land rover frelander 1 shqiperia  

 Online 271 lexues | 2 njoftime ne pritje

5,200 Euro W Passat sw 2007, automat, 1.9 TDI, 5200 Euro Shitet W Passat portobagazh, viti 2007, kambio automatike DSG, 1.9 TDI, 5 porta,

W Passat Sw 2007, Automat, 1.9 Tdi, 5200 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

05.07.2020 (21:24):Shitet w passat portobagazh, viti 2007, kambio automatike dsg, 1.9 tdi, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal w me ekran të vogël me komanda në timon + sistem b...Lexo detajet..

10,500 Euro OKAZION MERCEDES BENZ E CLASS 2010 blue efficency SHES MERCEDES-BENZ E BLUE EFFICENCY
Opsionet: Navigator satelitar Ngjyra e Zeze

Okazion Mercedes Benz E Class 2010 Blue Efficency

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

05.07.2020 (19:54):Shes mercedes-benz e blue efficency opsionet: navigator satelitar ngjyra e zeze metalizato, ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike. makina me dogane sallon lekure/ klima zone/navigator cd //esp//k...Lexo detajet..

1,800 Euro Citroen Xsara 1.6 benzine-gaz 150.000km origjinale. Ne gjendje te mire, shitet per arsye mosperdorimi.

Citroen Xsara 1.6 Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

05.07.2020 (17:30):150.000km origjinale. ne gjendje te mire, shitet per arsye mosperdorimi. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

5,000 Euro Motorr ne shitje,Piaggio Gilera Motore Piaggio Gilera,viti i prodhimit 2010,Benzin 839.Shum i shpejt ne gjendje

Motorr Ne Shitje,piaggio Gilera

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
10,000 Kilometra

05.07.2020 (16:54):Motore piaggio gilera,viti i prodhimit 2010,benzin 839.shum i shpejt ne gjendje perfekte. 069 323 7787...Lexo detajet..

2,600 Euro ASTRA AUTOMAT 1.8 ZVICRA ME DOGAN OPEL ASTRA KAMJE AUTOMAT 
E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 
ME DOGAN TE P

Astra Automat 1.8 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

05.07.2020 (15:46):Opel astra kamje automat e sapoardhur nga switzerland 🇨🇭 me dogan te paguar viti 2005 motor 1.8 benzin me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike gjendje perfekte ...Lexo detajet..

2,900 Euro FORD AUTOMAT 2009 ZVICRA ME DOGAN FORD FUSION VITI 2009
KAMJE AUTOMAT 
E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 
M

Ford Automat 2009 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

05.07.2020 (15:46):Ford fusion viti 2009 kamje automat e sapoardhur nga switzerland 🇨🇭 me dogan te paguar motor 1.6 benzin me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike gjendje perfekte ...Lexo detajet..

5,800 Euro AUDI A3 AUTOMAT FULL OPTIONS ZVICRA AUDI A3 AUTOMAT FULL OPTIONS GJENDJE PERFEKTE E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨

Audi A3 Automat Full Options Zvicra

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

05.07.2020 (15:46):Audi a3 automat full options gjendje perfekte e sapoardhur nga switzerland 🇨🇭 me dogan te paguar motor 2.0 naft kamje automat marshe ne timon f1 sedilje lekure me ngrohje navigation, clima bi zon...Lexo detajet..

2,500 Euro Ford gocus 1.8 nafte I diskutueshem

Ford Gocus 1.8 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

05.07.2020 (15:46):I diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

8,000 Euro SHITET SPRINTER 413 MOTORR 220 CDI VITI 2001 SHITET MERCEDEZ BENZ 413 MOTORR 220 CDI DOPIO GOM DOPIO KABIN 7 VENDE ME DOKUMEN

Shitet Sprinter 413 Motorr 220 Cdi Viti 2001

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

05.07.2020 (15:46):Shitet mercedez benz 413 motorr 220 cdi dopio gom dopio kabin 7 vende me dokumenta te rregullta per nje vit ne gjendje te shkelqyer te 6 gomat e reja pa gervishje me tepograf viti 2001 qmimi 8000 euro pak i di...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,000 Euro

7,000 Euro Audi audi A6 S-line 2005 eshte 3.0 nafte ne gjendje shume te mire ka 275 kuaj fuqi sh

Audi

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

05.07.2020 (15:46):Audi a6 s-line 2005 eshte 3.0 nafte ne gjendje shume te mire ka 275 kuaj fuqi shitet per arsye emigrimi cmimi esht i diskutieshem eshte e gatshme per cdo lloj prove ...Lexo detajet..

2,300 Euro Shes benz c class Shes benz c class viti 2002 ..kamjo automat .. kualidimi ka mbaruar ne qershor

Shes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

05.07.2020 (15:46):Shes benz c class viti 2002 ..kamjo automat .. kualidimi ka mbaruar ne qershor ..siguracionet mbarojn ne qershor 2021...shitet per arsye mos perdorimi cmimi 2300 euro .. i padiakutushem ...Lexo detajet..

6,500 Euro E 220 EVO fund 2007, erdhur nga Gjermania Mercedes benz E 220 EVO, fund 2007, erdhur nga Gjermania, kambio Automatike, kli

E 220 Evo Fund 2007, Erdhur Nga Gjermania

Korce
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

05.07.2020 (15:46):Mercedes benz e 220 evo, fund 2007, erdhur nga gjermania, kambio automatike, klima, sensore parkimi para prapa, sensore shiu dhe dritash, sedile me fryrje, radio cd, pilot automatik, 217000 km me liber sherbimi...Lexo detajet..

200,000 Leke Shitet Opel Corsa 1.0 Benzine Shitet Opel Corsa Viti 2003
1.0 Benzine
118 000 km origjinale
Ngjyra blu e ha

Shitet Opel Corsa 1.0 Benzine

Durres
Benzin Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

05.07.2020 (15:46):Shitet opel corsa viti 2003 1.0 benzine 118 000 km origjinale ngjyra blu e hapur makina eshte ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike. sherbime te kryera te gjitha ne kohe dhe letra deri ne nentor 2020. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

200,000 Leke

2,600 Euro Okazion Ford fiesta 1.25 benzine Okazion ford fiesta 1.2 benzine
Kambio manuale 
Me 190 mi km origjinal
E sapo

Okazion Ford Fiesta 1.25 Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

05.07.2020 (14:26):Okazion ford fiesta 1.2 benzine kambio manuale me 190 mi km origjinal e sapoardhur me dogane te paguar ne gjindje shume te mire motorrike dhe xhenerike e gacme per cdo lloj prove cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

5,000 Euro Mercedez Benz C Class Avantgarde 2005 Shitet C Class AVANTGARDE 270 cdi 2005
Opsionet e makines :
-Sensor shiu dhe d

Mercedez Benz C Class Avantgarde 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

05.07.2020 (13:10):Shitet c class avantgarde 270 cdi 2005 opsionet e makines : -sensor shiu dhe drite. -larje feneresh. -dritat xenon-bixenon, dritat e gjatat led, dirtat e mjergulles led, dritat e targes led. -baxha xhami. ...Lexo detajet..

3,000 Euro Audi A4 Shes Audi A4 me portobagazh , kambio automatike ,nafte , viti 2004 , makina e me

Audi A4

Lushnje
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

05.07.2020 (10:27):Shes audi a4 me portobagazh , kambio automatike ,nafte , viti 2004 , makina e me dokumenta te paguara deri ne nentor 2020 , ...Lexo detajet..

3,400 Euro Golf 5, plus 1.9 nafte Makima eshte e sapo ardhur ne Shqiperi. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe x

Golf 5, Plus 1.9 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

04.07.2020 (20:45):Makima eshte e sapo ardhur ne shqiperi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, 4 goma te reja, me klima , me dogane te paguar 183 mije klm per info te detajuara mundet te me shkruani me whatsapp...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,400 Euro

3,400 Euro fugon malli mercedes benz 3.5 ton 2.5nafte 310D Njoftimet
 Tiranë
 Automjete
 Makina
 Mercedes-Benz
 Furgon
 Mercedes-Ben

Fugon Malli Mercedes Benz 3.5 Ton 2.5nafte 310d

Elbasan
Nafte Karburanti
1995 Viti
250,000 Kilometra

04.07.2020 (20:21):Njoftimet tiranë automjete makina mercedes-benz furgon mercedes-benz, furgon në gjithë shqipërinë fugon malli mercedes benz 3.5ton 2.5nafte 3 400 eur shitet nga: blerimi sot 09:41 fshini...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,400 Euro

3,000 Euro Ford Shitet Ford Fiesta 

Motorr 1.4

Viti 2009

Benzine

Ne gjendje shume t

Ford

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

04.07.2020 (20:20):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2009 benzine ne gjendje shume te mire mundesi nderrimi cmimi 3000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,500 Euro SHITET Shitet RENO Scenic viti 2002 1.4 benzin me kondicjoner familjare plus me sherbim

Shitet

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

04.07.2020 (20:18):Shitet reno scenic viti 2002 1.4 benzin me kondicjoner familjare plus me sherbime te bera komplet ne gjendje shum te mire pune ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Shitet Opel Agila i 2005 ne Lushnje!  Shitet ose nderrohet Opel Agila 👉 viti 2005
motorri 1.0 benzina me 3 cilin

Shitet Opel Agila I 2005 Ne Lushnje!

Lushnje
Benzin Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

04.07.2020 (20:16): shitet ose nderrohet opel agila 👉 viti 2005 motorri 1.0 benzina me 3 cilindra 60 cv klm 111 mij originale kamio manuale 5+1 ajer te kondicionuar airbag xhama elektrike, mbyllje qendrore,auto radio cd...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,100 Euro Shitet ose nderrohet benz clk 270 naft e vitit 2004 look 2007 Shitet ose nderrohet benz clk 270 naft e vitit 2004 look 2007 te gjitha shrbimet

Shitet Ose Nderrohet Benz Clk 270 Naft E Vitit 2004 Look 200

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

04.07.2020 (20:13):Shitet ose nderrohet benz clk 270 naft e vitit 2004 look 2007 te gjitha shrbimet e bera letrat deri ne mars 2021 cel: 0699307744...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Nissan micra 1.5 Diesel Shitet Nissan micra 5 porta
Gjendje te mire 
Vetem sot 1700 euro

Shitet Nissan Micra 1.5 Diesel

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

04.07.2020 (19:57):Shitet nissan micra 5 porta gjendje te mire vetem sot 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

04.07.2020 (17:45):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

750 Euro Opel corsa 970 benzin viti 2000 Shitet opel corsa motori 970 viti 2000 ne gjendje te mire 3 porta ,letrat deri n

Opel Corsa 970 Benzin Viti 2000

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

04.07.2020 (19:48):Shitet opel corsa motori 970 viti 2000 ne gjendje te mire 3 porta ,letrat deri ne shkurt 2021 ju lutem vetem telefonata serioze....Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Peugeot 307 Makina eshte ne gjendje super gjith sherbimet e bera bateri e re sapo vendosur,g

Shitet Peugeot 307

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

04.07.2020 (19:43):Makina eshte ne gjendje super gjith sherbimet e bera bateri e re sapo vendosur,goma te raja +gom rezerv.navi te madh.teper ekonomike.makin shum e paster.mbyllje qendrore me lol and.motor hdi.shitet per arsye em...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas