makina ne shitje elbasan  

 Online 396 lexues | 0 njoftime ne pritje

500 Euro Shitet Opel Vectra Shitet Opel Vectra 
Motorr 2.5
Viti 1999
Benzine-Gaz 
Dokumentet i ka te mby

Shitet Opel Vectra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (22:18):Shitet opel vectra motorr 2.5 viti 1999 benzine-gaz dokumentet i ka te mbyllura. shitet per pjese kembimi. cmimi 500 euro...Lexo detajet..

700 Euro Shitet ose nderrohet Fiat Shitet Fiat 
Motorr 1.1
Benzine
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera
Le

Shitet Ose Nderrohet Fiat

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (22:07):Shitet fiat motorr 1.1 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara per nje vit cmimi 700 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro a clas 1000 euro a clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta

A Clas 1000 Euro

Fier
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (22:06):A clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,700 Euro - Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Kondi

- Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (22:05):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire kondicioner, goma e reja, xhama elektrike. cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,300 Euro Shitet Sharoni Shitet Sharoni 1.9 nafte 

Viti 2001

Çmimi 1300 euro

Shitet Sharoni

Lezhe
Nafte Karburanti
2001 Viti
50,000 Kilometra

14.11.2019 (21:51):Shitet sharoni 1.9 nafte viti 2001 Çmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,900 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus 1.8 Nafte viti 2000. 

Makina eshte shume ekonomike dhe ne g

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (21:50):Shitet ford focus 1.8 nafte viti 2000. makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje shume te mire. te gjitha sherbimet e kryera rregullisht. makina eshte me letra te paguara per nje vit. cmimi 1900 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (21:49):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

2,600 Euro Opel Astra Shitet Opel Astra
Motorr 1.7D
Viti 2006
Kambio manuale
Ne gjendje shume te

Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (21:48):Shitet opel astra motorr 1.7d viti 2006 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

2,000 Euro Peugeot 207 viti 2007 1.4 Naft Peugeot i ardhur nga Norvegjia ne gjendje te rregullt 
Vetura gjindet ne Prish

Peugeot 207 Viti 2007 1.4 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (21:37):Peugeot i ardhur nga norvegjia ne gjendje te rregullt vetura gjindet ne prishtine ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

4,000 Euro OKAZION Shitet Audi A4 me cmim te arsyeshem OKAZION
SHITET AUDI A4 ,çmim i arsyeshem

Okazion Shitet Audi A4 Me Cmim Te Arsyeshem

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (21:29):Okazion shitet audi a4 ,çmim i arsyeshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

2,800 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio automatike
Ne g

Mercedes Benz C Class

Pogradec
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (21:05):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2001 kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

950 Euro Opel Shitet Opel
Motorr 1.6
Viti 1995
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne gjendje shum

Opel

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
1995 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (20:55):Shitet opel motorr 1.6 viti 1995 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara deri ne dhjetor cmimi 950 euro...Lexo detajet..

1,900 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1900€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...OPEL -MERIVA...VITI 2007...ME NAFT...MANUALE...MOTORR 1.7...ME 5 PO

🔥🔥🔥okazion.shes 1900€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (20:52):Shes makin...opel -meriva...viti 2007...me naft...manuale...motorr 1.7...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1900€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

2,500 Euro Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.1
Viti 2004
Benzine
139.000 km
Kondicioner
Ne

Toyota Yaris

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (20:44):Shitet toyota yaris motorr 1.1 viti 2004 benzine 139.000 km kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne nentor cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Fiat Shitet Fiat
Motorr 1.2
Viti 2001-2002
Benzine I pershtatshme dhe per Gaz
Ne

Fiat

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (20:41):Shitet fiat motorr 1.2 viti 2001-2002 benzine i pershtatshme dhe per gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (20:36):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

170,000 Leke Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2000
Me timon Anglez
Ne gje

Mercedes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (20:20):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2000 me timon anglez ne gjendje shume te mire cmimi 170.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

170,000 Leke

2,500 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Viti 2001
Kambio manuale 6 marshe
Ne

Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (20:15):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi viti 2001 kambio manuale 6 marshe ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, goma te reja, klima, disqe 16, xhama elektrike etj. letra te paguara cmimi 2500 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

180,000 Leke Shes nje mercedes benz CDI ,ngjyre jeshile origjinale me nafte e vitit te prodhimit 1999. Shes makine tip mercedes benz me nafte .

Shes Nje Mercedes Benz Cdi ,ngjyre Jeshile Origjinale Me

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

14.11.2019 (20:11):Shes makine tip mercedes benz me nafte ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

180,000 Leke

1,000 Euro Vw Golf 3 1.6 Benzine Nr:0693947627 Shitet Vw Golf 3 1.6 Benzine Kamio Manuale 
Letra Te Paguara Goma Ne Gjendje Te

Vw Golf 3 1.6 Benzine Nr:0693947627

Elbasan
Benzin Karburanti
1992 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (20:10):Shitet vw golf 3 1.6 benzine kamio manuale letra te paguara goma ne gjendje teper te mire makina ndodhet ne elbasan cmimi:1000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

3,200 Euro Bmw 320 ci super gjendje benzin-gaz full options BMW 320 ci Super gjendje benzin-gaz 2000cc viti 2002 M3 look 100% Komand ne timo

Bmw 320 Ci Super Gjendje Benzin-gaz Full Options

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (20:10):Bmw 320 ci super gjendje benzin-gaz 2000cc viti 2002 m3 look 100% komand ne timon sedilje me ngrohje lekur100% clima tronike bizonale kompjuter bordi radjo audjo cd originale sistem alarmi impjant sekuencjal di...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

12,800 Euro Ford Kuga si e re Shes Makine Ford Kuga, (Suw) 153 000 Km, 1997 Kubik, Nafte, ne gjendje Perfekte.

Ford Kuga Si E Re

Shkoder
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (20:05):Shes makine ford kuga, (suw) 153 000 km, 1997 kubik, nafte, ne gjendje perfekte. detajet e makinës. gps, auto cd, mp3, passqyra elektrike, komandime te gps/raios/cd nga timoni, gjama elektrik,sedilje leku...Lexo detajet..

Kambio: Manual

12,800 Euro

35,000 Leke Mercedes Benz 240 1983 Shitet Mercedes Benz i vitit 1983 me dokumenta te rregullta makina esht e gatshm

Mercedes Benz 240 1983

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
90,000 Kilometra

14.11.2019 (20:02):Shitet mercedes benz i vitit 1983 me dokumenta te rregullta makina esht e gatshme per cdo lloj prove....Lexo detajet..

Kambio: Manual

35,000 Leke

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (19:59):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,599 Euro Voklswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 1999
Nafte
Kambio manuale 5+1 
Ne

Voklswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (19:47):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 1999 nafte kambio manuale 5+1 ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1599 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,599 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas