makina n shitje  

 Online 92 lexues | 7 njoftime ne pritje

3,600 Euro -Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4
Viti 2009
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje

-volkswagen Polo

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

10.12.2019 (00:38):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2009 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa cmimi 3600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

09.12.2019 (23:56):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

2,000 Euro Peugeot 207 viti 2007 1.4 Naft Peugeot i ardhur nga Norvegjia ne gjendje te rregullt 
Vetura gjindet ne Prish

Peugeot 207 Viti 2007 1.4 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (23:25):Peugeot i ardhur nga norvegjia ne gjendje te rregullt vetura gjindet ne prishtine ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,350 Euro Peugeot 206 HDI Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte

Peugeot 206 Hdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (23:23):Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte sapo jan ndrruar vaj filtra gominat...esht me kondicioner letrat i ka deri ne gusht 2020 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

1,400 Euro Shitet golf 4 ne gjendje shume te mire. Okazion Shitet golfe 4 ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion

Shitet Golf 4 Ne Gjendje Shume Te Mire. Okazion

Lushnje
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (23:08):Shitet golfe 4 ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion. per pak dite shitet per arshyr largimi. nga shqiperia ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

111 Leke Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance! Automatik!! Mundesi Ndrrimi!! Viti 2002!

Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (23:07):Mercedes benz e clase 200 cdi elegance! automatik!! mundesi ndrrimi!! viti 2002! ne gjendje super te mire! motorrike xhenerike vizuale.270mij km! origjinale!!ngjyra blu e erret!! sallon mershine e zeze ne gjend...Lexo detajet..

4,500 Euro Okazion toyota yaris AUTOMAT 1.4 NAFTE Shitet toyota yaris 1.4 D-4D 
E sapo ardhur me dogane te paguar
Ne gjendje shu

Okazion Toyota Yaris Automat 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
90,000 Kilometra

09.12.2019 (22:54):Shitet toyota yaris 1.4 d-4d e sapo ardhur me dogane te paguar ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike komanda ne timon xhama elektrik e gacme per cdo lloj prove gjendja 10/10 goma pothuajse te r...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

09.12.2019 (22:40):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,400 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte 
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

09.12.2019 (22:33):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,990 Euro SHITET A CLAS 2002 LUNGO 1.7 NAFT Shitet mercedes benz A class lungo i vitit 2002. 
Makina ka 160.000 kilometra o

Shitet A Clas 2002 Lungo 1.7 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (22:23):Shitet mercedes benz a class lungo i vitit 2002. makina ka 160.000 kilometra origjinale . te gjitha sherbimet e bera dhe me letra dhe siguracion te presa deri ne prill . ka ardhur nga italia dhe eshte perd...Lexo detajet..

3,000 Euro Shes fuoristrade Makina eshte me targa greke e sapo ardhur nga andej me te gjitha sherbime te kry

Shes Fuoristrade

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

09.12.2019 (22:16):Makina eshte me targa greke e sapo ardhur nga andej me te gjitha sherbime te kryera atje si dhe me motor te ri te vendosur ne greqi me 70000 klm te bera. me impiant gazi super model italian shume komode, shitet...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

500 Euro Ford escort cabriolet ⤵
✔ Marka,Modeli :Ford Escort
✔ Viti : 1990
✔ Kambjo : manuale
✔ L

Ford Escort Cabriolet

Durres
Benzin Karburanti
1990 Viti
30,000 Kilometra

09.12.2019 (21:47):⤵ ✔ marka,modeli :ford escort ✔ viti : 1990 ✔ kambjo : manuale ✔ lenda djegese : benzine ✔ forca motorrike : 1.6 ✔ targa : aa ✔ km :3840 ✔ ngjyra :kuqe e erret ✔ opsionet shtese ...Lexo detajet..

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (21:41):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,100 Euro Makine ne shitje shitet Peugeot

Makine Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (21:40):Shitet peugeot...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,000 Euro a clas 1000 euro a clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta

A Clas 1000 Euro

Fier
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (21:09):A clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,000 Euro Shitet Reno clio 1.5 nafte viti 2001 Shitet Reno clio 1.5 nafte viti 2001 me letra deri ne janar te 2020 , vetem sigu

Shitet Reno Clio 1.5 Nafte Viti 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (21:09):Shitet reno clio 1.5 nafte viti 2001 me letra deri ne janar te 2020 , vetem siguracioni i ka mbaruar . cmimi 1000€ te interesuarit te kontaktojn ne numrin e tel....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,500 Euro Mercedes Makina me targa italiane 25000 klm kambio auto.sherbime te kryera te gjitha pa

Mercedes

Tropoje
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (21:08):Makina me targa italiane 25000 klm kambio auto.sherbime te kryera te gjitha pa asnje problem ....Lexo detajet..

1,000 Euro Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Viti 1997
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire

Opel Corsa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (21:06):Shitet opel corsa motorr 1.4 viti 1997 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro BMW 320 Shitet BMW 320
Motorr 2.0
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Bmw 320

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (21:04):Shitet bmw 320 motorr 2.0 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

899 Euro Opel Corsa - Makine e Mire dhe e Lire Shitet Opel Corsa e vitit 1998, benzin, me letra deri ne mars 2020, me kambio au

Opel Corsa - Makine E Mire Dhe E Lire

Tirane
Benzin Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (21:04):Shitet opel corsa e vitit 1998, benzin, me letra deri ne mars 2020, me kambio automatike. eshte ideale per ata qe jane shofere te rinje, kerkojne nje makine provizore dhe / ose ju duhet nje makine sa me praktik...Lexo detajet..

3,500 Euro Audi A3 S-Line 2TDI viti 2007/07 Audi A3 S-line 2TDI naftë, korrik 2007 kamio manuale në gjëndje të shkëlqye

Audi A3 S-line 2tdi Viti 2007/07

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (21:01):Audi a3 s-line 2tdi naftë, korrik 2007 kamio manuale në gjëndje të shkëlqyer, i sapoardhur nga italia në muajin nëntor me doganë dhe targa shqipëtare, siguracioni deri në nëntor 2020. mundësi ndër...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

4,000 Euro Mercedes-Benz C200 EVO Motor 200evo 
Modeli avangard 
220000 km origjinale
Kamjo manual
Karburanti

Mercedes-benz C200 Evo

Korce
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (20:58):Motor 200evo modeli avangard 220000 km origjinale kamjo manual karburanti nafte goma te reja ngrohje sediljesh komanda ne timon limitator shpejtesie pilot automatik 2 celsa origjinale xhama te zi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

950,000 Leke Mercedes Benz Sprinter 413 CDI Shitet furgoni Sprinter me motorr 220 CDI
Tetor i 2005 me frigorifer.

Letra

Mercedes Benz Sprinter 413 Cdi

Lushnje
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (20:53):Shitet furgoni sprinter me motorr 220 cdi tetor i 2005 me frigorifer. letra te paguara deri ne gusht 2020. frigoriferi ne gjendje pune. goma te reja. pasqyrat me komandim me butona. ne gjendje te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

950,000 Leke

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

08.12.2019 (18:16):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

500 Euro Shitet golf 3-sh viti 1994 ne ghendje shum te mir Shitet golf 3 ne gjendje shum te mire. Makines i mbarojne letrat tani ne fund dh

Shitet Golf 3-sh Viti 1994 Ne Ghendje Shum Te Mir

Tirane
Nafte Karburanti
1994 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (20:47):Shitet golf 3 ne gjendje shum te mire. makines i mbarojne letrat tani ne fund dhjetorit por siguracionin e ka deri ne tetor 2020...Lexo detajet..

2,800 Euro Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e b

Shesim Mercedes Benz C Klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (20:42):Shesim mercedes benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e bera makina eshte ne gjentje perfekte cmimi eshte i diskutushem makina eshte gati per cfardolloj prove ju mund te na kontaktoni ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas