Shitet Mercedes Benz C200 Tirane

Shitet Mercedes Benz C200
Viti 2002
Nafte
Disponon:
Mbyllje qendrore
Xhama elektrik
ESP,ABS
Goma Michelin te 4 aktive
Kroskoti look 2006
Me dokumente te rregullta
Sistemi elektronik Origjinal
Makina esht ne gjendje shum te mir ska nevoje per asnje sherbim. Eshte e paster si nga brenda dhe jashte.
Cmimi 3000 Euro
Nr. Tel

Njoftime te Ngjashme