makina ne shitje deri ne 500 euro  

 Online 73 lexues | 3 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

01.06.2020 (10:37):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (09:12):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

29,500 Euro Okazion!BMW X5 VITI 2014 ✔ Marka,Modeli: BMW X5 Xdrive 35d Biturbo
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: Automat

Okazion!bmw X5 Viti 2014

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (01:21):✔ marka,modeli: bmw x5 xdrive 35d biturbo ✔ viti: 2014 ✔ kambjo: automatike ✔ lenda djegese: nafte ✔ targa: dogan ✔ km: 201.000 ✔ ngjyra: e zezé ✔ opsionet shtese: full extra, panorama b...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet makina Renault 1.9 nafte kambio manuale viti prodhimit 2000 makina eshte e gatshme per

Shitet Makina

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (01:21):Renault 1.9 nafte kambio manuale viti prodhimit 2000 makina eshte e gatshme per cdo lloj prove shitet per arsye emigrimu...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

8,300 Euro Shitet Opel Insignia viti prodhimit 2011 Shitet Opel Insignia viti prodhimit 2011
Motor 2.0 Diesel EcoTec
Kambio automa

Shitet Opel Insignia Viti Prodhimit 2011

Kavaje
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (01:21):Shitet opel insignia viti prodhimit 2011 motor 2.0 diesel ecotec kambio automatike + manuale makina eshte e pa perfshire në asnjë aksident. e sapo ardhur nga gjermania me dokumenta te paguara dhe targa s...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,300 Euro

4,500 Euro Volsvagen Golf 5 Automat 2 Nafte. Golf 5 automat nafte, gjendje e persosur xhenerike dhe motorrike dhe vizuale,vit

Volsvagen Golf 5 Automat 2 Nafte.

Kruje
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

02.06.2020 (01:21):Golf 5 automat nafte, gjendje e persosur xhenerike dhe motorrike dhe vizuale,viti 2004,ngjyre e zeze, 260000 km,sensore parkimi,klima,sendile me ngrohje. shume e mirmbajtur ,shitet per arsye mosperdorimi.4500 e...Lexo detajet..

3,700 Euro GOLF 5 PLUS, 1.9 DIZEL, MANUAL MAKINA ESHTE ME DOGANE VITI 2007 NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE ,XHENERIKE ,

Golf 5 Plus, 1.9 Dizel, Manual

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

02.06.2020 (01:10):Makina eshte me dogane viti 2007 ne gjendje shume te mire motorrike ,xhenerike ,vizuale gati per tu targuar.nuk ka nevoje per as nje sherbime pasi,ca ka pasur nevoj i jane ber te gjitha.cmimi i makines eshte p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

2,300 Euro Polo 1.4 benzin Shitet Polo 1.4 benzin e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar,makina esh

Polo 1.4 Benzin

Fier
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (01:10):Shitet polo 1.4 benzin e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar,makina eshte ne gjendje perfekte dhe i jane kryer te gjitha sherbimet,cdo gje e makines eshte funksionale.ideale per impjant gazi.gomat e re...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

3,100 Euro Mercedez-Benz C-class Shitet Mercedez-benz viti 2001 1.8 benzin,i sapo ardhur nga gjermania me dogan t

Mercedez-benz C-class

Fier
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (01:10):Shitet mercedez-benz viti 2001 1.8 benzin,i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar,gomat e reja,komanda ne timon,computer bord,sediljet me buton,,cdo gje e makines eshte funksionale.makina eshte shum e pa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

4,800 Euro She's mitsubishi goma te reja ejrbeg navigator sendilje meshine makina eshte me Timon ne krah te kun Makina eshte ne krah te kundert 4gomat te reja eshte ne gjendje shume te mire ko

She's Mitsubishi Goma Te Reja Ejrbeg Navigator Sendilje

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (01:10):Makina eshte ne krah te kundert 4gomat te reja eshte ne gjendje shume te mire konsumi 9litra per 100km 7vende...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,800 Euro

2,500 Euro Opel Astra 1.7 diesel Shitet opel astra 1.7 nafte,i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar,makin

Opel Astra 1.7 Diesel

Fier
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (01:10):Shitet opel astra 1.7 nafte,i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar,makines i jane kryer te gjitha sherbimet dhe nuk ka nevoj per asgje,cdo gje tjt eshte funksionale,gomat e reja....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,300 Euro Mercedez-Benz C-class 1.8 kopresore Shitet Mercedez-Benz C-class kopresore Viti 2003,Kamjo automat,importuar nga Gje

Mercedez-benz C-class 1.8 Kopresore

Fier
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

02.06.2020 (01:10):Shitet mercedez-benz c-class kopresore viti 2003,kamjo automat,importuar nga gjermania,me dogane te paguar,ideal per impjant gazi....Lexo detajet..

4,900 Euro KIA SPORTAGE, VITI 2009, MANUALE, 2.0 BENZINE+GAZ Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 benzine+gaz brc, kambio m

Kia Sportage, Viti 2009, Manuale, 2.0 Benzine+gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

02.06.2020 (01:10):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 benzine+gaz brc, kambio manuale, viti prodhimit 2009, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+usb, xhama eklektrik+te zinje origjinale, pasqyra ele...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,900 Euro

6,000 Euro Skoda yeti Shitet Skoda yeti (me targe)
Dokumentet e rinovuara deri ne Mars 2021( siguraci

Skoda Yeti

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

02.06.2020 (01:10):Shitet skoda yeti (me targe) dokumentet e rinovuara deri ne mars 2021( siguracion, taksa, kontrolli teknik) 1.2 benzine 101,000 km ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

2,700 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus 

Motorr 2.0

Viti 2006

Nafte

Kambio manuale

Ne g

Ford Focus

Fier
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

01.06.2020 (20:59):Shitet ford focus motorr 2.0 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire taksa te paguara deri ne tetor mundesi nderrimi cmimi 2700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje shume

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

01.06.2020 (20:56):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,100 Euro Shitet 'sharan' 7 vendesh, Makina ne gjendje te mire pune. Me letra te paguara eri ne  16 tetor 2020.

Shitet 'sharan' 7 Vendesh,

Fier
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

01.06.2020 (20:53):Makina ne gjendje te mire pune. me letra te paguara eri ne 16 tetor 2020. ...Lexo detajet..

60,000 Leke SHITET MAKINE VOLKSWAGEN GOLF 3 Shitet makine VOLKSWAGEN GOLF 3 1.9 TDI
VITI 1997
220 000 KM
KAMBIO MANUALE M

Shitet Makine Volkswagen Golf 3

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

01.06.2020 (20:51):Shitet makine volkswagen golf 3 1.9 tdi viti 1997 220 000 km kambio manuale me 5 marsha i pajisur me kondicioner super ekonomike gjendje e shkelqyer si nga ana teknike dhe motorrike, motorri eshte ne gjen...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

1,500 Euro Citroen c3 Gjendje shum te mir,Dokumentat e paguara deri ne fund te vitit.

Citroen C3

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

01.06.2020 (20:44):Gjendje shum te mir,dokumentat e paguara deri ne fund te vitit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,000 Euro Shitet Shitet Renault Clio 1.4 Nafte

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

01.06.2020 (20:44):Shitet renault clio 1.4 nafte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

01.06.2020 (20:39):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,000 Euro Shitet Volkswagen passat Me letra deri ne shtator 2020 per me shum info shkruani ne whatsapp

Shitet Volkswagen Passat

Lezhe
Nafte Karburanti
1995 Viti
250,000 Kilometra

01.06.2020 (20:35):Me letra deri ne shtator 2020 per me shum info shkruani ne whatsapp ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,000 Euro Mercedes Benz E320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E320 CDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz E320

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

01.06.2020 (20:20):Shitet mercedes benz motorr e320 cdi kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Peugeto307 Shitet Peugeto 307. Gjendja eshte shume e mire. Mund te kontaktoni tek 067224208

Shitet Peugeto307

Lezhe
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

01.06.2020 (20:19):Shitet peugeto 307. gjendja eshte shume e mire. mund te kontaktoni tek 0672242082/0696956265...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,000 Euro Mercedes benc E 270 Shitet mercedes benc E 270 kambio automatike nafte viti 2004 ...makina eshte ne

Mercedes Benc E 270

Fier
Nafte Karburanti
2004 Viti
110,000 Kilometra

01.06.2020 (20:09):Shitet mercedes benc e 270 kambio automatike nafte viti 2004 ...makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per cdo prove...cmimi 4000 euro ...Lexo detajet..

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

1,300 Euro Lancia Ypsilon Shitet Lancia Ypsilon
Viti 2001
Benzine-Gaz 
Ne gjendje shume te mire
Letra

Lancia Ypsilon

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

01.06.2020 (20:00):Shitet lancia ypsilon viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1300 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,800 Euro Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris 
Motorr 1.0
Benzine 
Kambio manuale 
Ne gjendje shume te

Toyota Yaris

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

01.06.2020 (19:53):Shitet toyota yaris motorr 1.0 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1800 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas