Shitet Honda Sh 125 kubik Elbasan

Makina ne shitje Data: 16/04/2019 00:49

600 Euro

  • Shitet Honda Sh 125 kubik
  • Shitet Honda Sh 125 kubik
  • Shitet Honda Sh 125 kubik
  • Shitet Honda Sh 125 kubik


Pagesa 600 Euro
Marka | Karburanti Honda
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2002
Kilometra 90,000
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Elbasan, Albania
Lexime 369

Shitet Motorr Honda sh120 kubik
Mund te perdoret dhe me patente Makina.
Viti 2002
Ne gjendje shume te mire, Letra te rregullta.
Cmimi 600 Euro
Nr Tel

Njoftime te Ngjashme