makina ne shitje 1000 euro ne fier  

 Online 44 lexues | 6 njoftime ne pritje

Alfa Romeo

🚗 Super Okazion!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (21:33):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft 👉🏻 viti i prodhimit 2005 📑 ne korrik rinovimi dokumentit. 👉🏻me 191.000 km, kambio manuale 💶 cmimi: 3500 euro 📍 adresa: rruga ...Lexo detajet..

Audi

A7 2014 Prodhim Europian

Bulevardi Ri Astir | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (13:38):Shitet audi a7 2014 . pa asnje gervishje. sherbimet te bera. 2 muaj qe ka ardhur ne shqiperi . prodhim europian. per what up :+355695242653...Lexo detajet..

Renault Shitet reno shenig me dekumeta deri ne fud te vitit 1.9 naft viti 99 Shitet reno shenig familjare shum eknomike manuale 5+1marsha xhama elektrik me g

1,200 Euro Lushnje Shitet Reno Shenig Me Dekumeta Deri Ne Fud Te Vitit 1.9 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (23:39):Shitet reno shenig familjare shum eknomike manuale 5+1marsha xhama elektrik me goma 70% naft 1.9 tdi viti 99 per me teper na kotaktoni wha cap...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Benz 203 portobagazh dhe Aklas  Shitet Benz 203 me portobagazh viti 2004 Nafte ..sediljet me levizje + ngrohje t

5,500 Euro Tirane Benz 203 Portobagazh Dhe Aklas

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

30.10.2020 (23:39):Shitet benz 203 me portobagazh viti 2004 nafte ..sediljet me levizje + ngrohje te gjitha mershin. sensor parkimi para mbrapa. baxho ahtomat 4000 mi euro.. ejt. shitet aklas viti 2002 manuale benzin gaz te s...Lexo detajet..

Fiat FIAT GRANDE PUNTO 1 .4BENZINE GAZ ●Fiat Grande Punto 1.4 Benzin Gaz viti 2007
●Makina me Dogane
●●Cmimi

2,999 Euro Tirane Fiat Grande Punto 1 .4benzine Gaz

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (23:39):●fiat grande punto 1.4 benzin gaz viti 2007 ●makina me dogane ●●cmimi 2.999€ ●gjendja perfekte ●kondicioner cd esp ●km 210.000 ●nr kontakti 067 6000 107...Lexo detajet..

Mercedes-Benz SAPO ARDHUR MB C 230 BENZINE ●Mercedes Benz C230 Benzin viti 2008
●Makina me Dogane
●●Cmimi 8.700

8,700 Euro Tirane Sapo Ardhur Mb C 230 Benzine

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (23:39):●mercedes benz c230 benzin viti 2008 ●makina me dogane ●●cmimi 8.700€ ●luk amg 4 matic ●motorri ideal per impjant gazi ●salloni lekure ●tavan xhami ●sedile me ngrofje ●navigator ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes-Benz E220 Blueefficiency, Viti 2011 Çmimi 11,000 euro Makina ka dy muaj qe ka ardhur nga jashte, Jane te paguara te gjithe taksat dhe

11,800 Euro Tirane Shitet Mercedes-benz E220 Blueefficiency, Viti 2011 Çmimi 1

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (23:39):Makina ka dy muaj qe ka ardhur nga jashte, jane te paguara te gjithe taksat dhe siguracioni per nje vite. sherbimet jane kryer te gjitha, vaj filtra etj. makina mund te kembehet....Lexo detajet..

Renault Makine ne gjendje shume te mire me cmim okazion Shes makine te tipit Reno Megane II, e viitit 2005 -  1.9 diesel me klima dhe me

2,000 Euro Tirane Makine Ne Gjendje Shume Te Mire Me Cmim Okazion

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

30.10.2020 (22:38):Shes makine te tipit reno megane ii, e viitit 2005 - 1.9 diesel me klima dhe me dokumenta te rregullta dhe te paguara deri me shkurt 2021. makina ka goma hancook te reja, bateri e re turbo, freksion i ri dhe ...Lexo detajet..

Fiat Shitet fiat punto 1.2 benzin ne gjendje te mire. Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi

1,100 Euro Tirane Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Ne Gjendje Te Mire.

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (22:17):Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi ...Lexo detajet..

Mitsubishi Shitet makine Mitsubishi Colt.  Shitet makine Mitsubishi Colt.

🔷1.5 Nafte.

🔻Kambio : Automatike

Shitet Makine Mitsubishi Colt.

Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (18:27): shitet makine mitsubishi colt. 🔷1.5 nafte. 🔻kambio : automatike - viti : 2008 👉kilometrazhi : mbi 190,000 km. makina e sapoardhur nga zvicra. cmimi i diskutueshem. per me shume i...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes A Class 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

75,000 Leke Tirane Mercedes A Class 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
10,000 Kilometra

30.10.2020 (21:47):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedez -Benz c250 turbo dizel Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe fizike.Gati per cdo lloj pro

1,300 Euro Lushnje Mercedez -benz C250 Turbo Dizel

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

30.10.2020 (21:42):Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe fizike.gati per cdo lloj prove...Lexo detajet..

Audi Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
E sapoardhur
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti naft

1,234 Euro Tirane Shitet Audi A4

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (21:41):Shitet audi a4 e sapoardhur ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Alfa Romeo 🚗 Super OKAZION!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft 🚗 Super OKAZION!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

👉🏻 Viti i prodhimit 20

3,500 Euro Tirane 🚗 Super Okazion!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (21:33):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft 👉🏻 viti i prodhimit 2005 📑 ne korrik rinovimi dokumentit. 👉🏻me 191.000 km, kambio manuale 💶 cmimi: 3500 euro 📍 adresa: rruga ...Lexo detajet..

Ford Shitet Ford Mondeo Shitet per pjese Ford Mondeo viti 2002. Probleme ne motorr, taksat deri ne fund

45,000 Leke Tirane Shitet Ford Mondeo

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (21:08):Shitet per pjese ford mondeo viti 2002. probleme ne motorr, taksat deri ne fund te vitit, pa siguracion....Lexo detajet..

Mercedes-Benz okazion aclass automat 170 Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera

200,000 Leke Tirane Okazion Aclass Automat 170

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (20:41):Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes-Benz ML 350 BLUTEC DIESEL Viti 2011 Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: automatik
Ftohja......:

13,500 Euro Tirane Mercedes-benz Ml 350 Blutec Diesel Viti 2011

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (20:14):Karburanti: diezel ngjyra.....: e bardhe kamjo......: automatik ftohja......: klima shes mercedes-benz ml 350 blutes diesel viti 2011 e sapo ardhur ne gjendje perfekte me dogan te paguar me: kambio ...Lexo detajet..

Peugeot PEUGEOT 307 naft 2.0 me dokumenta DERI 2021 PEUGEOT 307 VITI 2005
MOTOR 2.0 NAFT 
DOKUMENTA OK DERI 2021
ME CLIMA 
XHAMA

1,800 Euro Tirane Peugeot 307 Naft 2.0 Me Dokumenta Deri 2021

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

30.10.2020 (20:12):Peugeot 307 viti 2005 motor 2.0 naft dokumenta ok deri 2021 me clima xhama dhe pasqyra elektrike drita kseno...Lexo detajet..

Ford Shitet ford fiesta pa letra Ne gjendje pune benzin gas

40,000 Leke Elbasan Shitet Ford Fiesta Pa Letra

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1993 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (19:45):Ne gjendje pune benzin gas...Lexo detajet..

Volkswagen Shes makine Gol Super Wolsvagen Volswagen Gol Super 2005 1.1 benzinë, në gjëndje pune dhe të mbajtur mirë.

60,000 Leke Tirane Shes Makine Gol Super Wolsvagen

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (19:32):Volswagen gol super 2005 1.1 benzinë, në gjëndje pune dhe të mbajtur mirë. e çrregjistruar nga sistemi. ...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Golf 5 1.9 Nafte!  Shitet Golf 5 1.9 nafte viti prodhimit 2004
versioni Comfortline. Cmimi 3000 eu

3,000 Euro Lushnje Shitet Golf 5 1.9 Nafte!

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (19:29):Shitet golf 5 1.9 nafte viti prodhimit 2004 versioni comfortline. cmimi 3000 euro i padiskutushem! motorri 1.9 nafte 105 ph klm 215 mij kambio manuale 6 marreshe 5+1 pasqyra me palosje dhe sinjale disqe ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz 📣Okazion!! Mercedes-Benz GL-350  📣Okazion!! Mercedes-Benz GL  2011/330000 mije km origjinale/nafte /automat/tr

16,500 Euro Tirane 📣okazion!! Mercedes-benz Gl-350

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
300,000 Kilometra

30.10.2020 (18:57):📣okazion!! mercedes-benz gl 2011/330000 mije km origjinale/nafte /automat/tronic +kompjuter bordi gps/navi/dvd te madh/cd/ audio /aux/komanda ne timon / sensor dritash /shiu /limitator shpejtesie sedilje gj...Lexo detajet..

Ford Shes Makine FORD FIESTA AUTOMAT Makina eshte ne gjendje perfekte, me dokumenta te rregulta deri ne korrik 2021.

3,000 Euro Tirane Shes Makine Ford Fiesta Automat

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (18:56):Makina eshte ne gjendje perfekte, me dokumenta te rregulta deri ne korrik 2021. makina ka karakteristikat e meposhtme: -viti i prodhimit: 2007 -nafte 1.4 -kilometra:190.000 -kamie automatike -shume ekonom...Lexo detajet..

Fiat Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Automatike Klima kamera  3900 euro Grande Punto 1.3 Multijet
Model 2008
Me dogane te paguar
E importuar nga Gjer

3,900 Euro Fier Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Automatike Klima Kamera 3900

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

30.10.2020 (18:56):Grande punto 1.3 multijet model 2008 me dogane te paguar e importuar nga gjermania kilometra te pershkruara. 153000 origjinale me garanci shoqeruar me liber sherbimi euro 4 konsumi karburantit(urban) 4....Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Benz A clas Avangard Shitet makin Benz A clas avangard lungo viti 2003.Naft 1.7 me kambio Automatike

2,300 Euro Tirane Shitet Benz A Clas Avangard

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (18:54):Shitet makin benz a clas avangard lungo viti 2003.naft 1.7 me kambio automatike .gjendje te mire sherbime kryera.letra paguara deri gusht 2021.cmimi 2300 euro....Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes-Benz Shitet Mercedez-Benz motorr 1.9 kambio manuale . Ne gjendje shume te mire motorr

2,800 Euro Tirane Shitet Mercedes-benz

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (18:53):Shitet mercedez-benz motorr 1.9 kambio manuale . ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e sapo bera. letrat te paguara per 1 vit. cmimi 2800€ i diskutueshem. ...Lexo detajet..

Land Rover shitet land rover discovery td5 4x4 1998 letrat te sapo rinovuara ne shtator siguracion taksat dhe koalidim , vetem telef

4,000 Euro Tirane Shitet Land Rover Discovery Td5 4x4 1998

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

30.10.2020 (18:52):Letrat te sapo rinovuara ne shtator siguracion taksat dhe koalidim , vetem telefonata serioze ...Lexo detajet..

Land Rover LAND ROVER 4X4 AUTOMAT 2.2 NAFT 2007 ZVICRA  LAND ROVER FREELANDER 4X4 
VITI 2007
KAMJE AUTOMAT 
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA M

4,800 Euro Tirane Land Rover 4x4 Automat 2.2 Naft 2007 Zvicra

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (18:32):Land rover freelander 4x4 viti 2007 kamje automat e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas