makina ne shitje greqi athin  

 Online 12 lexues | 8 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

Shitet Benz C300 4matic 2010 Amg Line Automat(usa)

Don Bosco, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

Shitet benz c300 4matic 2010 amg line automat(usa). sapo ardhur me dogane. makina disponon: ☑️abs ☑️esp ☑️sedilje me memorie/ngrohje ☑️baxha xhami ☑️psqyra elektrike ☑️komanda ne timon ☑️clima
01.03.2021 (14:57)...Lexo detajet..

Volkswagen

Vw Caddy 2012 1.6 Diezel

Fier, Albania | Fier
Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

Modeli vw caddy viti 2012 1.6 diezel 107.000 km cmimi 8000€ pak i diskutushem cel/00355675261616 makina vw caddy eshte nje makin e sapo ardhur nga gjermania ajo eshte me dogan te prer dhe gati per targa. marina eshte ne nje gjendje te shkelq
06.03.2021 (13:06)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

C300 4matic Benzine Amg//look Automatike Full Options Viti 2

Kavajë, Albania | Kavaje
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c300 4matic benzine amg//look automatike full options viti 2010 makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->larse feneresh ->fenera me lupa qe kthehen sipas timonit ->drita kseno origjinale ->goma te reja ->disqe
27.02.2021 (09:18)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

C230 Benzine 4matic Amg//look Automatike 2009

Kavajë, Albania | Kavaje
Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c230 benzine 4matic amg//look automatike 2009 makina posedon keto opsione: ->xhama te zinj ->baxho xhami ->navi i madh me palosje me keto formate:cd dvd mp3 mp4 radio memory card ->sallon lekure ->klima dixhitale t
16.02.2021 (14:37)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

Shitet Makina : Mercedes Benz C Class

Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

[i][u] mercedes-benz c cl[/i]ass[/u] 📂viti i prodhimi 2007-2008. 📂kambio automatike. 📂motorr 220. 📂 c class avantgarde,sallon gjysem cop gjysem lekur me ngrohje etj. 📂makina eshte blere ne gjermani,stuttgart. 📂dok
01.03.2021 (15:10)...Lexo detajet..

Audi

Shitet Audi A4 Automat

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

Shitet audi a4 ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. me dogane te paguar. e vlefshme edhe me nderrim.
11.01.2021 (20:01)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Kamion Mercedes-Benz 2038 Mercedes benz 2038
viti 1997
123.732 km origjinale
limitator shpejtesie
kaza

1,234 Elbasan Kamion Mercedes-benz 2038

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
1997 Viti
130,000 Kilometra

Mercedes benz 2038 viti 1997 123.732 km origjinale limitator shpejtesie kazan italian 6x2.5x0.9 vet shkarkimin nga te tre anet tenda e çmontueshme per 20 min shitet per arsye mosperdorimi Çmimi i diskutueshem
08.03.2021 (01:20)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz E 220 Shitet e 220 2005 me dokumenta per nje vite , filter nafte , kondicjoneri , vaj

4,500 Euro Vlore E 220

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

Shitet e 220 2005 me dokumenta per nje vite , filter nafte , kondicjoneri , vaj motorri , vaj kamjoje te nderruara ne dhjetor , sensor shiu , gjysem navigator ,goma te nderruara ne shtator 100 % te ardhura nga janina gjithashtu dhe vaji motorrit , s
08.03.2021 (01:16)...Lexo detajet..

Volkswagen SUPER OKAZION! Shitet Golf 6 kambio automatike, Viti 2011 6500€ Shitet golf 6 kambio automatike, 
1,6 nafte, ne gjendje perfekte. 
me targa sh

6,500 Euro Tirane Super Okazion! Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011 6

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. drita xenon, klimatronik me dy zona, siste
08.03.2021 (01:15)...Lexo detajet..

BMW Shitet BMW Seria 5 (520D) Nafte - 5490 Euro Vit prodhimi 2007. motor 2000 nafte - shume ekonomike - kambio manuale - ekran t

5,490 Euro Tirane Shitet Bmw Seria 5 (520d) Nafte - 5490 Euro

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

Vit prodhimi 2007. motor 2000 nafte - shume ekonomike - kambio manuale - ekran te madh navigimi - sedilje elektrike - pasqyra elektrike. kondicioner, dvd, dokumenta te paguara deri ne mes te 2021. super makine per familjen. 069 54 82 582
08.03.2021 (00:17)...Lexo detajet..

Volkswagen //OKAZION GOLF 6 1.4 BENZIN 2009 AUTOMATIKE 159.000 KM🇩🇪 Shitet golf 6 1.4 benzin e vitit 2009,me kamio automatike,e sapoardhur nga gjerm

6,000 Euro Durres //okazion Golf 6 1.4 Benzin 2009 Automatike 159.000 Km🇩

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

Shitet golf 6 1.4 benzin e vitit 2009,me kamio automatike,e sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike,motorri esht i pershtatshem per impiant gasi nese deshironi,159.000 km origjinale me lib
08.03.2021 (00:16)...Lexo detajet..

BMW Okazion BMW 320 Okazion shes bmw 320 shum te mbajtur dhe te paster me letra deri shkurt 2022 bat

2,500 Euro Berati Okazion Bmw 320

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

Okazion shes bmw 320 shum te mbajtur dhe te paster me letra deri shkurt 2022 bateri te re etj...2500€
07.03.2021 (20:10)...Lexo detajet..

Tjeter Vespa ET4 125 Piaggo vespa et4 125 4t

motorr vespa, mortorr klasik italian, 124 cc, mund te

1,000 Euro Tirane Vespa Et4 125

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
1997 Viti
50,000 Kilometra

Piaggo vespa et4 125 4t motorr vespa, mortorr klasik italian, 124 cc, mund te perdoret me patente makine. motorri eshte ne gjende te mire pune, shitet per arsye mos perdorimi. dokumetat e paguara deri ne gusht 2021. opsion ndrrimi me makine te vog
07.03.2021 (19:12)...Lexo detajet..

Skoda OKAZION SKODA OCTAVIA 1.9 TDI NAFTE Hitet skoda octavia 1.9 tdi viti i prodhimit 2009 makina eshte ne gjenndje shume

4,600 Euro Tirane Okazion Skoda Octavia 1.9 Tdi Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Hitet skoda octavia 1.9 tdi viti i prodhimit 2009 makina eshte ne gjenndje shume te mire me 240 mije km sediljet jane me nzehje pilot automatik ,sensor parkimi mbrapa sinjale ne pasqyre makina ka ardhur nga gjrlermania dhe edhte perdorur vetem ng
07.03.2021 (19:12)...Lexo detajet..

Volkswagen GOLF V 🚘marka/modeli➖ vw golf 5 comfortline blue metallizato shume e paster.

4,200 Euro Tirane Golf V

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

🚘marka/modeli➖ vw golf 5 comfortline blue metallizato shume e paster. 📆viti➖2004 🕹kambio➖manual ⛽karburanti➖1.9 nafte 📱kontakt➖0696226161 ✏info shtese➖ kambio manuale 5+r ,km 212.000 origjinale, makina disponon:xham
07.03.2021 (17:27)...Lexo detajet..

Ford FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT 12/2006 192.000 KM🇩🇪 Shitet ford tourneo connect 1.8 naft,e vitit 12/2006,me kamio manuale,e sapoardh

3,700 Euro Durres Ford Tourneo Connect 1.8 Naft 12/2006 192.000 Km🇩🇪

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Shitet ford tourneo connect 1.8 naft,e vitit 12/2006,me kamio manuale,e sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,makina esht shum e paster si nge brenda dhe jasht,ka tapiceri bezh ,me 192.000 kilometra origjinale,motorri eshte turbo intercooled,n
07.03.2021 (16:20)...Lexo detajet..

Toyota TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D 2010 91.000 KM ORIGJINALE 🇩🇪 Shitet ose ndrrohet toyota yaris 1.4 naft d-4d motorr shum ekonomik,te vitit 201

4,600 Euro Durres Toyota Yaris 1.4 Naft D-4d 2010 91.000 Km Origjinale 🇩

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

Shitet ose ndrrohet toyota yaris 1.4 naft d-4d motorr shum ekonomik,te vitit 2010,me kamio manuale ,e ardhur nga gjermania,me dogane te paguar,makina ka 91.000 km origjinale te certifikuar ne gjermani me liber sherbimi,me sobe,klima tronik dixhitale,
07.03.2021 (16:20)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz C CLASS 1.8 BENZIN 2011 AUTOMATIKE 117.000 KM MOTORR 2012 Shitet c class 1.8 benzin,e vitit 03/2011,me kamio automatike,avntgart,motorr mo

9,500 Euro Durres C Class 1.8 Benzin 2011 Automatike 117.000 Km Motorr 2012

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

Shitet c class 1.8 benzin,e vitit 03/2011,me kamio automatike,avntgart,motorr modeli ri,motorri i pershtatshem 100 % per gas,motorri me kubik 1795cc,impianti gasit me vler 400 euro,blueeficency,e ardhur nga gjermania,me dogane ta paguar,makina eshte
07.03.2021 (16:20)...Lexo detajet..

Volkswagen Vw Touran 1.4 Gaz+Benzine Viti 2008 Kamio Manuale Super okazion 4200 euro vw touran 1.4 gaz+benzine viti 2008 kamio manuale 
maki

4,200 Euro Kavaje Vw Touran 1.4 Gaz+benzine Viti 2008 Kamio Manuale

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

Super okazion 4200 euro vw touran 1.4 gaz+benzine viti 2008 kamio manuale makina posedon: ->fenera me lupa ->hapje mbyllje qendrore me pult ->klima dixhitale tronike ->xhama elektrike ->kasetofon me disk+radio ->timon me 3 hapje ->pasqyra
07.03.2021 (14:52)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz C230 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options Viti 2009 Shitetdhenderrohet mercedes c230 4matic benzine amg//look automatike full option

8,200 Euro Kavaje C230 4matic Benzine Amg//look Automatike Full Options Viti 2

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c230 4matic benzine amg//look automatike full options viti 2009 makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->larse feneresh ->fenera me lupa qe kthehen sipas timonit ->drita kseno origjinale ->goma te reja ->disqe
07.03.2021 (14:49)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes C220 Nafte Automatike Viti 2005 Shitet mercedes c220 nafte automatike viti 2005 
makina posedon keto opsione:

4,100 Euro Kavaje Mercedes C220 Nafte Automatike Viti 2005

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

Shitet mercedes c220 nafte automatike viti 2005 makina posedon keto opsione: ->klima tronike ->klima bizonale ->kompjuter bordi ->sistem audio i amplifikuar ->kasetofon me disk+radio ->celes me inoks ->shumllojshmeri komandash ne timon ->
07.03.2021 (14:48)...Lexo detajet..

Fiat Fiat Seidici 1.6 Gaz+Benzine Viti 2008 154.000 Km Super okazion 3500 euro fiat seidici 1.6 gaz+benzine viti 2008 154.000 km 
maki

3,500 Euro Kavaje Fiat Seidici 1.6 Gaz+benzine Viti 2008 154.000 Km

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

Super okazion 3500 euro fiat seidici 1.6 gaz+benzine viti 2008 154.000 km makina posedon keto opsione: ->xhamat e pasem te zinj ->disqe alumini ->goma ne gjendje teper te mire ->klima tronike ->pasqyra antiverbuese elektrike ->pasqyra me p
07.03.2021 (14:48)...Lexo detajet..

Ford Ford Fusion 1.6 Gaz+Benzine Viti 2011 Manuale  ford fusion 1.6 gaz+benzine viti 2011 manuale 
makina posedon keto opsione:
-

3,200 Euro Kavaje Ford Fusion 1.6 Gaz+benzine Viti 2011 Manuale

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

ford fusion 1.6 gaz+benzine viti 2011 manuale makina posedon keto opsione: ->timon me 3 hapje ->kasetofon me disk+radio ->klima tronike ->xhamat e pasem te zinj ->disqe alumini ->goma ne gjendje teper te mire ->hapje mbyllje qendrore me
07.03.2021 (14:47)...Lexo detajet..

Volkswagen Sharon okazion Shitet sharoni 1.9 naft automat viti 2006 serdile lekur me ngrohje sensor parki

2,800 Euro Tirane Sharon Okazion

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

Shitet sharoni 1.9 naft automat viti 2006 serdile lekur me ngrohje sensor parkimi para mbrapa sherbimet te gjitha te bera 4 gomat e reja letrat e bera e gatshme per cdo lloj prove.
07.03.2021 (13:42)...Lexo detajet..

Skoda SKODA SUPERB Shite skoda superb makin familjare motor 1.6 naft, manual viti 2011 ne geñdje

5,600 Euro Tirane Skoda Superb

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
300,000 Kilometra

Shite skoda superb makin familjare motor 1.6 naft, manual viti 2011 ne geñdje shume te mire si vizuale dhe teknike , mjaft e bollshme brenda.
07.03.2021 (13:42)...Lexo detajet..

Opel Opel Meriva 1.7 naft Shitet opel meriva 1.7 naft i 2004 ardhur nga gjermania me dogan te paguar.cmimi

2,400 Euro Fier Opel Meriva 1.7 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

Shitet opel meriva 1.7 naft i 2004 ardhur nga gjermania me dogan te paguar.cmimi i diskutueshem
07.03.2021 (00:01)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes Benz Sprinter 2015 -shitet mercedes benz sprinter 2015 313 cdi.
-viti 2015
-kambio manuale
-kilo

15,499 Euro Berati Shitet Mercedes Benz Sprinter 2015

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2015 Viti
110,000 Kilometra

-shitet mercedes benz sprinter 2015 313 cdi. -viti 2015 -kambio manuale -kilometra: 105.000 km -karburanti: diesel -vende: 8+1 vende baxha + klima te fuqishme mjeti eshte ne gjendje shume te mire, sapo jane nderruar vaj dhe filtra dhe jane p
07.03.2021 (00:01)...Lexo detajet..

Volkswagen Vw polo viti 2009 motorr 1 4 benzin gaz me letra të paguara per nje vit E gacme per cdo lloj prove

3,200 Euro Durres Vw Polo Viti 2009 Motorr 1 4 Benzin Gaz Me Letra Të Paguara

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

E gacme per cdo lloj prove
06.03.2021 (23:15)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Benc C 2004 motorr 220 naft viti 2013 Me dogan të paguar gati për targa

12,300 Euro Durres Mercedes Benc C 2004 Motorr 220 Naft Viti 2013

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

Me dogan të paguar gati për targa
06.03.2021 (23:15)...Lexo detajet..

Citroen Shitet citroen c3 2005 1.4 tdci Automat Shitet citroen c3 2005 naft 1.4 kamio automat 
dekumeta te paguara per 1 vit

2,800 Euro Tirane Shitet Citroen C3 2005 1.4 Tdci Automat

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

Shitet citroen c3 2005 naft 1.4 kamio automat dekumeta te paguara per 1 vit cmimi i diskutushem
06.03.2021 (20:44)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Vw Golf 6 ne super gjendje 2,5 benzine 100% Gaz Golf vi
viti 2013
motori 2,5 benzin+ 100% gaz
112.000 km 
xhama te zi me lej

8,900 Euro Tirane Shitet Vw Golf 6 Ne Super Gjendje 2,5 Benzine 100% Gaz

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

Golf vi viti 2013 motori 2,5 benzin+ 100% gaz 112.000 km xhama te zi me leje makina disponon 3 celsa sendilje me ngrohje komanda ne timon goma te reja bateri e re dokumenta te paguara deri ne shkurt 2022 makina nuk ka nevoj per as edhe n
06.03.2021 (20:30)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas