legeni i kembes  

 Online 236 lexues | 3 njoftime ne pritje

3,500 Euro -Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 TDI
Nafte
Kambio manuale 5+1 marshe
Ne g

-volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (15:56):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 tdi nafte kambio manuale 5+1 marshe ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne gusht 2020 cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,500 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
L

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (15:53):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,999 Euro Renault Laguna Shitet Renault Laguna 
Motorr 2.2
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje

Renault Laguna

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (15:53):Shitet renault laguna motorr 2.2 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume e mire .motorrike dhe xhenerike. sherbimet e bera. letra e paguara deri ne qershor 2020 cmimi 1999 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,999 Euro

1,599 Euro Voklswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 1999
Nafte
Kambio manuale 5+1 
Ne

Voklswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (15:49):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 1999 nafte kambio manuale 5+1 ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1599 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,599 Euro

3,500 Euro  Audi A3 S-Line 2TDI viti 2007/07 Audi A3 S-line 2TDI naftë, korrik 2007 kamio manuale në gjëndje të shkëlqye

Audi A3 S-line 2tdi Viti 2007/07

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (15:45):Audi a3 s-line 2tdi naftë, korrik 2007 kamio manuale në gjëndje të shkëlqyer, i sapoardhur nga italia në muajin nëntor me doganë dhe targa shqipëtare, siguracioni deri në nëntor 2020. mundësi ndër...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

2,200 Euro Ford Fiesta  2006 Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2006
Nafte
160.000 km 
Kambio manuale
N

Ford Fiesta 2006

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (15:38):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2006 nafte 160.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dogana e paguara gati per targa. xhama elektrike, kondicioner, goma te reja cm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,200 Euro Shitet ford fiesta 1.4 nafte Shitet ford fiesta 1.4 nafte me dokumenta per 1 vit

Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (15:37):Shitet ford fiesta 1.4 nafte me dokumenta per 1 vit ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,500 Euro Ford C Max Shitet Ford C Max
Motorr 1.6 
Viti 2007
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje

Ford C Max

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (15:34):Shitet ford c max motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Audi S6 Shitet Audi A6
Viti 2005
Kambio automatike
Kompjuter bordi, navigator, drita

Audi S6

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (15:19):Shitet audi a6 viti 2005 kambio automatike kompjuter bordi, navigator, drita kseno e bikseno etj. ne gjendje shume te mire cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

17,000 Euro LAND ROVER EVOQUE, 2.2 DIESEL, VITI 2013, 47.000 KM LAND ROVER EVOQUE, 2.2 DIESEL, VITI 2013, 47.000 KM, AUTOMATIC, I BARDHE

Land Rover Evoque, 2.2 Diesel, Viti 2013, 47.000 Km

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
50,000 Kilometra

09.12.2019 (15:09):Land rover evoque, 2.2 diesel, viti 2013, 47.000 km, automatic, i bardhe...Lexo detajet..

1,900 Euro Mercedes Benz 180 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 180 CDI
Viti 1997
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Mercedes Benz 180 Cdi

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (14:58):Shitet mercedes benz motorr 180 cdi viti 1997 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, klima, abs, airbag etj. cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

1,400 Euro BMW 320 D Shitet BMW
Motorr 320 D
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1400 Euro

Bmw 320 D

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (14:52):Shitet bmw motorr 320 d ne gjendje shume te mire cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 TDI
Viti 2005
Nafte
211.000 km
Kambio m

Volkswagen Golf 5

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (14:49):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 tdi viti 2005 nafte 211.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. mundesi nderrimi. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,200 Euro Opel Vecra  Shitet Opel Vectra
Motorr 2.0
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguar

Opel Vecra

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (14:37):Shitet opel vectra motorr 2.0 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 17.02.2020 cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Furgon Fiat Shitet Furgon Fiat Ducati
Viti 2007
203.000 km
Ne gjendje shume te mire
Cmim

Furgon Fiat

Fier
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (14:36):Shitet furgon fiat ducati viti 2007 203.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,300 Euro Shes passat 2002 ose bej ndrim me kamio automat jo portobagazh Shitet ose ndrohet me makin kamio automat
Makina esht kamio manuale 1.9 di te k

Shes Passat 2002 Ose Bej Ndrim Me Kamio Automat Jo Portobaga

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (14:34):Shitet ose ndrohet me makin kamio automat makina esht kamio manuale 1.9 di te kuqe me letra deri ne shkurt 2020 per ndrim kerkoj makine automat jo portobagazh plus diferenc nga ana ime. cmimi ne shitje 2300€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (14:33):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet  Shitet makine familjare

Shitet

Elbasan
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (14:09):Shitet makine familjare...Lexo detajet..

4,500 Euro Shitet Audi A3  Pak e perdorur ne Shqiperi, xhama te zinje,dok te paguara per 1vite, 2.0nafte TD

Shitet Audi A3

Sarande
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (14:02):Pak e perdorur ne shqiperi, xhama te zinje,dok te paguara per 1vite, 2.0nafte tdi e shpejt dhe ekonomike, disqe 17, manual 6marshe, ne gjendje shum te mire si fizike dhe nga interiori, gjendja motorike e xhener...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

5,200 Euro Mercedes Benz C Class EVO Avantgarde C220 CDI viti 2006 Automatike Diesel Shitet Mercedes Benz C220, CDI, Avantgard, EVO, diesel, viti 2006, 182300 km, Ka

Mercedes Benz C Class Evo Avantgarde C220 Cdi Viti 2006 Auto

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (13:58):Shitet mercedes benz c220, cdi, avantgard, evo, diesel, viti 2006, 182300 km, kambio automatike, ardhur nga gjermania, dogane te paguar, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, air condition, navigator, pil...Lexo detajet..

111 Leke Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance! Automatik!! Mundesi Ndrrimi!! Viti 2002!

Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (13:44):Mercedes benz e clase 200 cdi elegance! automatik!! mundesi ndrrimi!! viti 2002! ne gjendje super te mire! motorrike xhenerike vizuale.270mij km! origjinale!!ngjyra blu e erret!! sallon mershine e zeze ne gjend...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Audi A4  Shitet Audi A4 viti 2002 - 2003 1.9 TDI. Vaj filtra te nderruara bosch. Kit moto

Shitet Audi A4

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

09.12.2019 (13:23):Shitet audi a4 viti 2002 - 2003 1.9 tdi. vaj filtra te nderruara bosch. kit motorri rrypi pulezha pomp ujti nderruar continental origjinali i veti. super gjendje. makina gjendet ne golem . cmimi : 3000 euro i d...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,550 Euro Shitet per arsye emigrimi fiat punto benzine-gaz Shitet Fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherb

Shitet Per Arsye Emigrimi Fiat Punto Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (13:20):Shitet fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherbime te bera te gjitha,me kondisoner.letrat i ka deri ne korrik te 2020. shitet per arsye emigrimi. shitet 1550 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,550 Euro

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

08.12.2019 (18:16):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

1,500 Euro Mercedes Benz E 220 CDI Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz E 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (13:12):Shitet mercedes benz e class motorr 220 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,700 Euro Shitet Mini Cooper S 1.6 Benzin-Gaz viti 2003 Shitet Mini Cooper S 1.6 Benzin-Gaz, viti 2003 ne gjendje te mir, disqe 17, baxh

Shitet Mini Cooper S 1.6 Benzin-gaz Viti 2003

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (13:10):Shitet mini cooper s 1.6 benzin-gaz, viti 2003 ne gjendje te mir, disqe 17, baxho xhami, tapiceri lekure, llampa xenon etj....Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas