makina me timon anglez ne shitje automjete  

 Online 205 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,230 Euro Shitet Mercedes Benz W202 Shitet Mercedes Benz W202
Motorr 1.8
Viti 1996 Look 1999
Benzine-Gaz
Kambio

Shitet Mercedes Benz W202

Shkoder
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

24.06.2019 (13:30):Shitet mercedes benz w202 motorr 1.8 viti 1996 look 1999 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara deri ne maj 2020. cmimi 1230 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,230 Euro

2,000 Euro Shitet Vw pasat 1.9 viti 1999 nafte ne gjendje shume te mire

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

24.06.2019 (13:18):Vw pasat 1.9 viti 1999 nafte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

23,000 Euro Shitet x6 X6 3.5d xdrive 2010

Shitet X6

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (13:11):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Dogana e paguara
Ne gjend

Shitet Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

24.06.2019 (13:10):Shitet opel corsa motorr 1.4 nafte kambio manuale dogana e paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro nr tel 0676207209...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,900 Euro Shitet Ford Fiesta 2008 Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2008
120.000 km
Nafte
Posedon: Goma te r

Shitet Ford Fiesta 2008

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

24.06.2019 (13:09):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2008 120.000 km nafte posedon: goma te reja, xhama elektrike. ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike. cmimi 2900 euro...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Golf 4 viti 2001 Shitet Golf 4 
viti 2000-2001
Me letra te paguara
Ne gjendje shume te mira me

Shitet Golf 4 Viti 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

24.06.2019 (13:09):Shitet golf 4 viti 2000-2001 me letra te paguara ne gjendje shume te mira me te gjitha sherbimet e bera Çmimi 1600 euro nr tel 0685269090...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Opel Zafira Shitet Opel Zafira
Viti 2002
Motorr 2.0
Nafte
Ne gjendje shume te mire motor

Shitet Opel Zafira

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

24.06.2019 (12:56):Shitet opel zafira viti 2002 motorr 2.0 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra deri ne dhjetor Çmimi 1700 euro nr tel 0684532527...Lexo detajet..

1,500 Euro Opelzafira 2000 . Viti 2000 Makina eshte ne gjendje shume te mire . 250000 km .viti 2000. Motorr 2.0. Me dok

Opelzafira 2000 . Viti 2000

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

24.06.2019 (12:54):Makina eshte ne gjendje shume te mire . 250000 km .viti 2000. motorr 2.0. me dokumenta te rregullta deri ne tetor 2019. 6+1. 1500 euro pak i diskutueshem ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,000 Euro Shitet Opel Meriva 2006 Shitet Opel Meriva
Motorr 1.6
Viti 2006
Benzine
Kambio automatike
E ardhur

Shitet Opel Meriva 2006

Durres
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (12:51):Shitet opel meriva motorr 1.6 viti 2006 benzine kambio automatike e ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa. posedon: kondicioner, goma te reja, disqe alumini, kasetaf...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Opel Zafira Ecotec Shitet Opel Zafira Ecotec
Motorr 200 TDI
Viti 2000
Nafte
2 çelësa 
6+1 ve

Shitet Opel Zafira Ecotec

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

24.06.2019 (12:51):Shitet opel zafira ecotec motorr 200 tdi viti 2000 nafte 2 çelësa 6+1 vende mundësi nderrimi me makinë me potobagazh Çmimi 1800 euro nr tel 0698923926...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

7,700 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 2.0
Viti 2011
Benzine-Gaz
170.000 km
Kambi

Shitet Volkswagen Passat

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (12:49):Shitet volkswagen passat motorr 2.0 viti 2011 benzine-gaz 170.000 km kambio automatike disqe passat 2015, sedilje me ngrohje, kamer parkimi, navigatior etj ne gjendje shume te mire cmimi 7700 euro...Lexo detajet..

2,799 Euro Ford FUSION 1.4 NAFT Viti 2006 Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klim

Ford Fusion 1.4 Naft Viti 2006

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

24.06.2019 (12:46):Karburanti: diezel ngjyra.....: e zeze kamjo......: manual ftohja......: klima km..........: 161000 shes ford fusion 1.4 naft viti 2006 e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,799 Euro

1,600 Euro Shitet Opel Corse Shitet Opel Corsa
Motorr 1.7
Viti 2002
Nafte
Letra te paguara deri ne tetor

Shitet Opel Corse

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

24.06.2019 (12:38):Shitet opel corsa motorr 1.7 viti 2002 nafte letra te paguara deri ne tetor ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2006
Nafte
E ardhur nga Anglia, pa dogane.
Ne

Shitet Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (12:34):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2006 nafte e ardhur nga anglia, pa dogane. ne gjendje shume te mire cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (12:29):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,000 Euro Shitet Ose nderrohet me makine me te madhe Makina eshte ne gjendje shume te mire 
Dhe me dokumenta te sapo prera

Shitet Ose Nderrohet Me Makine Me Te Madhe

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

24.06.2019 (12:27):Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te sapo prera...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,200 Euro Shitet Fiat Punto Shity Fiat Punto
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire. Me let

Shitet Fiat Punto

Elbasan
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (12:27):Shity fiat punto motorr 1.9 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire. me letra te paguara deri ne gusht. cmimi 1200 euro nr tel 0697119211...Lexo detajet..

180,000 Leke shes ford galaxy 1998 me dokumenta te rregullta deri ne shtator ne gjendje te mire gjenerike dhe motor

Shes Ford Galaxy 1998

Peshkopi
Nafte Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

24.06.2019 (12:21):Me dokumenta te rregullta deri ne shtator ne gjendje te mire gjenerike dhe motorrike ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

180,000 Leke

2,800 Euro SHITET - FORD MONDEO 069 733 7887 FORD MONDEO - 069 733 7887
VITI 2007
1.6 NAFTE - KAMBIO MANUALE
XHAMA TE ZINJ

Shitet - Ford Mondeo 069 733 7887

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
10,000 Kilometra

24.06.2019 (12:03):Ford mondeo - 069 733 7887 viti 2007 1.6 nafte - kambio manuale xhama te zinj navi,kamera,sensor parkimi 14.800 km origjinale cmimi 2800 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

4,500 Euro Shitet Dacia 2012 Shitet Dacia Stepway 
Viti i prodhimit i 2012 
km 130000
Motorri 1.5 nafte 75

Shitet Dacia 2012

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

24.06.2019 (11:46):Shitet dacia stepway viti i prodhimit i 2012 km 130000 motorri 1.5 nafte 75 kuaj fuqi makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe esetike sherbime te bera me liber servisi cmimi 4500 euro i dis...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

2,200 Euro Mercedes c220 C220.2004.cdi 110000 ml

Mercedes C220

Korce
Nafte Karburanti
2004 Viti
110,000 Kilometra

24.06.2019 (11:43):C220.2004.cdi 110000 ml ...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

24.06.2019 (11:29):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,300 Euro okazion makina esht ne gjendje shum te mir gati per prov..
1.9naft manual shum ekonomik

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

24.06.2019 (11:25):Makina esht ne gjendje shum te mir gati per prov.. 1.9naft manual shum ekonomike viti 2000 letra per nje vit .. makina esht e paster mrena dhe jasht.. shitet per arsyje mos perdorimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

3,000 Euro SHES FUORISTRADE LAND-ROVER. SHES MAKINE FUORISTRADE TIP LAND ROVER. VITI I PRODHIMIT ESHTE 1999. NE GJENDJE

Shes Fuoristrade Land-rover.

Lezhe
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (11:21):Shes makine fuoristrade tip land rover. viti i prodhimit eshte 1999. ne gjendje shume te mire. taksat e paguara deri me dt 15/05/2019.shitja behet per efekt emigracioni. cel. 00355685433310....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

4,100 Euro Shitet Opel Corsa 2009 Shitet Opel Corsa
Motorr 1.3
Viti 2009
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Opel Corsa 2009

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (11:18):Shitet opel corsa motorr 1.3 viti 2009 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 4100 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas