land rover frilander 2005  

 Online 61 lexues | 16 njoftime ne pritje

2,700 Euro

Ndrim & Shitje Citroen C4 1.6 Hdi Viti 05

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

20.11.2019 (11:45):Citroen c4 motor 1.6 hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. asnje gervishte nga jashte me te gjithe sherbimet e kryera. vaj filtra te bera para 1 muaji, amortizatoret te katert te rinj, gomat te kart...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,500 Euro Makine ne shitje  Makina eshte ne gjendje teper te mire ,kabrio ,me kamio mamuale ,me disqe alumin

Makine Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
10,000 Kilometra

21.11.2019 (01:04):Makina eshte ne gjendje teper te mire ,kabrio ,me kamio mamuale ,me disqe alumini , kondicioner ,letrat e paguara deri ne muajin dhjetor dhe po ashtu makina eshte ne gjendje motorrike dhe xhenerike te mire .cmi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2019 (00:53):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

220,000 Leke Ford Focus  Shitet Ford Focus
Viti 2000
Nafte
210.000 km
Kambio manuale
Disqe alumini,

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (00:53):Shitet ford focus viti 2000 nafte 210.000 km kambio manuale disqe alumini, kondicioner, airbag,abs etj. ne gjendje shume te mire cmimi 220.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

220,000 Leke

1,000 Euro shitet Audi A4 1.9 tdi viti 96 1000€

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
250,000 Kilometra

21.11.2019 (00:44):Audi a4 1.9 tdi viti 96 1000€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,400 Euro -Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte  
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

21.11.2019 (00:02):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,500 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
L

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2019 (00:01):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

20.11.2019 (23:57):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

3,600 Euro suuper okaziioooonnnn  viti 2010 shum ekonomike dhe komode 2.0 nafte automat chevrolet epica shum e pas

Suuper Okaziioooonnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

20.11.2019 (23:28):Viti 2010 shum ekonomike dhe komode 2.0 nafte automat chevrolet epica shum e paster dhe ska nevoj per asnje sherbim full opsion me letrra deri ne shtator 2020 siguracjon kasko ...Lexo detajet..

900 Euro Mercedes Benz A Class. Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine
Kambio me defekte.

Mercedes Benz A Class.

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

20.11.2019 (23:18):Shitet mercedes benz a class motorr 1.4 viti 2000 benzine kambio me defekte. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 900 euro...Lexo detajet..

3,700 Euro Mercedes S-Classe 5.0 GAZ+BENZINE Mercedes S-Classe 5.0 GAZ+BENZINE Nje Kombinim Perfekt I Sportit E Luksit Me Nje

Mercedes S-classe 5.0 Gaz+benzine

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

20.11.2019 (23:09):Mercedes s-classe 5.0 gaz+benzine nje kombinim perfekt i sportit e luksit me nje dizajn shum luksoz sendilje me ngrohje+ftohje e me masazh e shume komod sallon lekure ngjyre i zi pasqyra elektrike shumllojshmer...Lexo detajet..

1,500 Euro Shes makine Cmimi i diskutueshem

Shes Makine

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

20.11.2019 (23:06):Cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro OKAZIONNNN Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro
Letrat i skadojne ne ne

Okazionnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

20.11.2019 (22:55):Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro letrat i skadojne ne nentor. kontakt 0697678050...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

20.11.2019 (22:49):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

4,200 Euro Mercedes Benz E270 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E270
Viti 2004-2005
Kambio automatike
Ne gjendj

Mercedes Benz E270

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

20.11.2019 (22:37):Shitet mercedes benz motorr e270 viti 2004-2005 kambio automatike ne gjendje shume e mire letra e paguara cmimi 4200 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

20.11.2019 (22:20):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

4,400 Euro -Volkswagen Golf  Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.9
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mire

-volkswagen Golf

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

20.11.2019 (22:19):Shitet volkswagen golf motorr 1.9 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire me dogan e paguara gati per targa cmimi 4400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,400 Euro

1,000 Euro ford ford

Ford

Tirane
Benzin Karburanti
1998 Viti
70,000 Kilometra

20.11.2019 (22:16):Ford...Lexo detajet..

11,000 Euro Audi a5  Audi a 5 ne gjendje shume te mire 185000 km 2.7 tdi

Audi A5

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

20.11.2019 (22:15):Audi a 5 ne gjendje shume te mire 185000 km 2.7 tdi...Lexo detajet..

2,400 Euro okazion!!! Fiat croma 1.9 naft multijet.Shum ekonomike 6 marsha klima sensor parkimi 187000

Okazion!!!

Vlore
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

20.11.2019 (22:15):Fiat croma 1.9 naft multijet.shum ekonomike 6 marsha klima sensor parkimi 187000 km origjinale ne gjendje shume te mire 0692779710...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

4,200 Euro Golf 5 Shitet Golf 5 Look GTI
Viti 2007
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire,navi

Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

20.11.2019 (22:14):Shitet golf 5 look gti viti 2007 kambio manuale ne gjendje shume te mire,navigator, letra te sapo paguara.sensor parkimi. cmimi 4200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

2,000 Euro Mitsubishi shogun  Mitsubishi shogun, ngjyra blue,4X4 , me kamje Automatike, Timoni ne ane te djath

Mitsubishi Shogun

Lezhe
Nafte Karburanti
1995 Viti
130,000 Kilometra

20.11.2019 (22:12):Mitsubishi shogun, ngjyra blue,4x4 , me kamje automatike, timoni ne ane te djathte, e pajisur me me dokumenta te rregullta shqiptare, 95 mij milje gjendja shum e mire....Lexo detajet..

1,500 Euro SHITET RENO LAGUNA Shitet dhe nderrohet. Reno Laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002  .makina eshte ne gj

Shitet Reno Laguna

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

20.11.2019 (22:11):Shitet dhe nderrohet. reno laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike ka 195000 km si motorr.makina disponon ndezie start/stop radio origjinal renault ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

20.11.2019 (22:10):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000 Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000
217.000 km, kambio manuale,

Shitet Mercedes E 270 Cdi Avantgarde, E Vitit 2000

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

20.11.2019 (18:09):Shitet mercedes e 270 cdi avantgarde, e vitit 2000 217.000 km, kambio manuale, sedilje lekure. taksa dhe siguracion te paguara deri ne korrik 2020. makina ndodhet ne lezhe. cmimi: 2.700 euro - tel. 069 7...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

4,000 Euro Shitet volksvagen golf 5 viti prodhimit 2008 1.9nafte  Shitet volksvagen golf 5viti prodhimit 2008 1.9nafte ne gjendje te mire te gjith

Shitet Volksvagen Golf 5 Viti Prodhimit 2008 1.9nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

20.11.2019 (22:06):Shitet volksvagen golf 5viti prodhimit 2008 1.9nafte ne gjendje te mire te gjitha sherbimet e bera sapo i eshte vendosur kiti i freksioni navi origjinal klima etj dokumentat deri ne shtator te vitit 2020 06840...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

360 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 1.4 benzin. Vitit 1996. Letrat kane mbaruar kete muaj.

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Benzin Karburanti
1996 Viti
180,000 Kilometra

20.11.2019 (22:04):Shitet ford fiesta 1.4 benzin. vitit 1996. letrat kane mbaruar kete muaj. ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas