.08.2019 (16:02):Shitet mercedes benz c class 250.motor 1.8 benzine. i sapo ardhur nga usa me dokumenta te rregullta targa shqiptare. me 76000klm te vetat. sedilje lekure me ngrohje dhe ftohje elektrike. xhama dhe pasqyra elekt...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Audi A3 2002 Shitet Audi A3
Motorr 1.9
Viti 2002
Kambio manuale 6+1 marshe
Posedon: navig

Shitet Audi A3 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

18.08.2019 (15:55):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2002 kambio manuale 6+1 marshe posedon: navigation, drita kseno, sedilje me ngrohje, pilot automatike, goma te reja, disqe alumini etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,100 Euro BMW 320 Sherbimi dhe letrat e prera deri ne korrik 2020

Bmw 320

Shkoder
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

18.08.2019 (15:53):Sherbimi dhe letrat e prera deri ne korrik 2020...Lexo detajet..

2,700 Euro Okazion Mercedez Benz Okazion Mercedez Benz. Makina eshte full me sherbime te bera. Vaj/filtra te ndrr

Okazion Mercedez Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

18.08.2019 (15:39):Okazion mercedez benz. makina eshte full me sherbime te bera. vaj/filtra te ndrruara. goma te reja. kandeletat te ndrruara. amortizatoret e pare te ndrruare etj. makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas