makina ne shitje ne shqiperi golf 4  

 Online 202 lexues | 3 njoftime ne pritje

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

02.04.2020 (19:04):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,000 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Benzine-Gaz
Ne gjendje shum te mire
Cmimi 2000 Euro

Volkswagen Golf 4

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

02.04.2020 (19:01):Shitet volkswagen golf 4 benzine-gaz ne gjendje shum te mire cmimi 2000 euro per me shum informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

100,000 Leke Shitet BMW 525 Shes BMW 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. Ma

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

02.04.2020 (19:00):Shes bmw 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. makina eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire. ngjyra blue e erret. shitet per arsye emigrimi. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

4,500 Euro Shitet Peugeot 107 viti 2013 Automatike Shes Peugeot 107 viti 2013 motorr 1.0 benzin kambio automatike me marsha ne timo

Shitet Peugeot 107 Viti 2013 Automatike

Tirane
Benzin Karburanti
2013 Viti
70,000 Kilometra

02.04.2020 (18:11):Shes peugeot 107 viti 2013 motorr 1.0 benzin kambio automatike me marsha ne timon f1 67.000 km ....Lexo detajet..

250,000 Leke makina eshte e mbajtur mire nuk ka difekte Makina i ka letrat e preme 1vjecare 
Makina ish 220 nafte e vitit 1998
Makina

Makina Eshte E Mbajtur Mire Nuk Ka Difekte

Elbasan
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

02.04.2020 (18:04):Makina i ka letrat e preme 1vjecare makina ish 220 nafte e vitit 1998 makina per 100km harxhon 6 litra ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

250,000 Leke

150,000 Leke SHITET!! Shitet Mercedes Benz 200 i vitit 1991 ne gjendje shume te mire, cdo gje e ndruar

Shitet!!

Berati
Nafte Karburanti
1991 Viti
300,000 Kilometra

02.04.2020 (17:45):Shitet mercedes benz 200 i vitit 1991 ne gjendje shume te mire, cdo gje e ndruar ne kohen e duhur. letra te paguara deri ne dhjetor 2020. me 4 goma te reja. per cdo informacion shtese na kontaktoni....Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

8,300 Euro Mercedes C Klas 220 Avantgarde 2008 ☎️0699369189
Mercedes Benz • C Klas • 220 Cdi • Avantgarde • Viti 2

Mercedes C Klas 220 Avantgarde 2008

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

02.04.2020 (17:42):☎️0699369189 mercedes benz • c klas • 220 cdi • avantgarde • viti 2008 • kambio automatike • klima automatike bi -zonale • baxho xhami • sensor parkimi para + mbrapa • sensor dritash + sh...Lexo detajet..

400 Euro ww golf i mbajtur mire sport me disqe 16 rezja .cmim okazion.????? golf 3 i vitit 1997 benzin -gaz 1.6 morri gjendja e mire .

Ww Golf I Mbajtur Mire Sport Me Disqe 16 Rezja .cmim Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

02.04.2020 (17:21):Golf 3 i vitit 1997 benzin -gaz 1.6 morri gjendja e mire ....Lexo detajet..

1,500 Euro Shitje Opel corsa 2002, 1.7 DI Okazion ne Shitje Opel corsa 2002, 1.7 DI

Shitje Opel Corsa 2002, 1.7 Di

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

02.04.2020 (17:12):Okazion ne shitje opel corsa 2002, 1.7 di...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,400 Euro Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.2
Viti 2010
Benzine
Ne gjendje shume te mire
X

Ford Fiesta

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

02.04.2020 (17:06):Shitet ford fiesta motorr 1.2 viti 2010 benzine ne gjendje shume te mire xhama pasqyre elektrike, klima, komanda e timon dogana e paguar cmimi 4400 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

2,000 Euro Audi TT 1.8 T Roadster Quaro 2dr Audi TT 1.8 T Roadster Quaro 2dr

Marka: Audi
Modeli: TT 1.8 T Roadster Quaro

Audi Tt 1.8 T Roadster Quaro 2dr

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

02.04.2020 (17:04):Audi tt 1.8 t roadster quaro 2dr marka: audi modeli: tt 1.8 t roadster quaro 2dr trupi: cabriolet largësia: 100,000 viti: 2001 lloji i karburantit: benzina transmetimi: manual ngjyra: kuq dyert: 2 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,600 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9 
Nafte 
Ne gjendje shume te mire
Letra t

Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

02.04.2020 (16:54):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1600 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,450 Euro Shitet vw sharan 1.9 TDI  Vw sharan 1998 ne gjendje te mire motorrike

Shitet Vw Sharan 1.9 Tdi

Vlore
Nafte Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

02.04.2020 (16:30):Vw sharan 1998 ne gjendje te mire motorrike ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,450 Euro

700 Euro Sharon Shitet Sharon 
Viti 1999
Letra te mbaruara
Cmimi 700 Euro

Sharon

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

02.04.2020 (16:28):Shitet sharon viti 1999 letra te mbaruara cmimi 700 euro ...Lexo detajet..

2,700 Euro Volkswagen Sharon Shitet Volkswagen Sharon 
Motorr 1.9
Nafte
4+1 vende 
Ne gjendje shume te m

Volkswagen Sharon

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

02.04.2020 (15:36):Shitet volkswagen sharon motorr 1.9 nafte 4+1 vende ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike kondicioner, 4 goma te reja, kompjuter bordi etj letra te paguar deri ne dhjetor cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz C Class Avantgarde C220 CDI viti 2002 Manual Diesel PANORAMIK, 220300 km, Targa Shqiptare (dokument

Mercedes Benz C Class Avantgarde

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

02.04.2020 (15:31):C220 cdi viti 2002 manual diesel panoramik, 220300 km, targa shqiptare (dokumentat deri me dhjetor 2020) tel. 0672111918 dhe whatsapp 3000€ / diskuteueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

6,000 Euro Mercedes S320 Nafte 2008 Full Options NR:0693367123 Mercedes S320 Nafte 2008 Full Options
Makina Posedon:
->Sendilje Eletrike

Mercedes S320 Nafte 2008 Full Options Nr:0693367123

Shkoder
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

02.04.2020 (14:19):Mercedes s320 nafte 2008 full options makina posedon: ->sendilje eletrike ->sendilje me ngrohje ->sistem audio harman karon 3d//sound logic 7 ->drita kseno bikseno ->disqe 19 origjinale ->dyer me thith...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet golf 4 benzin gaz Golf 4 viti 2003 forca motorrike 1.6 benzin gaz gazi i shenuar ne leje qarkullim

Shitet Golf 4 Benzin Gaz

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

02.04.2020 (14:11):Golf 4 viti 2003 forca motorrike 1.6 benzin gaz gazi i shenuar ne leje qarkullimi. makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

7,000 Euro Mercedes Benz c class 220 [code][/code]C class 220 nafte full opsional, viti 2008 cmimi 7 mij euro

Mercedes Benz C Class 220

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

02.04.2020 (14:11):[code][/code]c class 220 nafte full opsional, viti 2008 cmimi 7 mij euro...Lexo detajet..

7,300 Euro Volkswagen Passat • Individual • Viti 2007 
Volkswagen Passat • Individual • Viti 2007 • Nafte • Kambio Automatike

Volkswagen Passat • Individual • Viti 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

02.04.2020 (13:43): volkswagen passat • individual • viti 2007 • nafte • kambio automatike • klima automatkie bi - zonale • baxha xhami • sedile lekure ngjyre bezhe • sedile me ngrohje para + mbrapa • navigacio...Lexo detajet..

3,100 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5

Motorr 1.9

Viti 2005

Nafte

Kambio manuale 6

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

02.04.2020 (13:39):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale 6+r ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne shtator 2020 cmimi 3100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

02.04.2020 (13:12):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,500 Euro Opel Astra 1.7 Nafte 2007 Kamio Manuale Opel Astra 1.7 Nafte 2007 Kamio Manuale 
Makina Posedon Keto Opsione:
->Xha

Opel Astra 1.7 Nafte 2007 Kamio Manuale

Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

02.04.2020 (13:02):Opel astra 1.7 nafte 2007 kamio manuale makina posedon keto opsione: ->xhama elektrike ->sistem audio i amplifikuar ->pasqyra elektrike ->hapje bagazhi me buton ->kompjuter bordi ->klima tronike ->lare...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2020 (17:11):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,800 Euro

900 Euro Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte ne gjendje te mire letrat e paguara deri në dhjetor 2020 Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte në gjendje të mirë pune me dokumenta t

Shes Volkswagen Lupo Motorr 1.7 Nafte Ne Gjendje Te Mire Let

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

02.04.2020 (11:57):Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte në gjendje të mirë pune me dokumenta të paguara deri në dhjetor 2020 super ekonomike ...Lexo detajet..

3,500 Euro Shitet makina ne gjendje shum te mir si nga ana motorrike dhe xhenerika makina esht perdorur ne ital Makina esht ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet e bera ne itali dhe e per

Shitet Makina Ne Gjendje Shum Te Mir Si Nga Ana Motorrike Dh

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

02.04.2020 (11:29):Makina esht ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet e bera ne itali dhe e perdorur ne itali me dekumentacion te rregullt deri ne gusht te vitit 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas