makina bmw 320 ne shitje  

 Online 152 lexues | 0 njoftime ne pritje

33,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

27.06.2019 (11:53):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

33,000 Euro

23,000 Euro

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (22:59):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2019 (14:12):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,000 Euro Shitet BMW 525 Shitet BMW 525
Kambio automatike
Viti 2003
Pa letra
Çmimi 1000 Euro
Nr Tel

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2019 (14:07):Shitet bmw 525 kambio automatike viti 2003 pa letra Çmimi 1000 euro nr tel 0674991323...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Audi A3 2002 Shitet Audi A3
Motorr 1.9
Viti 2002
Kambio manuale 6+1 marshe
Posedon: navig

Shitet Audi A3 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

27.06.2019 (14:04):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2002 kambio manuale 6+1 marshe posedon: navigation, drita kseno, sedilje me ngrohje, pilot automatike, goma te reja, disqe alumini etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,600 Euro Shitet Toyota Avensis Shitet Toyota Avernsis
Motorr 2.4
Viti 2007
Kambio automatike
Benzine
Posed

Shitet Toyota Avensis

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

27.06.2019 (13:39):Shitet toyota avernsis motorr 2.4 viti 2007 kambio automatike benzine posedon: klima tronik, pilot automatike, komanda ne timon, sedilje lekure me ngrohje, xhama-pasqyre elektrike, pasqyre me palosje etj ...Lexo detajet..

22,000 Euro OKAZION Karroatrec ne Vlore Shitet makine karroatrec ne Vlore ne gjendje shume te mire.
Na kontaktoni ne nu

Okazion Karroatrec Ne Vlore

Vlore
Nafte Karburanti
2014 Viti
70,000 Kilometra

27.06.2019 (13:38):Shitet makine karroatrec ne vlore ne gjendje shume te mire. na kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion....Lexo detajet..

Kambio: Manual

22,000 Euro

20,000 Euro SHES MAKINE SHES MAKINE RANGE ROVER VOGUE,VITI PRODHIMIT 2009...MOTOR 3600CC..KM 115000.
CM

Shes Makine

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

27.06.2019 (13:38):Shes makine range rover vogue,viti prodhimit 2009...motor 3600cc..km 115000. cmimi 21000 eu i diskutushem.makina eshte perdorur vetem nga nje perdorus, dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike....Lexo detajet..

1,700 Euro SHITET FORD FOCUS  Shitet makinë Ford Focus.  Viti I prodhimit 2001. 177 300 km. 1.8 naftë. Vendn

Shitet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2019 (13:38):Shitet makinë ford focus. viti i prodhimit 2001. 177 300 km. 1.8 naftë. vendndodhja kombinat tiranë. cmimi 1700 euro....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,189 Euro Shitet makin Opel tip, Astro 1.6 16V Në gjendje të shkëlqyshme pune,
Është me kamje Automat, me karburant Benzi

Shitet Makin Opel Tip, Astro 1.6 16v

Kruje
Benzin Karburanti
1996 Viti
70,000 Kilometra

27.06.2019 (13:38):Në gjendje të shkëlqyshme pune, Është me kamje automat, me karburant benzine dhe shumë ekonomike. Është e përdorur për përdorimi vetjak, një ose dy her në muaj. Është me të gjitha dokumenta n...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Mercedes Benz 1.8 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Sig

Shitet Mercedes Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

27.06.2019 (13:34):Shitet mercedes benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, kualodimi i ka mbaruar. cmimi 1300 euro nr tel 0684665489...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Mercedez Benz C220  Shitet Mercedez Benz C220 
Kambio manuale
Xhama te zinj
Goma te reja
Makina

Shitet Mercedez Benz C220

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

27.06.2019 (13:31):Shitet mercedez benz c220 kambio manuale xhama te zinj goma te reja makina eshte ne gjendje shume te mire me letra deri ne gusht Çmimi 3000 euro nr tel 0685446354...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,800 Euro Shitet Smart For TWO 700  Shitet Smart For TWO 700 
Viti 2005
82.000 Km
Benzine
Kondicioner, baxho pan

Shitet Smart For Two 700

Fier
Benzin Karburanti
2005 Viti
90,000 Kilometra

27.06.2019 (13:05):Shitet smart for two 700 viti 2005 82.000 km benzine kondicioner, baxho panoramike, xhama elektrik, 4 goma te reja, letrat e paguar. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. me te gjitha sherbime...Lexo detajet..

3,500 Euro E class Okazion !!!! Cmimi pak i diskutueshem !! Dogane e paguar Bule Elbasan 0699156161

E Class

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2019 (12:50):Okazion !!!! cmimi pak i diskutueshem !! dogane e paguar bule elbasan 0699156161 ju lutem telefonata serioze ! flm ...Lexo detajet..

1,100 Euro Shitet Suzuki Alto  Shitet Suzuki Alto 
Motorr 1.1
Benzinë
Me letra deri ne fund te prillit
Çm

Shitet Suzuki Alto

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

27.06.2019 (12:42):Shitet suzuki alto motorr 1.1 benzinë me letra deri ne fund te prillit Çmimi 1100 euro nr tel 0685303236...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9
Viti 1999
Nafte
Letra te paguara deri ne

Shitet Passat

Lushnje
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

27.06.2019 (12:39):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 viti 1999 nafte letra te paguara deri ne dhjetor ne gjendje shume te mire cmimi 1200 euro nr tel 0695691010...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine-Gaz
Letra te sapo paguara
N

Shitet Ford Fiesta.

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2019 (12:39):Shitet ford fiesta motorr 1.2 viti 2001 benzine-gaz letra te sapo paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

1,100 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Kambio automatike
Viti 1995
Benzine-Gaz
Ne gje

Shitet Opel Corsa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1995 Viti
150,000 Kilometra

27.06.2019 (12:05):Shitet opel corsa motorr 1.4 kambio automatike viti 1995 benzine-gaz ne gjendje shume te mir, e mbajtur dhe shum e paster. letra te paguara cmimi 1100 euro nr tel 0697487957...Lexo detajet..

90,000 Leke Shitet Peugeot 106 Shitet Peugeot 106
Motorr 1.0
Viti 1999
Benzine
Letra te paguara per nje vit

Shitet Peugeot 106

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
110,000 Kilometra

27.06.2019 (12:05):Shitet peugeot 106 motorr 1.0 viti 1999 benzine letra te paguara per nje vit cmimi 90.000 leke te reja nr tel 0698764585...Lexo detajet..

Kambio: Manual

90,000 Leke

2,300 Euro Shes makin benz 220 cdi viti 99 Shitet benz 220 cdi viti  99 kamjo manual me letra te paguar karburanti nafte ko

Shes Makin Benz 220 Cdi Viti 99

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

27.06.2019 (12:02):Shitet benz 220 cdi viti 99 kamjo manual me letra te paguar karburanti nafte kondiconere...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,200 Euro Shitet Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2000
Nafte
Kambio manuale

Shitet Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

27.06.2019 (12:01):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2000 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

33,000 Euro Vinça kosh Shes dy vinça kosh tè vitit 2011
Nissan cobstar 
Multiitel pagliero
I pari

Vinça Kosh

Shkoder
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

27.06.2019 (11:53):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

33,000 Euro

2,300 Euro Shitet Golf 4 motorr 1.9 Shitet Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike
Viti 2002
Me letra per nje vi

Shitet Golf 4 Motorr 1.9

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2019 (11:29):Shitet golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike viti 2002 me letra per nje vit Çmimi 2300 euro nr tel 0676900905...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Mercedes Benz B Class Shitet Mercedes Benz B Class
Motorr 200 CDI
Viti 2005
Kambio manuale
Nafte

Shitet Mercedes Benz B Class

Korce
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2019 (11:26):Shitet mercedes benz b class motorr 200 cdi viti 2005 kambio manuale nafte cmimi 3000 euro nr tel 0693033555...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,300 Euro Shitet Opel Corsa  Shitet Opel Corsa
Motorr 1.0 cc
Benzine
Viti 2003
Posedon Kamer parkimi,Baxh

Shitet Opel Corsa

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

27.06.2019 (11:17):Shitet opel corsa motorr 1.0 cc benzine viti 2003 posedon kamer parkimi,baxho etj. makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike. cmimi 1300 euro nr te...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

3,300 Euro Shitet Volkswagen Passat. Shitet Passat
Motorr 1.9
Viti 2004
Nafte 
226.000 km
Kambio automatike
Let

Shitet Volkswagen Passat.

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

27.06.2019 (11:17):Shitet passat motorr 1.9 viti 2004 nafte 226.000 km kambio automatike letra te paguara cmimi 3300 euro ...Lexo detajet..

3,800 Euro Shitet Toyota  Shitet Toyota 
Motorr 1.4
Viti 2007
Nafte
Kambio Automatike
170.000 km
Pos

Shitet Toyota

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2019 (10:46):Shitet toyota motorr 1.4 viti 2007 nafte kambio automatike 170.000 km posedon: kondicioner, goma te reja ne gjendje shume te mire cmimi 3800 euro nr tel 0682559141...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas