kerkoj vetur punto  3974 njoftime

 Online 130 lexues | 6 njoftime ne pritje

12,500 Euro

Ford Fiesta 2018

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

23.05.2019 (22:44):Shitet makina ford fiesta trend 1.5 tdci- magnetic, me 5 dyer dhe 7 marshe, viti i prodhimit 2017, model 2018. makina shitet per aresye emigrimi, eshte blere nga koncencionari dhe ka 5 vite garanci ose 100000 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

12,500 Euro

12,900 Euro

Mercedez Benz Ml 320

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

24.05.2019 (02:51):Mercedes-benz ml 320, viti prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbrapa te zinj origjinal, ndricimi led, sensor parkimi para mbrapa origjinal, disqe + pasqyrat + frexhot + stopat jane model 2011...Lexo detajet..

26,500 Euro

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Elbasan, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

22.05.2019 (09:16):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Lexo detajet..

60,000 Leke Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.7
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Le

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2019 (10:53):Shitet ford fiesta motorr 1.7 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0683363121...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

500 Euro Shes Opel Corsa 500 Euro,dokumentat i kane mbaruar ne fund te vitit,viti i prodhimit 1998 me motor 1 Shes Opel Corsa 500 Euro viti i prodhimit 1998 me motor 1.4 benzine,dokumentat k

Shes Opel Corsa 500 Euro,dokumentat I Kane Mbaruar Ne Fund T

Durres
Benzin Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

25.05.2019 (10:48):Shes opel corsa 500 euro viti i prodhimit 1998 me motor 1.4 benzine,dokumentat kane mbaruar ne fund te vitit.nr tel 0692039179...Lexo detajet..

1,400 Euro Pegueot 206 cc OKAZIO Shes makinen pegueot 206 cc.
Makines i jane bere te gjitha sherbimet ne kohe.

Pegueot 206 Cc Okazio

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (10:46):Shes makinen pegueot 206 cc. makines i jane bere te gjitha sherbimet ne kohe. goma dhe disqe i ka te reja. cabriolet funksinale elektronike. makina eshte sportive + impiant muzike. e shes per arsye emigra...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

7,500 Euro Mini Cooper Countryman Mini Cooper Countryman
Viti 2013
93.000 Km
Automat
Targa AA
Sensor 
Xhama

Mini Cooper Countryman

Tirane
Benzin Karburanti
2013 Viti
90,000 Kilometra

25.05.2019 (10:38):Mini cooper countryman viti 2013 93.000 km automat targa aa sensor xhama te zinj origjinal 1 pronar te gjitha sherbimet te bera tek bmw makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike e gats...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,500 Euro

3,500 Euro E class Okazion !!!! Cmimi pak i diskutueshem !! Dogane e paguar Bule Elbasan 0699156161

E Class

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (10:34):Okazion !!!! cmimi pak i diskutueshem !! dogane e paguar bule elbasan 0699156161 ju lutem telefonata serioze ! flm ...Lexo detajet..

150,000 Leke Shes Audi A3 Viti i prodhimit 2000. Ne gjendje shume te mire pune. Letrat deri ne fund te Nen

Shes Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (10:34):Viti i prodhimit 2000. ne gjendje shume te mire pune. letrat deri ne fund te nentorit. shitet per arsye mosperdorimi. nr 0676110055...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

7,000 Euro MERCEDES-BENZ C 220 CDI SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 220 CDI VITI 2008 AVANGARD - SHUM E VECAN

Mercedes-benz C 220 Cdi

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (10:26):Shitet ose nderrohet -mercedes-benz c 220 cdi viti 2008 avangard - shum e vecante ne llojin e vet nga fabrika . origjinale ne cdo detaj kambio automatike klima automatike xhama dhe pasqyra elektrike sensor...Lexo detajet..

13,500 Euro Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (FINAL//EDITION) Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Pa Taks Luksi Full Options Per Llojin

Shitet Mercedes Cls320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (fina

Elbasan, Albania | Elbasan
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:19):Shitet mercedes cls320 nafte e vitit 2009 pa taks luksi full options per llojin e saj final//edition makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh: ->sendilje me ngrohje ->timon druri ->perde elektrike ->ba...Lexo detajet..

7,800 Euro shitet c klase 220 cdi 0672011174 shitet c klase 220 cdi automat viti 2012 super makin gjendja perfekte

Shitet C Klase 220 Cdi

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (10:23):0672011174 shitet c klase 220 cdi automat viti 2012 super makin gjendja perfekte sapo ardhur nga gjermania te gjitha letrat te paguara sensor parkimi navi bi ksenon sistem eco sedilje me ngrohje dy celsa per m...Lexo detajet..

5,300 Euro Volkswagen pasat 2.0 nafte 2006 Automatike Zvicra full options Volkswagen pasat 2.0 nafte 2006 Kamje Automatic Zvicra full options me dogan te

Volkswagen Pasat 2.0 Nafte 2006 Automatike Zvicra Full Optio

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2019 (10:14):Volkswagen pasat 2.0 nafte 2006 kamje automatic zvicra full options me dogan te paguar gjendje perfekte gati per targa ...Lexo detajet..

3,200 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.2
Viti 2010 
Benzine-Gaz
Posedon: Goma te reja, D

Shitet Opel Corsa

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (09:41):Shitet opel corsa motorr 1.2 viti 2010 benzine-gaz posedon: goma te reja, disqe alumini, aux, mp3, cd, komanda ne timon, klima etj. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. cmi...Lexo detajet..

2,400 Euro Mercedes-Benz ... SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 200 CDI-AVABGARD VITI-2004 -KM >>187

Mercedes-benz ...

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (09:38):Shitet ose nderrohet -mercedes-benz c 200 cdi-avabgard viti-2004 -km >>187000< ngjyra gri metalik ne rrezatim dielli esht me perle kambio manuale -tapiceria gjysem cop gjysem lekure shume e paster pa gervishtje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

100,000 Leke Shitet Mercedes Benz 190 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 190 CDI
Viti 1988
Ne gjendje shume te mire motorr

Shitet Mercedes Benz 190 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
130,000 Kilometra

25.05.2019 (09:32):Shitet mercedes benz motorr 190 cdi viti 1988 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, letra te paguara dhe sherbimet e bera. cmimi 100.000 leke te reja nr tel 0692540084 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,500 Euro chryzler voyager shitet chryzler 6+1 ne gjedje shume te mire me sherbime te sapo bera sendiljet

Chryzler Voyager

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

25.05.2019 (09:26):Shitet chryzler 6+1 ne gjedje shume te mire me sherbime te sapo bera sendiljet mund ti hiqen komplet cmimi i padiskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

5,300 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 2.0
Viti 2006
Nafte 
Kambio automatike
E ar

Shitet Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (07:53):Shitet volkswagen passat motorr 2.0 viti 2006 nafte kambio automatike e ardhur nga zvicra dogana e paguara ne gjendje shume te mire cmimi 5300 euro...Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Viti 2004
Motorr 1.2
Benzine
Letra te paguara deri ne shk

Shitet Peugeot 206

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2019 (07:33):Shitet peugeot 206 viti 2004 motorr 1.2 benzine letra te paguara deri ne shkurt 2020 makina eshte ne gjendje shume te mire cmimi 1550 euro nr tel 0672035294...Lexo detajet..

4,700 Euro Mercedes Benz CLK-270 CDI KAMIO AUTOMATIKE 148.000KM Mercedes Benz CLK-270 CDI
Kamio Automatike viti 2004! Ngjyra: Blu perla - 148.0

Mercedes Benz Clk-270 Cdi Kamio Automatike 148.000km

Rruga Kont Urani, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

24.05.2019 (14:40):Mercedes benz clk-270 cdi kamio automatike viti 2004! ngjyra: blu perla - 148.000km te kaluara - sedilje lekure - pilot automatik - klima b-zone dixhitale - navigator i madh - cd player - tv - aux - pasqyra te...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet Opel Vectra Shitet Opel Vectra 
Motorr 1.9
Nafte
Viti 2005
Kambio automatike
Letra te p

Shitet Opel Vectra

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2019 (07:32):Shitet opel vectra motorr 1.9 nafte viti 2005 kambio automatike letra te paguara deri ne 27 mars 2020 ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro nr tel 0685085333...Lexo detajet..

1,300 Euro Okazion Renault CLIO Okazion Renault CLIO , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit

Okazion Renault Clio

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

25.05.2019 (07:30):Okazion renault clio , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit 2002....Lexo detajet..

9,000 Euro Shitet Mercedes Benz C204 Shitet Mercedes Benz C204
Motorr 200 CDI
Viti 2010
Nafte
Kambio automatike

Shitet Mercedes Benz C204

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

25.05.2019 (01:00):Shitet mercedes benz c204 motorr 200 cdi viti 2010 nafte kambio automatike e sapo ardhur nga gjermania dogana e paguara cmimi 9000 euro...Lexo detajet..

4,300 Euro Shitet Vokswagen Golf Shitet Volkswagen Golf
Motorr 1.9
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Dogana e p

Shitet Vokswagen Golf

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (01:00):Shitet volkswagen golf motorr 1.9 viti 2006 nafte kambio manuale dogana e paguara cmimi 4300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,300 Euro

4,300 Euro Shitet Sprinter Shitet Furgon sprinter
Viti 2007
Ne gjendje shume te mire.
Cmimi 4300 Euro

Shitet Sprinter

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (01:00):Shitet furgon sprinter viti 2007 ne gjendje shume te mire. cmimi 4300 euro...Lexo detajet..

4,000 Euro Shitet Mercedes Benz C220 Shitet Mercedes Benz
Motorr C220 CDI
Viti 2004-2005
Nafte
Kambio automatike

Shitet Mercedes Benz C220

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (01:00):Shitet mercedes benz motorr c220 cdi viti 2004-2005 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera cmimi 4000 euro...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Kamion Shitet kamion 
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
Ne gjendje shume te mire Pune.
Me

Shitet Kamion

Elbasan
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2019 (01:00):Shitet kamion motorr 1.6 viti 2006 nafte ne gjendje shume te mire pune. me diferencial iveco dhe vet shkarkues. cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

900 Euro Shitet Renault Megan Shitet Renault Megan
Motorr 1.6
Viti 1998
Benzine
Me gjendje shume te mire,s

Shitet Renault Megan

Tirane
Benzin Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2019 (01:00):Shitet renault megan motorr 1.6 viti 1998 benzine me gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara deri ne mars 2020 cmimi 900 euro...Lexo detajet..

10,300 Euro Shitet Porsche Cayenne Shitet Porsche cayenne
Motorr 4.5
Viti 2005
Benzine-Gaz
Kambio automatike
N

Shitet Porsche Cayenne

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

25.05.2019 (01:00):Shitet porsche cayenne motorr 4.5 viti 2005 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. cmimi 10.300 euro...Lexo detajet..

7,300 Euro Shitet Shitet makina ne gjendje sh te mire me goma te reja dhe me taksa te paguara deri

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (01:00):Shitet makina ne gjendje sh te mire me goma te reja dhe me taksa te paguara deri vitin tjeter 320 evo se kap taksa lluksit...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas