Mercedes Benz 350 Benzin+gaz 4 Matic Tirane

MERCEDES-BENZ ML 350 4Matic (benzin+gaz) KURSIM I GARATUAR me 1500L deri ne 2000L ben 180km deri ne 220km
-Makina eshte blere ne Gjermani para 1 viti e gjysem dhe impiantin (PRINC) e kishte nga momenti blerjes.
-viti prodhimit fund 2007
-299 000 km
-amortizim me susta jo me jastiqe ajri
-marshe timon,tiptronic, pilot automatik
-opsion 4x4 per rruge te keqe + opsion disheze me ngrice
-Timon multifunksional
-Sedile lekure me fryrje+ngrohje+memorie
-Drita full automatike xenon
-Fshirse xhamash automatike
-Sensor parkimi para dhe mbrapa
-Klima B-zone
-Goma dimeri CONTINENTAL 85%

Makina eshte ne gjendje perfekte me dokumenta te paguara deri ne Tetor 2019
dhe te gjitha sherbimet e kryera (Vaj, Filtra, Vaj kambio automatike, ferrota)
CMIMI- 10.000Euro cel.

Njoftime te Ngjashme