makina ne shitje 1500 euro  

 Online 253 lexues | 10 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

Shitet Ml 350 Benz Ne Gjendeje Perfekete

Kombinat, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

18.10.2020 (00:02):Shitet benz ml 350 full opsion ne gjendje perfekte me 120000 km e bler ne konqesionar te benzi ne tirane me 0 km dhe e perdorur nga nje person. makina eshte ne gjendje perfekte te interesuarit te telefonojn. ...Lexo detajet..

Volvo

🔈 Okazion ! Shitet Volvo Xc90

Porcelan | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2020 (03:28):🔹 shitet volvo xc90. 🚘[i]karakteristikat e makines :[/i] - 2.4 nafte - viti 2006 - kambio automatike - sensor parkimi dhe sensor shiu - 228.000 kilometra - pasqyrat me palosje - ...Lexo detajet..

Audi

A7 2014 Prodhim Europian

Bulevardi Ri Astir | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2020 (09:41):Shitet audi a7 2014 . pa asnje gervishje. sherbimet te bera. 2 muaj qe ka ardhur ne shqiperi . prodhim europian. per what up :+355695242653...Lexo detajet..

Audi Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
E sapoardhur
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti naft

Tirane Shitet Audi A4

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (19:48):Shitet audi a4 e sapoardhur ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Fiat Shes Makinen Modeli-FIAT 500L
Viti-2019	
Trasmisioni-Manual
Kilemotra-3500	
Motorri-1.3 N

Tirane Shes Makinen

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

20.10.2020 (19:42):Modeli-fiat 500l viti-2019 trasmisioni-manual kilemotra-3500 motorri-1.3 nafte shume ekonomike, makina disponon start-stop dyer-5 vende-4/5 ...Lexo detajet..

Suzuki  SUZUKI GRAND VITARA, 2005, MANUALE, 4X4, 1.9 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte , kambio manuale, 4

Tirane Suzuki Grand Vitara, 2005, Manuale, 4x4, 1.9 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (19:32):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte , kambio manuale, 4x4,viti prodhimit 10/2005, klima, kompiuter bordi, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama+pasqyra eklektrike, dy celesa, koma...Lexo detajet..

Mercedes-Benz MERCEDES BENZ A150 BENZIN GAZ AUTOMAT ⚫⚫⚫ MERCEDES BENZ A150 AVANTGARDE ⚫⚫⚫

⚫⚫⚫ A 150 BENZIN GAZ

Elbasan Mercedes Benz A150 Benzin Gaz Automat

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (19:19):⚫⚫⚫ mercedes benz a150 avantgarde ⚫⚫⚫ ⚫⚫⚫ a 150 benzin gaz ⚫⚫⚫ ⚫⚫⚫ viti 2006-2007 ⚫⚫⚫ ... ⚫⚫⚫ kambio automatike dhe tronike ⚫⚫⚫ ⚫⚫⚫ goma te reja c...Lexo detajet..

Ford Ford Focus Shitet Ford Fokus i vitit 2000, me motor nafte 1.8, te gjtha sherbimet te sapo k

Berati Ford Focus

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

20.10.2020 (19:06):Shitet ford fokus i vitit 2000, me motor nafte 1.8, te gjtha sherbimet te sapo kryera, me kondicioner....Lexo detajet..

Mercedes-Benz okazion aclass automat 170 Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera

Tirane Okazion Aclass Automat 170

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (18:14):Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera...Lexo detajet..

Renault Shitet Renault Scenic urgjent 1200 Euro. Shitet Renault Scenic viti 2001, në gjendje pune, Ac, letrat e sapo prera. Moto

Tirane Shitet Renault Scenic Urgjent 1200 Euro.

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2020 (18:12):Shitet renault scenic viti 2001, në gjendje pune, ac, letrat e sapo prera. motor naftë 1.9, kambio manual. shitet për arsye emigrimi Çmimi 1200 euro i diskutueshem. ...Lexo detajet..

Renault E gacme per cdo lloj prove te gjitha letrat e prea dhe sherbimet e sapo bera shitet per arsye emigri Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo pagua

Tirane E Gacme Per Cdo Lloj Prove Te Gjitha Letrat E Prea Dhe Sherb

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (18:11):Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo paguar gomat 90% i gacm per cdolloj prove ...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makina Pezho 206      motori 1.4 naft Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr

Tirane Shitet Makina Pezho 206 Motori 1.4 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (18:11):Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr gri metalixato ...Lexo detajet..

Renault Reno Clio 1.5 Nafte Manual Viti 2002 Shitet Reno Clio 1.5 Nafte Manual Viti 2002 .Makina Posedon 2 Çelsa. Aribag Ab

Durres Reno Clio 1.5 Nafte Manual Viti 2002

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (18:10):Shitet reno clio 1.5 nafte manual viti 2002 .makina posedon 2 Çelsa. aribag abies kondisioner xhama elektrik pasqyra elektrike..radio cd.mbyllje qendrore me pult..ana motorrike xhenerike super..vizuale e pas...Lexo detajet..

Ford SHITET 1550 EURO Ford Focus 1.8 Tdci 2003 Makina shoqerohet me liber servisi, ne gjendje shume te mire pune dhe me letra d

Tirane Shitet 1550 Euro Ford Focus 1.8 Tdci 2003

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (18:07):Makina shoqerohet me liber servisi, ne gjendje shume te mire pune dhe me letra deri ne 25 gusht te 2021 ...Lexo detajet..

Toyota SHITET TOYOTA RAV4 MOTORR 220CC MANUAL SHITET TOYOTA RAV4 NE GJENDJE TE SHKELQYER NDEZJEN ME GISHT ME DOKUMENTA TE RRE

Durres Shitet Toyota Rav4 Motorr 220cc Manual

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (18:04):Shitet toyota rav4 ne gjendje te shkelqyer ndezjen me gisht me dokumenta te rregullta sendile lekure...Lexo detajet..

Volkswagen Polo benzin+gaz ne gjendje shum te mir [img][/img]Ngjyr e bardh tek der e pershtatshme per cuna te rinj nuk hargjon

Durres Polo Benzin+gaz Ne Gjendje Shum Te Mir

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

20.10.2020 (18:04):[img][/img]ngjyr e bardh tek der e pershtatshme per cuna te rinj nuk hargjon ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes-Benz C-Klasse 220 CDI Makina eshte ne gjendje te mire. Sapo i eshte kryer kolaudimi me sukses dhe sigu

Tirane Mercedes-benz C-klasse 220 Cdi

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

20.10.2020 (17:32):Makina eshte ne gjendje te mire. sapo i eshte kryer kolaudimi me sukses dhe siguracioni i saporinovuar. dokumentat jane te rregullta gjithashtu. te gjitha detajet e makines sidomos mekanike por edhe estetike ju...Lexo detajet..

Fiat Fiat punto 2010 Fiat punto viti 2010 me dogane te paguar .
Motorri 1.2 benzin gaz impjanti land

Durres Fiat Punto 2010

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

20.10.2020 (17:07):Fiat punto viti 2010 me dogane te paguar . motorri 1.2 benzin gaz impjanti landi renzo . kondicioner , timon city , shum ekonomike . cmimi : 2600 € tel : 0695128080...Lexo detajet..

Ford Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2007 Kamio Manuale Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2007 Kamio Manuale 69.000 Km Origjinale
Makina Posed

Elbasan Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2007 Kamio Manuale

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
90,000 Kilometra

20.10.2020 (17:01):Ford focus 1.6 nafte viti 2007 kamio manuale 69.000 km origjinale makina posedon keto opsione: ->xhama elektrike ->klima tronike ->pasqyra elektrike ->sistem audio i amplifikuar ->kasetofon me keto forma...Lexo detajet..

Land Rover Land Rover Discover 2 Shitet Land Rover Discover 2 , Look-motorr-kamio-tapiceri viti 2004

Tirane Land Rover Discover 2

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (16:41):Shitet land rover discover 2 , look-motorr-kamio-tapiceri viti 2004 ...Lexo detajet..

Lancia Lancia Lancia Musa.1.3 Gaz Prins Automatike Klima  FULLLLLLLLL 3900 euro Lancia Musa 1.3 Benzine / Gaz Prins montuar në Gjermani Motorri-1.3 Karburanti-

Fier Lancia Lancia Musa.1.3 Gaz Prins Automatike Klima Fullllll

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2020 (16:26):Lancia musa 1.3 benzine / gaz prins montuar në gjermani motorri-1.3 karburanti-benzine / gaz kambio-automat viti i prodhimit-2010 kilometra-169000 pershkrimi-makina eshte e sapoardhur nga gjermania me dogane p...Lexo detajet..

Lancia Lancia Lancia Musa.1.3 Gaz Automatike Klima Panorama FULLLLLLLLL 3700 euro Lancia Musa 1.3 Benzine / Gaz montuar në Gjermani Motorri-1.3 Karburanti-Benzin

Fier Lancia Lancia Musa.1.3 Gaz Automatike Klima Panorama Fulll

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

20.10.2020 (16:26):Lancia musa 1.3 benzine / gaz montuar në gjermani motorri-1.3 karburanti-benzine / gaz kambio-automat viti i prodhimit-2010 kilometra-169000 pershkrimi-makina eshte e sapoardhur nga gjermania me dogane pajisur...Lexo detajet..

Audi Audi A 3 2.0 Viti 2006, 3.600 Euro Audi A3 2.0 TDI Ambiente kamio manuale 6-marsha 3-dyer klimatronik sedilje sport

Fier Audi A 3 2.0 Viti 2006, 3.600 Euro

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (16:26):Audi a3 2.0 tdi ambiente kamio manuale 6-marsha 3-dyer klimatronik sedilje sport pipa parkimi disqe alumini 17 me goma të reja libër shërbimi dhe tuv në gjermani dok. shqiptare të sapo nxjerra . konsum sh...Lexo detajet..

Lexus Opel Corsa 1.2 Benzin Viti 2007 Opel Corsa 1.2 Benzin Viti 2007
Me letra te Paguara per 1 Vit 
Kondicioner 
P

Durres Opel Corsa 1.2 Benzin Viti 2007

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (16:14):Opel corsa 1.2 benzin viti 2007 me letra te paguara per 1 vit kondicioner perde origjinale anesore dhe mbrapa kseno mbi kseno disqe alumini goma te reja me sherbime te sapo bera shume e paster si ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes-Benz C 200 CDI Automat Viti 2010, 7.400 Euro Mercedes-Benz C 200 CDI- Motorri : 2148 cm³ Diesel- Fuqia : 100 kW (150 KF)- Vi

Fier Mercedes-benz C 200 Cdi Automat Viti 2010, 7.400 Euro

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (16:08):Mercedes-benz c 200 cdi- motorri : 2148 cm³ diesel- fuqia : 100 kw (150 kf)- viti prodhimit : 2009- kambio automatik- ftohja : klimatronik- konsumi mesatar : 4.7 l/100 km- fenera me larje- drita asistente ne k...Lexo detajet..

Ford Shitet ford fiesta pa letra Ne gjendje pune benzin gas

Elbasan Shitet Ford Fiesta Pa Letra

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1993 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (15:18):Ne gjendje pune benzin gas...Lexo detajet..

Ford Ford fiesta 98 me letra 1000€ Ford fiesta i 98 benzin 1.2 kamio automatike me letra te sapo bera. Shitet per a

Tirane Ford Fiesta 98 Me Letra 1000€

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (14:09):Ford fiesta i 98 benzin 1.2 kamio automatike me letra te sapo bera. shitet per arsye emigrimi...Lexo detajet..

Volvo Okazion!!! Shitet volvo 1.6 nafte Shitet volvo 1.6 nafte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike!!!

Tirane Okazion!!! Shitet Volvo 1.6 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (13:12):Shitet volvo 1.6 nafte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike!!!...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas