Nissan Qashqai+2 2.0l Dci 4wd +mundesi Nderrimi Tirane

Shitet Nissan Qashqai+2 Motori(CC):2.0L DCI 4WD Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2009 Transmisioni Automatike 191,000 km Ngjyra e Jashtme Kafe Ngjyra e Brendshme e zeze Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Te Paguar Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,

Njoftime te Ngjashme