makina ne shitje me cmim te ulet  3990 njoftime

 Online 34 lexues | 9 njoftime ne pritje

12,500 Euro

Ford Fiesta 2018

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

23.05.2019 (22:44):Shitet makina ford fiesta trend 1.5 tdci- magnetic, me 5 dyer dhe 7 marshe, viti i prodhimit 2017, model 2018. makina shitet per aresye emigrimi, eshte blere nga koncencionari dhe ka 5 vite garanci ose 100000 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

12,500 Euro

12,900 Euro

Mercedez Benz Ml 320

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (20:47):Mercedes-benz ml 320, viti prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbrapa te zinj origjinal, ndricimi led, sensor parkimi para mbrapa origjinal, disqe + pasqyrat + frexhot + stopat jane model 2011...Lexo detajet..

26,500 Euro

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Elbasan, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

22.05.2019 (09:16):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Lexo detajet..

1,450 Euro Shitet Ford Fiesta 1.4 TDI viti 2004 Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.4 TDI
Viti 2004
Benzinë
Siguracioni 6 muaj
Ku

Shitet Ford Fiesta 1.4 Tdi Viti 2004

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2019 (03:05):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi viti 2004 benzinë siguracioni 6 muaj kualidimi 1 vit Çmimi 1450 euro nr.tel: 0672385266...Lexo detajet..

1,350 Euro Shitet Wolkswagen Bittell Shitet Wolkswagen Bittell
Benzinë-gaz
Çmimi 1350 Euro
Nr Tel 0672385267

Shitet Wolkswagen Bittell

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
130,000 Kilometra

26.05.2019 (03:02):Shitet wolkswagen bittell benzinë-gaz Çmimi 1350 euro nr tel 0672385267...Lexo detajet..

2,400 Euro Mercedes-Benz ... SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 200 CDI-AVABGARD VITI-2004 -KM >>187

Mercedes-benz ...

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2019 (00:55):Shitet ose nderrohet -mercedes-benz c 200 cdi-avabgard viti-2004 -km >>187000< ngjyra gri metalik ne rrezatim dielli esht me perle kambio manuale -tapiceria gjysem cop gjysem lekure shume e paster pa gervishtje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,500 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.4
228.000 km
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume

Shitet Golf 4

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

25.05.2019 (23:56):Shitet golf 4 motorr 1.4 228.000 km benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire. siguracioni deri me 31.07.2019 kolaudimi deri me 28.01.2020 taksat deri me 20.09.2019 cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,800 Euro Shitet Mercedes Benz A class 170 Shitet Mercedes Benz A Class.
Motor 170 CDI
Nafte
Viti 2001
Kambio automatik

Shitet Mercedes Benz A Class 170

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (23:52):Shitet mercedes benz a class. motor 170 cdi nafte viti 2001 kambio automatike kondicioner air bag sedilje lekure ne ngrohje disqe alumini 178000 km Çmimi: 1800 euro nr.tel: 0693563888...Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet Mercedes Benz 190 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 190 CDI
Viti 1988
Ne gjendje shume te mire motorr

Shitet Mercedes Benz 190 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
130,000 Kilometra

25.05.2019 (23:45):Shitet mercedes benz motorr 190 cdi viti 1988 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, letra te paguara dhe sherbimet e bera. cmimi 100.000 leke te reja nr tel 0692540084 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

5,500 Euro Okazion! w203 Benzin Gaz Shitet C200 kompressor benzin+Gaz. imp i gazit esht vendosur ne dhjetor me 2 vit

Okazion! W203 Benzin Gaz

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

25.05.2019 (23:42):Shitet c200 kompressor benzin+gaz. imp i gazit esht vendosur ne dhjetor me 2 vite garanci tek eltonigaz ne fushkruj. makina disponon disqe goma te reja, kambio automat, baxho xhami, serdilje me ngrohje, sensor ...Lexo detajet..

13,500 Euro Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (FINAL//EDITION) Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Pa Taks Luksi Full Options Per Llojin

Shitet Mercedes Cls320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (fina

Elbasan, Albania | Elbasan
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:19):Shitet mercedes cls320 nafte e vitit 2009 pa taks luksi full options per llojin e saj final//edition makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh: ->sendilje me ngrohje ->timon druri ->perde elektrike ->ba...Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Viti 2004
Motorr 1.2
Benzine
Letra te paguara deri ne shk

Shitet Peugeot 206

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2019 (23:40):Shitet peugeot 206 viti 2004 motorr 1.2 benzine letra te paguara deri ne shkurt 2020 makina eshte ne gjendje shume te mire cmimi 1550 euro nr tel 0672035294...Lexo detajet..

1,400 Euro Shitet Golf IV OKAZION!! Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara

Shitet Golf Iv Okazion!!

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (23:36):Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. vaj dhe filtra te sapo nderruara. makina eshte vit prodhimit 2001, me motor benzine 1.4 .me letra te prera deri ne shkurt te vitit 2019. eshte e pajisur me siste...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

7,000 Euro C Class Avantgarde Evo 220 Makina eshte ne super gjendje. Te gjitha sherbimet e kryera(vaj , filtra, ferrot

C Class Avantgarde Evo 220

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (23:29):Makina eshte ne super gjendje. te gjitha sherbimet e kryera(vaj , filtra, ferrota) ska nevoje per as me te voglin sherbim. letrat e paguara deri ne maj 2020. motorr evo 220. gomat para 70% mbrapa 100%. •senso...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,000 Euro

2,000 Euro Cabriolet Smart Passion Viti 2003 700cc .... sSmart Passion Cabriolet Viti 2003. Benzin 700Cc Motorr Mercedes-Benz. Automat/

Cabriolet Smart Passion Viti 2003 700cc ....

Durres
Benzin Karburanti
2003 Viti
90,000 Kilometra

25.05.2019 (23:28):Ssmart passion cabriolet viti 2003. benzin 700cc motorr mercedes-benz. automat/tronic.makina posedon aribag abies kondisioner xhama elektrik.radio cd. mbyllje qendrore me pult.motorr xhenerike estetike fabrik...Lexo detajet..

60,000 Leke Shitet per arsye emigrimi Ne gjendje shum te mir pune ....shum ekonomike ne 100 km 4 liter ...1600 fuqi

Shitet Per Arsye Emigrimi

Tirane
Benzin Karburanti
1991 Viti
300,000 Kilometra

25.05.2019 (22:28):Ne gjendje shum te mir pune ....shum ekonomike ne 100 km 4 liter ...1600 fuqi motorrike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

500 Euro Shes Opel Corsa 500 Euro,dokumentat i kane mbaruar ne fund te vitit,viti i prodhimit 1998 me motor 1 Shes Opel Corsa 500 Euro viti i prodhimit 1998 me motor 1.4 benzine,dokumentat k

Shes Opel Corsa 500 Euro,dokumentat I Kane Mbaruar Ne Fund T

Durres
Benzin Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

25.05.2019 (22:15):Shes opel corsa 500 euro viti i prodhimit 1998 me motor 1.4 benzine,dokumentat kane mbaruar ne fund te vitit.nr tel 0692039179...Lexo detajet..

12,800 Euro Mercedes E Klas 250 „ Look AMG Mercedes Benz ‘ E Klas 250 ‘ BLUEEFICENCY ‘ Viti 2010 ‘ Look AMG ‘ Kam

Mercedes E Klas 250 „ Look Amg

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (22:08):Mercedes benz ‘ e klas 250 ‘ blueeficency ‘ viti 2010 ‘ look amg ‘ kambio automatike ‘ klima automat bi - zone ‘ tapiceri lekure ‘ sedile me ngrohje ‘ navigacion system ‘ sensor dritash + sh...Lexo detajet..

1,000 Euro RENO CLIO 2003 SHITET RENO CLIO 2003.1.5 NAFTE .MAKINE ORGJINALE AUTOSHKOLLE.

Reno Clio 2003

Vlore
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (22:08):Shitet reno clio 2003.1.5 nafte .makine orgjinale autoshkolle....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

4,700 Euro Mercedes Benz CLK-270 CDI KAMIO AUTOMATIKE 148.000KM Mercedes Benz CLK-270 CDI
Kamio Automatike viti 2004! Ngjyra: Blu perla - 148.0

Mercedes Benz Clk-270 Cdi Kamio Automatike 148.000km

Rruga Kont Urani, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2019 (12:22):Mercedes benz clk-270 cdi kamio automatike viti 2004! ngjyra: blu perla - 148.000km te kaluara - sedilje lekure - pilot automatik - klima b-zone dixhitale - navigator i madh - cd player - tv - aux - pasqyra te...Lexo detajet..

60,000 Leke Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.7
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Le

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2019 (22:07):Shitet ford fiesta motorr 1.7 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0683363121...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

2,400 Euro OKAZION Mercedes C-Classe 2003 Automatike 2400 EURO OKAZION Mercedes C270 2003 Automatike 2400 EURO Nr Kontakti:+355699893021 Ne Gje

Okazion Mercedes C-classe 2003 Automatike 2400 Euro

Lushnje
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (21:49):Okazion mercedes c270 2003 automatike 2400 euro nr kontakti:+355699893021 ne gjendje shum te mire motorrike e xhenerike me nje dizjaner classic me sallon cope me kroksot me veshje druri sendiljet i ka elektrik...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Fiat Punto Shity Fiat Punto
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire. Me let

Shitet Fiat Punto

Elbasan
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (21:49):Shity fiat punto motorr 1.9 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire. me letra te paguara deri ne gusht. cmimi 1200 euro nr tel 0697119211...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.0 cc
Benzine
Viti 2003
Posedon Kamer parkimi,Baxh

Shitet Opel Corsa

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

25.05.2019 (21:41):Shitet opel corsa motorr 1.0 cc benzine viti 2003 posedon kamer parkimi,baxho etj. makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike. cmimi 1300 euro nr te...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,300 Euro Okazion Renault CLIO Okazion Renault CLIO , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit

Okazion Renault Clio

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

25.05.2019 (21:33):Okazion renault clio , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit 2002....Lexo detajet..

4,500 Euro Wvolzagen Golf 5 Plus Diessel Viti 2005 Wvolzagen Golf 5 Plus Diessel Viti 2005 , Me klima trronic , Kompjuter Bordi , P

Wvolzagen Golf 5 Plus Diessel Viti 2005

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

25.05.2019 (20:50):Wvolzagen golf 5 plus diessel viti 2005 , me klima trronic , kompjuter bordi , pilot automatik , gaz ke timoni , cd dvd , etjer etjer , makina e sapo ardhur me dogane te paguar , makina eshte akull e paster ,ko...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

12,900 Euro Mercedez Benz ML 320 Mercedes-Benz ML 320, Viti Prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbr

Mercedez Benz Ml 320

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (20:47):Mercedes-benz ml 320, viti prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbrapa te zinj origjinal, ndricimi led, sensor parkimi para mbrapa origjinal, disqe + pasqyrat + frexhot + stopat jane model 2011...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Mercedes Benz C Class W203 Shitet Mercedes Benz C Class W203
Motorr 220 CDI
Viti 2000
Nafte
Kambio manu

Shitet Mercedes Benz C Class W203

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (20:42):Shitet mercedes benz c class w203 motorr 220 cdi viti 2000 nafte kambio manuale 235.000 km letra te paguara deri ne dhjetor cmimi 2700 euro nr tel 0693134866...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

14,900 Euro KIA Sportage 4x4 2.0 Naftë Automatike KIA Sportage 4x4 2.0 Naftë Automatike. Blerë e re dhe mirmbajtur në konçensi

Kia Sportage 4x4 2.0 Naftë Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
50,000 Kilometra

25.05.2019 (20:42):Kia sportage 4x4 2.0 naftë automatike. blerë e re dhe mirmbajtur në konçensionarin zyrtar rregullisht. ka patur vetëm një pronar. Është në gjendje të shkëlqyer teknike. ...Lexo detajet..

8,500 Euro *OKAZION* AUDI A4 2009 Shitet Audi A4 viti i prodhimit 2009, në gjëndje të shkëlqyer mekanike, moto

*okazion* Audi A4 2009

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (20:42):...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas