Shitet Ford Focus Durres

Makina ne shitje Data: 05/05/2019 13:57

2,000 Euro

  • Shitet Ford Focus
  • Shitet Ford Focus
  • Shitet Ford Focus
  • Shitet Ford Focus


Pagesa 2,000 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2002
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania
Lexime 1222

Shitet Ford Focus
Viti 2002
Nafte
Goma te reja, drita kseno, Xhama elektrike.
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Letra te paguara
Cmimi 2000 Euro
Nr Tel