land rover frelander 1 shqiperia  

 Online 221 lexues | 0 njoftime ne pritje

4,400 Euro Mercedes Benz- Shitet Mercedes Benz
Motorr 220 CDI
Viti 2007
Kambio automatike 
Ne gjendje

Mercedes Benz-

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

04.07.2020 (14:23):Shitet mercedes benz motorr 220 cdi viti 2007 kambio automatike ne gjendje shume te mire dogana e paguar cmimi 4400 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

2,900 Euro Audi A4 Shitet Audi A4 benzin-gaz. Gazi me letra ne leje qarkullimi. Te gjitha letrat i

Audi A4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

04.07.2020 (14:23):Shitet audi a4 benzin-gaz. gazi me letra ne leje qarkullimi. te gjitha letrat i ka te bera. kamio automat + marshet e timonit.dirtat xhenon. ...Lexo detajet..

1,600 Euro okazion mitsubishi
space star
manual
1.3 benzine _ gaz
gazi i sapo montuar 
gjithas

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

04.07.2020 (13:58):Mitsubishi space star manual 1.3 benzine _ gaz gazi i sapo montuar gjithashtu i regjistruar ne leje qarkullimi impjanit esh stag dokumenta te rregullta 2000 abs kondicioner 4 dyer shum ekonomike ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,800 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9
Ne gjendje shume te mire 
Letra te paguar

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

04.07.2020 (13:56):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 ne gjendje shume te mire letra te paguar cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

2,300 Euro Shes benz c class Shes benz c class viti 2002 ..kamjo automat .. kualifimi ka mbaruar ne qershor .

Shes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

04.07.2020 (13:53):Shes benz c class viti 2002 ..kamjo automat .. kualifimi ka mbaruar ne qershor ..sigurimet mbarjo ne qershor 2021...shitet per arsye mos perdorimi cmimi 2300 euro .. i padiakutushem...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Peugeot 307 Makina eshte ne gjendje super gjith sherbimet e bera bateri e re sapo vendosur,g

Shitet Peugeot 307

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

04.07.2020 (13:53):Makina eshte ne gjendje super gjith sherbimet e bera bateri e re sapo vendosur,goma te raja +gom rezerv.navi te madh.teper ekonomike.makin shum e paster.mbyllje qendrore me lol and.motor hdi.shitet per arsye em...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

700 Euro Polo 700€ Makine ne gjendje pune, siguracion dhe taksa deri ne Dhjetor.

Polo 700€

Lezhe
Benzin Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

04.07.2020 (13:47):Makine ne gjendje pune, siguracion dhe taksa deri ne dhjetor....Lexo detajet..

2,200 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 

Motorr 1.9

Viti 1999

Nafte

Ne gjendje shum

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

04.07.2020 (13:41):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 1999 nafte ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara deri ne shkurt 2021 cmimi 2200 euro ...Lexo detajet..

3,600 Euro MERCEDES AUTOMAT 1.8 BENZIN 2006 MERCEDES C 180 BENZIN VITI 2006
KAMJE AUTOMAT E SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪

Mercedes Automat 1.8 Benzin 2006

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

04.07.2020 (13:31):Mercedes c 180 benzin viti 2006 kamje automat e sapoardhur nga germany 🇩🇪 me dogan te paguar gjendje perfekte full options me navigation, drita bi kseno sedilje me ngrohje sensor parkimi para mbrap...Lexo detajet..

4,600 Euro Sprinter Fugoni shitet me 1 vit letra te paguara.  Shitet per arsye papunsie ne tregun

Sprinter

Kavaje
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

04.07.2020 (13:31):Fugoni shitet me 1 vit letra te paguara. shitet per arsye papunsie ne tregun fruta perime...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,600 Euro

2,000 Euro Makine ne shitje Shesim makine tip ford vit prodhimi 1999 me letra te paguara. Vend 4+1.Cmimi i d

Makine Ne Shitje

Peshkopi
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

04.07.2020 (13:29):Shesim makine tip ford vit prodhimi 1999 me letra te paguara. vend 4+1.cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,600 Euro Okazion . Shitet Renault Scenic, Okazionn : Shitet Renault Scenic tmerresisht ekonomike ne gjendje xhenerike shum

Okazion . Shitet Renault Scenic,

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

04.07.2020 (13:28):Okazionn : shitet renault scenic tmerresisht ekonomike ne gjendje xhenerike shume te mire , me goma te reja impiant lpg me te shtrejtin ne treg te vendosur per llojin e saj , sherbimet xhenerike te kryera , mak...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,000 Euro Okazion shitet rimorkio per vetur e ardhur nga Anglia,shitet per arsye mos perdorimi

Okazion

Korce
Tjeter Karburanti
2000 Viti
10,000 Kilometra

04.07.2020 (13:21):Shitet rimorkio per vetur e ardhur nga anglia,shitet per arsye mos perdorimi...Lexo detajet..

2,200 Euro Citroen C3 Shitet Citroen C3 

Nafte

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

Citroen C3

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

04.07.2020 (12:53):Shitet citroen c3 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike letra te rregullta , kondicioner etj shitet per arsye mos perdorimi cmimi 2200 euro ...Lexo detajet..

4,200 Euro Okazion B180 AUTOMAT Shitet me cmim okazion 
B class kambio automat
Motor 1.8 nafte me167000 km
Ne

Okazion B180 Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

04.07.2020 (12:51):Shitet me cmim okazion b class kambio automat motor 1.8 nafte me167000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike kambio ne gjendje shume te mire goma te reja disje 17 alumini shume e paster si...Lexo detajet..

1,900 Euro Shes Ford Focus viti 2002 ne gjendje shume te mire Shes makine Ford focus viti 2002 motorr 1.8 nafte tdci me letra te paguara deri

Shes Ford Focus Viti 2002 Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

04.07.2020 (12:43):Shes makine ford focus viti 2002 motorr 1.8 nafte tdci me letra te paguara deri ne shkurt 2021.!!makine eshte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

2,600 Euro C class / C klas / C 220 CDI /W203 Shitet C class 220 cdi fundi i 2001 nafte , per cdo info cel / watsup 0698109909

C Class / C Klas / C 220 Cdi /w203

Vlore
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

04.07.2020 (12:40):Shitet c class 220 cdi fundi i 2001 nafte , per cdo info cel / watsup 0698109909...Lexo detajet..

1,600 Euro Mercedez Benz C Class 1995 Mercedez Benz 1995 , 70% e pjeseve te makines jane te ndrruara te reja , gati

Mercedez Benz C Class 1995

Elbasan
Nafte Karburanti
1995 Viti
300,000 Kilometra

04.07.2020 (12:33):Mercedez benz 1995 , 70% e pjeseve te makines jane te ndrruara te reja , gati per cdo lloje prove. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,100 Euro C-CLASSIC Makina i ka letrat e preme 1vjecare
Per 100 km  harxhon 6 litra
Makina eshte

C-classic

Elbasan
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

04.07.2020 (12:28):Makina i ka letrat e preme 1vjecare per 100 km harxhon 6 litra makina eshte e gatshme per cdo prove nuk ka asnje difekt eshte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

2,300 Euro OKAZION Okazion...shitet fjat grande punto me dogan te paguar viti 2006 me 4 porta 1.3 n

Okazion

Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

04.07.2020 (12:26):Okazion...shitet fjat grande punto me dogan te paguar viti 2006 me 4 porta 1.3 naft ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

04.07.2020 (12:04):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro shitet Ka letra deri ne dhjetor
Esh i paster 
Shitet per arsye mosperdorimi

Shitet

Fier
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

04.07.2020 (11:57):Ka letra deri ne dhjetor esh i paster shitet per arsye mosperdorimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,900 Euro SHITET OPEL ZAFIRA 7 VENDE - 1900€ SHITET OPEL ZAFIRA 7 VENDE 📌• VITI 2003 📌• 2.0 NAFT 📌• DISQE ALUM

Shitet Opel Zafira 7 Vende - 1900€

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

04.07.2020 (11:48):Shitet opel zafira 7 vende 📌• viti 2003 📌• 2.0 naft 📌• disqe alumini 📌• goma 80 te reja 📌• kondicioner 📌• radio usb 📌• konsum urban 8l / interuban 5.3l 📌• bateri e re (...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

11.06.2020 (18:19):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

1,900 Euro Golf 4. Viti 1999 Naft 1.9 Letra te paguara deri ne prill te 2021 Ne gjendje te mir Cmimi 1900 eur ose nderrohet Golf 4. Shitet ose nderrohet

Golf 4. Viti 1999 Naft 1.9 Letra Te Paguara Deri Ne Prill T

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

04.07.2020 (11:43):Golf 4. shitet ose nderrohet ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

2,500 Euro Audi A4 ne shitje Audi A4 1.9 nafte sline, 307 mi te kaluara gjendje motorrike perfekt

Audi A4 Ne Shitje

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

04.07.2020 (11:39):Audi a4 1.9 nafte sline, 307 mi te kaluara gjendje motorrike perfekt...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas