makina ne shitje deri ne 500 euro  

 Online 402 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,350 Euro Mercedes Benz 190 Shitet Mercedes Benz
Motorr 1900 CDI
Viti 1991
Nafte
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz 190

Durres
Nafte Karburanti
1991 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (19:36):Shitet mercedes benz motorr 1900 cdi viti 1991 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne janar 2020 cmimi 1350 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

1,500 Euro -Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf
Motorr 1.9
Nafte
210.000 km 
Kambio automatike
Ne gj

-volkswagen Golf

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (19:34):Shitet volkswagen golf motorr 1.9 nafte 210.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire, goma te reja, drita kseno, baxho, kondicioner etj letra te paguara deri ne dhjetor 2019 cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9
Viti 2003
Nafte
260.000 km 
Ne gjendje

Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2019 (19:33):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 viti 2003 nafte 260.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,400 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte 
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

15.11.2019 (19:32):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,000 Euro a clas 1000 euro a clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta

A Clas 1000 Euro

Fier
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (19:28):A clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,500 Euro SHITET RENO LAGUNA Shitet dhe nderrohet. Reno Laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gj

Shitet Reno Laguna

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (19:27):Shitet dhe nderrohet. reno laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike ka 195000 km si motorr.makina disponon ndezie start/stop radio origjinal renault ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

11,000 Euro Mercedes Benz W204 Blueefficiency Makina eshte ne gjendje te mire. E gateshme per cdo lloi prove

Mercedes Benz W204 Blueefficiency

Fier
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2019 (19:25):Makina eshte ne gjendje te mire. e gateshme per cdo lloi prove...Lexo detajet..

3,950 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 TDI
Viti 2005
Kambio manuale 5+R
Ne gjen

Volkswagen Golf 5

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (19:24):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 tdi viti 2005 kambio manuale 5+r ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. sedilje me ngrohje, pilot automatike, navigator, komanda ne timon, bagazhier, sensor parkimi,...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,950 Euro

1,600 Euro Golf 1.4 benzine 150 000 km Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike letra deri ne vere , e g

Golf 1.4 Benzine 150 000 Km

Vlore
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (19:18):Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike letra deri ne vere , e gatshme per prove. 1.4 benzine ekonomke....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

360 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 1.4 benzin. Vitit 1996. Letrat kane mbaruar kete muaj.

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Benzin Karburanti
1996 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (19:13):Shitet ford fiesta 1.4 benzin. vitit 1996. letrat kane mbaruar kete muaj. ...Lexo detajet..

7,000 Euro Toyota Rav 4 Shitet Toyota Rav 4
Viti 2007
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire motorrike

Toyota Rav 4

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (19:07):Shitet toyota rav 4 viti 2007 benzine-gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. mundesi nderrimi. cmimi 7000 euro...Lexo detajet..

1,350 Euro Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz 
Motorr 190
Viti 1988
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
130,000 Kilometra

15.11.2019 (19:01):Shitet mercedes benz motorr 190 viti 1988 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire me letra te paguara cmimi 1350 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

1,400 Euro Mercedes Benz 200 D Shitet Mercedes Benz
Motorr 200D
Viti 1990
Nafte
281.000 km 
Kambio manuale

Mercedes Benz 200 D

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2019 (18:57):Shitet mercedes benz motorr 200d viti 1990 nafte 281.000 km kambio manuale,4 marshe. ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne fund te muajit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

2,000 Euro mercedez-benz Mercedez-Benz 220 cdi classic dokumeta te rregulta shqiptare per 1 vite. Ne gjen

Mercedez-benz

Lezhe
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (18:54):Mercedez-benz 220 cdi classic dokumeta te rregulta shqiptare per 1 vite. ne gjendje te mir motorrike per me gjate mund te vini ta shikoni....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 TDI
Viti 2005
Nafte
211.000 km
Kambio m

Volkswagen Golf 5

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (18:53):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 tdi viti 2005 nafte 211.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. mundesi nderrimi. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,400 Euro Shitet golf 4 ne gjendje shume te mire. Okazion Shitet golfe 4 ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion

Shitet Golf 4 Ne Gjendje Shume Te Mire. Okazion

Lushnje
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:51):Shitet golfe 4 ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion. per pak dite shitet per arshyr largimi. nga shqiperia ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,200 Euro Renault Clio Shitet Renault Clio
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Renault Clio

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:39):Shitet renault clio motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire kondicioner, xhama elektrike, 2 celesa etj. letra te paguara per nje vit. cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,000 Euro Shitet makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Shitet makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne gjendje shume te mire motor

Shitet Makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne Gjendje

Korce
Benzin Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (18:36):Shitet makina fiat stilo , motor 1.2 , viti 2003. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,800 Euro Sprinter Mercedes Benz Shitet sprinter Mercedes Benz
Motorr 2300
Viti 2000
Ne gjendje shume te mire

Sprinter Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:33):Shitet sprinter mercedes benz motorr 2300 viti 2000 ne gjendje shume te mire me dokumente, shitet per arsye emigrimi. cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,300 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Viti 2001
Makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike.
Cmi

-ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:30):Shitet ford focus viti 2001 makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike. cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,000 Euro Shitet Renault Megana Shitet Renault Megan
Motorr 1.5
Viti 2004
Nafte 
Panoramike
Ne gjendje shum

Shitet Renault Megana

Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:27):Shitet renault megan motorr 1.5 viti 2004 nafte panoramike ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro Mercedes Benz 240 Shitet Mercedes Benz 
Motorr 240 CDI
Viti 1984
Ne gjendje shume te mire
I cr

Mercedes Benz 240

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:22):Shitet mercedes benz motorr 240 cdi viti 1984 ne gjendje shume te mire i cregjistruar pa letra cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

180,000 Leke Shes nje mercedes benz CDI ,ngjyre jeshile origjinale me nafte e vitit te prodhimit 1999. Shes makine tip mercedes benz me nafte .

Shes Nje Mercedes Benz Cdi ,ngjyre Jeshile Origjinale Me

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

15.11.2019 (18:19):Shes makine tip mercedes benz me nafte ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

180,000 Leke

2,900 Euro Ford Fiesta 2007 Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2007
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Ford Fiesta 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (18:13):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. cmimi 2900 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

3,000 Euro OPEL CORSA 2010 1.3 CDTI MANUALE, 3,000 EUR Opel Corsa 2010 e blere te koncesionari. Makine shume ekonomike, motorr Eco 1.3

Opel Corsa 2010 1.3 Cdti Manuale, 3,000 Eur

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:11):Opel corsa 2010 e blere te koncesionari. makine shume ekonomike, motorr eco 1.3 cdti nafte. e mirembajtur dhe me liste servisi e faturash per cdo sherbim. ne gjendje shume te mire me vaj e filtra dhe servis xhe...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas