makina ne shitje alb treg vaqarr albania  

 Online 203 lexues | 4 njoftime ne pritje

2,300 Euro Shes benz c class Shes benz c class viti 2002 ..kamjo automat .. kualidimi ka mbaruar ne qershor

Shes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (13:32):Shes benz c class viti 2002 ..kamjo automat .. kualidimi ka mbaruar ne qershor ..siguracionet mbarojn ne qershor 2021...shitet per arsye mos perdorimi cmimi 2300 euro .. i padiakutushem ...Lexo detajet..

2,800 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9
Ne gjendje shume te mire 
Letra te paguar

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (13:30):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 ne gjendje shume te mire letra te paguar cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

2,900 Euro Audi A4 Shitet Audi A4 benzin-gaz. Gazi me letra ne leje qarkullimi. Te gjitha letrat i

Audi A4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (13:29):Shitet audi a4 benzin-gaz. gazi me letra ne leje qarkullimi. te gjitha letrat i ka te bera. kamio automat + marshet e timonit.dirtat xhenon. ...Lexo detajet..

300,000 Leke SHITEN FURGONA SPRINTER 208D Shiten furgona Sprinter 208D te mesem dhe te shkurter.
Viti prodhimit 1997-1998

Shiten Furgona Sprinter 208d

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (13:29):Shiten furgona sprinter 208d te mesem dhe te shkurter. viti prodhimit 1997-1998 me dokumenta te prera deri ne 2021 furgonat jane te mirembajtur nga pjeset motorike dhe xhenerike. shiten per arsye mbyllje a...Lexo detajet..

Kambio: Manual

300,000 Leke

1,100 Euro Audi A6 Shitet Audi A 6
Motorr 2.5
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale
Makina eshte pa l

Audi A6

Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (13:24):Shitet audi a 6 motorr 2.5 viti 2002 nafte kambio manuale makina eshte pa letra cmimi 1100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,000 Euro Shitet fiat punto 1.2 benzin gaz Shitet fiat punto benzin gaz me dokumenta te rregullta dokumentat i mbarojn ne d

Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Gaz

Gjirokaster
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (13:22):Shitet fiat punto benzin gaz me dokumenta te rregullta dokumentat i mbarojn ne dhjetor 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,000 Euro Audi A3 Shitet Audi A3

Motorr 1.9

Viti 2000

Nafte

Ne gjendje shume te mire

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (13:16):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,300 Euro FIAT PANDA NE SHITJE Klima 
Timoni City
Vetem 1 Pronar.
Eshtë blerë nga koncesionari i Fiatit ne

Fiat Panda Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

07.07.2020 (13:12):Klima timoni city vetem 1 pronar. eshtë blerë nga koncesionari i fiatit ne tiranë. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,700 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat 

Motor 1.9

Viti 2000

Kambio automatike

Ne g

Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (12:58):Shitet volkswagen passat motor 1.9 viti 2000 kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne gusht cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet BMW 525 Shes BMW 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. Ma

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (12:56):Shes bmw 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. makina eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire. ngjyra blue e erret. shitet per arsye emigrimi. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,800 Euro Citroen Xsara 1.6 benzine-gaz 150.000km origjinale. Ne gjendje te mire, shitet per arsye mosperdorimi.

Citroen Xsara 1.6 Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (12:43):150.000km origjinale. ne gjendje te mire, shitet per arsye mosperdorimi. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

70,000 Leke Dayang 79cc .   700 mije leke . super gjendje Motorr papaq dayang 79cc . i gatshem per cdo lloj prove

Dayang 79cc . 700 Mije Leke . Super Gjendje

Tirane
Benzin Karburanti
2013 Viti
30,000 Kilometra

07.07.2020 (12:23):Motorr papaq dayang 79cc . i gatshem per cdo lloj prove ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

70,000 Leke

700 Euro Polo 700€ Makine ne gjendje pune, siguracion dhe taksa deri ne Dhjetor.

Polo 700€

Lezhe
Benzin Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

07.07.2020 (12:10):Makine ne gjendje pune, siguracion dhe taksa deri ne dhjetor....Lexo detajet..

6,500 Euro shitet Toyota Land Cruiser 4×4 Shitet makine Toyota Land Cruiser 4×4 ne gjendje shum te mire , Letrat e paguar

Shitet Toyota Land Cruiser 4×4

Tropoje
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

07.07.2020 (11:50):Shitet makine toyota land cruiser 4×4 ne gjendje shum te mire , letrat e paguara deri ne dhjetor te ketij viti....Lexo detajet..

45,000 Euro Shitet Range Rover Sport, Viti 2016 Shitet Range Rover Sport, Viti 2016, 3.0 Diesel, 306 cv, 60.000 Km Ne gjendje s

Shitet Range Rover Sport, Viti 2016

Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
70,000 Kilometra

07.07.2020 (11:31):Shitet range rover sport, viti 2016, 3.0 diesel, 306 cv, 60.000 km ne gjendje shume te mire. cmimi: 45.000 euro, i diskutueshem. tel. 069 77 63 141...Lexo detajet..

2,400 Euro shitet polo 1.4 nafte 2400 euro i diskutueshem volkswagen polo ,1.4 nafte 2002

Shitet Polo 1.4 Nafte 2400 Euro I Diskutueshem

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (11:31):Volkswagen polo ,1.4 nafte 2002...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

2,850 Euro Ford Fiesta 1.4TDci 2006 Shitet Ford Fiesta 1,4 TDCi,
kambio manuale,
viti 2006,
216000 KM,
ngjyra bl

Ford Fiesta 1.4tdci 2006

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (11:31):Shitet ford fiesta 1,4 tdci, kambio manuale, viti 2006, 216000 km, ngjyra blu e hapur - bojeqielli, unike ne kategorine e saj disqe alumini, goma te reja me dogane te paguar, (importuar nga italia) vaj ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,850 Euro

2,200 Euro Shitet BMW M3 Shitet Bmw320d e46, seria M3, nafte, motor 2.0., marshet manuale 5+1, prodhuar 1

Shitet Bmw M3

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (11:31):Shitet bmw320d e46, seria m3, nafte, motor 2.0., marshet manuale 5+1, prodhuar 12/2002. km 211.000. gjendja motorike dhe xhenerike shume e mire. vaj, filtra, rrypa, gomat 16~she te sapo nderruara. xhamat elektr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

8,000 Euro shitet audi a4 ne gjendje shume te mire Makina ne gjendje shume te mire .te sapo perfunduara te gjitha sherbimet disk sp

Shitet Audi A4 Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (11:31):Makina ne gjendje shume te mire .te sapo perfunduara te gjitha sherbimet disk specidisk volant ferrota goma te reja.per info te tjera na kontaktoni....Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,000 Euro

2,600 Euro Ford Fusion Shitet Ford Fuzion 

Motorr 1.4

Viti 2005

Nafte 

Kambio automatike

Ford Fusion

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (11:09):Shitet ford fuzion motorr 1.4 viti 2005 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguar per nje vit cmimi 2600 euro ...Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet motor ne gjendje shume te mire Shitet motor Yamaha maxhestik ne gjendje shume te mire.Me letra te sapo bera.Tir

Shitet Motor Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

07.07.2020 (11:06):Shitet motor yamaha maxhestik ne gjendje shume te mire.me letra te sapo bera.tirane...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

100,000 Leke

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (10:47):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro Fiat punto 1.3 nafte multijet 2004 Shes Fiat Punto viti 2004 1.3 nafte multijet. Makina eshte ne gjendje shume te m

Fiat Punto 1.3 Nafte Multijet 2004

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

07.07.2020 (10:09):Shes fiat punto viti 2004 1.3 nafte multijet. makina eshte ne gjendje shume te mire. shume opsione si: kondicioner , pasqyra elektrike , xhama elektrik, drita mjegulle , mbyllje qendrore me pult + 2 celsa pa ci...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

45,000 Euro Shitet Range Rover Sport, Viti 2016 Shitet Range Rover Sport, Viti 2016, 3.0 Diesel, 306 cv, 60.000 Km Ne gjendje s

Shitet Range Rover Sport, Viti 2016

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2016 Viti
70,000 Kilometra

07.07.2020 (11:31):Shitet range rover sport, viti 2016, 3.0 diesel, 306 cv, 60.000 km ne gjendje shume te mire. cmimi: 45.000 euro, i diskutueshem. tel. 069 77 63 141...Lexo detajet..

18,000 Euro Shitet Kamion Renault Euro 5 ne gjendje perfekte Shitet Kamion Renault Euro 5 i vitit 2007, ngjyre e bardhe, me dogane te paguar,

Shitet Kamion Renault Euro 5 Ne Gjendje Perfekte

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (10:00):Shitet kamion renault euro 5 i vitit 2007, ngjyre e bardhe, me dogane te paguar, kapaciteti 19 ton karroceria 9.30. kontaktoni 0692489957 per me shume informacion....Lexo detajet..

Kambio: Manual

18,000 Euro

4,400 Euro VW golf 2009 naft 1.9 ZVICRA ME DOGAN Volkswagen golf 1.9 naft viti 2009
e SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 
me d

Vw Golf 2009 Naft 1.9 Zvicra Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (10:00):Volkswagen golf 1.9 naft viti 2009 e sapoardhur nga switzerland 🇨🇭 me dogan te paguar me clima bi zona, pilot automatic sensor parkimi, disqe aluminium gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,400 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas