makina ne shitje ne shkoder  

 Online 166 lexues | 5 njoftime ne pritje

7,900 Euro Audi a4 09 Audi a4 2009 manual nafte 2mish 110mi km makina esht ngjendje perfekte motorrike

Audi A4 09

Kruje
Nafte Karburanti
2009 Viti
110,000 Kilometra

07.07.2020 (15:21):Audi a4 2009 manual nafte 2mish 110mi km makina esht ngjendje perfekte motorrike dhe xhenerike luk alroad e sapo hyr nshipri e sapo targuar info 0683385054 watsap...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,900 Euro

2,800 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9
Ne gjendje shume te mire 
Letra te paguar

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (15:17):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 ne gjendje shume te mire letra te paguar cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (15:09):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

18,900 Euro Mercedes Benz CLS Shitet Mercedes Benz CLS 
Motorr 350 CDI
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Tapi

Mercedes Benz Cls

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (15:07):Shitet mercedes benz cls motorr 350 cdi nafte ne gjendje shume te mire tapiceri vishnje, baxho, vete parkim, ngrohje-ftohje pa taksa luksi cmimi 18.900 euro...Lexo detajet..

2,400 Euro shitet polo 1.4 nafte 2400 euro i diskutueshem volkswagen polo ,1.4 nafte 2002

Shitet Polo 1.4 Nafte 2400 Euro I Diskutueshem

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (15:06):Volkswagen polo ,1.4 nafte 2002...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,700 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat 

Motorr 1.9

Viti 1998

Nafte

Kambio manuale

Volkswagen Passat

Fier
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (15:05):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 viti 1998 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire xhama elektrike, klima etj. letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,700 Euro Opel Agila 1.2 Benzin Shitet Opel Agila Motori(CC):1.2L Tipi Karburantit Benzine Viti Prodhimit 2006 T

Opel Agila 1.2 Benzin

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (14:56):Shitet opel agila motori(cc):1.2l tipi karburantit benzine viti prodhimit 2006 transmisioni manuale 190,000 km ngjyra e jashtme e zeze me dogane te paguar...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,850 Euro Shitet citroen c3 Shitet citroen c3
Viti 2005 
Kambio automatike 
Ne gjendje shume te mire tekn

Shitet Citroen C3

Durres
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (14:54):Shitet citroen c3 viti 2005 kambio automatike ne gjendje shume te mire teknike dhe ekonomike benzine vendodhja durres cmimi 1850 euro ...Lexo detajet..

700 Euro Polo 700€ Makine ne gjendje pune, siguracion dhe taksa deri ne Dhjetor.

Polo 700€

Lezhe
Benzin Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

07.07.2020 (14:39):Makine ne gjendje pune, siguracion dhe taksa deri ne dhjetor....Lexo detajet..

2,300 Euro FIAT PANDA NE SHITJE Klima 
Timoni City
Vetem 1 Pronar.
Eshtë blerë nga koncesionari i Fiatit ne

Fiat Panda Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

07.07.2020 (14:05):Klima timoni city vetem 1 pronar. eshtë blerë nga koncesionari i fiatit ne tiranë. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,500 Euro Passat Passat 2003.. 2.5 tdi kambio automat tronic klima sherbimet e bera vaj filtra..k

Passat

Fier
Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

07.07.2020 (14:01):Passat 2003.. 2.5 tdi kambio automat tronic klima sherbimet e bera vaj filtra..kit faze..goma te reja letra deri ne mars 2021..tel serjoze 0684021000...Lexo detajet..

1,200 Euro Vw polo Shitet polo viti99 benzin gaz ne gjendje shum te mire te sapo bera te gjitha she

Vw Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (14:01):Shitet polo viti99 benzin gaz ne gjendje shum te mire te sapo bera te gjitha sherbimet letrat e prera per nje vit. me kondicioner 0683336627...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,700 Euro Shitet polo 2005 1.4 nafte me 169 mije kilometre me dogana te paguar kamio manuale shitet polo 2005 1.4 naft me 169mije kilometra shum ekonomike me dogane te pagua

Shitet Polo 2005 1.4 Nafte Me 169 Mije Kilometre Me Dogana T

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (14:00):Shitet polo 2005 1.4 naft me 169mije kilometra shum ekonomike me dogane te paguar ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,300 Euro Shes benz c class Shes benz c class viti 2002 ..kamjo automat .. kualidimi ka mbaruar ne qershor

Shes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (13:57):Shes benz c class viti 2002 ..kamjo automat .. kualidimi ka mbaruar ne qershor ..siguracionet mbarojn ne qershor 2021...shitet per arsye mos perdorimi cmimi 2300 euro .. i padiakutushem ...Lexo detajet..

3,000 Euro Ford Shitet Ford Fiesta 

Motorr 1.4

Viti 2009

Benzine

Ne gjendje shume t

Ford

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (13:45):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2009 benzine ne gjendje shume te mire mundesi nderrimi cmimi 3000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

3,500 Euro Ford Fiesta 1.4 Benzin/GAZ Ford Fiesta 2010
1.4 Benzin Gaz me impiant fabrike BRC. 
Letrata e paguara der

Ford Fiesta 1.4 Benzin/gaz

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (13:44):Ford fiesta 2010 1.4 benzin gaz me impiant fabrike brc. letrata e paguara deri ne shtator 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

2,500 Euro C-klas 220 cdi Shitet Benc C-Klas 220 CDI
Makina esht nr gjendje super 
Nevoitet vetem disa s

C-klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

07.07.2020 (13:43):Shitet benc c-klas 220 cdi makina esht nr gjendje super nevoitet vetem disa sherbime nga jasht esht e gateshme per cdo lloj prove ...Lexo detajet..

2,800 Euro C220 Automatike 0699324799 Mercedes C220 Nafte Automatike 2003 2800 Euro 
Makina Posedon:
->Klima Tron

C220 Automatike 0699324799

Kavaje
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (13:39):Mercedes c220 nafte automatike 2003 2800 euro makina posedon: ->klima tronike ->komanda ne timon ->kompjuter bordi ->disqe alumini 16//inch me goma ne gjendje shum te mire ->sistem audio origjinal i ampl...Lexo detajet..

2,900 Euro Audi A4 Shitet Audi A4 benzin-gaz. Gazi me letra ne leje qarkullimi. Te gjitha letrat i

Audi A4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (13:29):Shitet audi a4 benzin-gaz. gazi me letra ne leje qarkullimi. te gjitha letrat i ka te bera. kamio automat + marshet e timonit.dirtat xhenon. ...Lexo detajet..

300,000 Leke SHITEN FURGONA SPRINTER 208D Shiten furgona Sprinter 208D te mesem dhe te shkurter.
Viti prodhimit 1997-1998

Shiten Furgona Sprinter 208d

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (13:29):Shiten furgona sprinter 208d te mesem dhe te shkurter. viti prodhimit 1997-1998 me dokumenta te prera deri ne 2021 furgonat jane te mirembajtur nga pjeset motorike dhe xhenerike. shiten per arsye mbyllje a...Lexo detajet..

Kambio: Manual

300,000 Leke

1,100 Euro Audi A6 Shitet Audi A 6
Motorr 2.5
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale
Makina eshte pa l

Audi A6

Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (13:24):Shitet audi a 6 motorr 2.5 viti 2002 nafte kambio manuale makina eshte pa letra cmimi 1100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,000 Euro Shitet fiat punto 1.2 benzin gaz Shitet fiat punto benzin gaz me dokumenta te rregullta dokumentat i mbarojn ne d

Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Gaz

Gjirokaster
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (13:22):Shitet fiat punto benzin gaz me dokumenta te rregullta dokumentat i mbarojn ne dhjetor 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,000 Euro Audi A3 Shitet Audi A3

Motorr 1.9

Viti 2000

Nafte

Ne gjendje shume te mire

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (13:16):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

45,000 Euro Shitet Range Rover Sport, Viti 2016 Shitet Range Rover Sport, Viti 2016, 3.0 Diesel, 306 cv, 60.000 Km Ne gjendje s

Shitet Range Rover Sport, Viti 2016

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2016 Viti
70,000 Kilometra

07.07.2020 (11:31):Shitet range rover sport, viti 2016, 3.0 diesel, 306 cv, 60.000 km ne gjendje shume te mire. cmimi: 45.000 euro, i diskutueshem. tel. 069 77 63 141...Lexo detajet..

1,700 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat 

Motor 1.9

Viti 2000

Kambio automatike

Ne g

Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (12:58):Shitet volkswagen passat motor 1.9 viti 2000 kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne gusht cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet BMW 525 Shes BMW 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. Ma

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (12:56):Shes bmw 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. makina eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire. ngjyra blue e erret. shitet per arsye emigrimi. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas