makina ne shitje per 500euro deri 1000 euro  

 Online 273 lexues | 4 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

💥2010 E550 Amg Line💥 Okazion

Yzberisht, Albania | Tirane Auto King
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

💥2010 e550 amg line💥 ➖shitet e class 5.5 benzin👌 (behet 100% me gas ) ➖amg package ➖kambio automatike 7g dhe timon f1 ➖210.000 km origjinale ➖targuar per here te pare ne 11/2020 ➖xhama te zi me leje para dhembrapa ➖amor
15.04.2021 (22:31)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

💥shitet E Class W212💥

Yzberisht, Albania | Tirane Auto King
Benzin Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

📂motorri 👉 350 benzine (pershtatet 100% me gaz) 📂viti prodhimit 👉 08/2011 📂lloji kambios 👉 automatik 7g 📂kilometra 👉 205,400 📂salloni 👉 lekure bezhe 📂dogana 👉 po 📂pershkrim 👉 makina eshte ne gjendje shu
14.04.2021 (15:07)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

Shitet C250 V6 2010

Yzberisht, Albania | Tirane Auto King
Benzin Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

💥shitet benz c250 v6 💥 📂motorri 👉 250 benzine-gas () 📂viti i prodhimit👉 11/2010 📂lloji i kambios 👉 automatik 7g 📂kilometra 👉 110000 📂salloni 👉 lekure e zeze 📂dogana 👉 e targuar 📂pershkrimi 👉 maki
17.04.2021 (15:58)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Super Okazion!!! Mercedez Benz C300 Makina eshte ne gjendje perfekte, mund ta kontrolloni ne cdo servis. 
-tavan pa

24,000 Euro Tirane Super Okazion!!! Mercedez Benz C300

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2016 Viti
90,000 Kilometra

Makina eshte ne gjendje perfekte, mund ta kontrolloni ne cdo servis. -tavan panoramik me hapje elektrike -fenere full led qe kthehen sipas rruges dhe levizin ne varesi te trafikut -amg package nga fabrika interior+exterior -mbconnect - remote on
19.04.2021 (21:25)...Lexo detajet..

Volkswagen Golf 5 2.0 viti 2005 Golf 5viti 2005 me letra te preme per 1 vit me 210.000 kilometra 5 porta super g

3,600 Euro Durres Golf 5 2.0 Viti 2005

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

Golf 5viti 2005 me letra te preme per 1 vit me 210.000 kilometra 5 porta super gjendje
19.04.2021 (21:02)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes benz • E Klas 220 • Blueeficency • Sapo ardhur
☎️☎️☎️ : 0699369189

mercedes benz 
e klase 220 (naf

11,000 Euro Tirane Mercedes Benz • E Klas 220 • Blueeficency •

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

Sapo ardhur ☎️☎️☎️ : 0699369189 mercedes benz e klase 220 (nafte) motorri 220 * bluefficency * viti 2010 modeli avantgarde kambio automatike dhe tip tronic tapiceri lekure ( shume e paster ) tavani zi sediljet me ngrohje
19.04.2021 (20:51)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz MERCEDES C 180 BENZIN GAZ PRINC 2006 MANUAL ME DOGAN TE PAGUAR Mercedes c 180 benzin gaz princ 2006
e sapoardhur nga germany 🇩🇪
me doga

4,200 Euro Tirane Mercedes C 180 Benzin Gaz Princ 2006 Manual Me Dogan Te Pagu

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Mercedes c 180 benzin gaz princ 2006 e sapoardhur nga germany 🇩🇪 me dogan te paguar me impjant gazi princ i montuar ne vendin e origjines dhe shenuar ne leje qarkullimi me kondicioner, pilot automat, pasqyra elektrike me mbyllje sedil
19.04.2021 (20:43)...Lexo detajet..

Seat  SEAT ALTEA XL, VITI 11/2010, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike,

6,200 Euro Tirane Seat Altea Xl, Viti 11/2010, Automatike, Motorr 1.6 Nafte

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 11/2010, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, pilot automat, radio cd+aux+usb+tel, xhama+pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, xhama te z
19.04.2021 (20:41)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz  MERCEDES C-CLASS 220 CDI NAFTE BLUETEC, VITI 2012,AUTOMATIKE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 220 cdi nafte (bluetec), kamb

13,100 Euro Tirane Mercedes C-class 220 Cdi Nafte Bluetec, Viti 2012,automati

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 220 cdi nafte (bluetec), kambio automatike, viti prodhimit 2012, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, navigator, radio cd+aux+usb+tel, kompiuter bordi, xhama+pasqyra elektrike, pasqyr
19.04.2021 (20:40)...Lexo detajet..

Hyundai  HYUNDAI SANTAFE, VITI 09/2007, MANUALE, MOTORR 2.2 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, kambio manuale, 4x

5,700 Euro Tirane Hyundai Santafe, Viti 09/2007, Manuale, Motorr 2.2 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, kambio manuale, 4x4, viti prodhimit 09/2007, sallon lekure, sedile elektrike+ngrohje , klima, komanda ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+dvd+bluetooth+gps, xhama
19.04.2021 (20:36)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz MERCEDES C 180 BENZIN GAZ PRINC 2006 MANUAL ME DOGAN TE PAGUAR Mercedes c 180 benzin gaz princ 2006
e sapoardhur nga germany 🇩🇪
me doga

Mercedes C 180 Benzin Gaz Princ 2006 Manual Me Dogan Te Pagu

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2021 (20:43):Mercedes c 180 benzin gaz princ 2006 e sapoardhur nga germany 🇩🇪 me dogan te paguar me impjant gazi princ i montuar ne vendin e origjines dhe shenuar ne leje qarkullimi me kondicioner, pilot automat...Lexo detajet..

Tjeter Shitet motorr Shitet motorr dajan 

kosh dhurate

100 kubik

2000 km

Shitet Motorr

Tiranë, Albania | Tirane NjoftimeFalas.com
Benzin Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

13.04.2021 (09:45):Shitet motorr dajan kosh dhurate 100 kubik 2000 km ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes Benz Sprinter 2015 -shitet mercedes benz sprinter 2015 313 cdi.
-viti 2015
-kambio manuale
-kilo

12,499 Euro Berati Shitet Mercedes Benz Sprinter 2015

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2015 Viti
110,000 Kilometra

-shitet mercedes benz sprinter 2015 313 cdi. -viti 2015 -kambio manuale -kilometra: 105.000 km -karburanti: diesel -vende: 8+1 vende baxha + klima te fuqishme mjeti eshte ne gjendje shume te mire, sapo jane nderruar vaj dhe filtra dhe jane p
19.04.2021 (20:00)...Lexo detajet..

Audi Audi a6 Shitet audi a6 avant 3 naft automat nuk e kap taksa lluksit viti prodhimit 2005

5,200 Euro Tirane Audi A6

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

Shitet audi a6 avant 3 naft automat nuk e kap taksa lluksit viti prodhimit 2005 me sherbime te bera drita sipas ktheses sendilet me memorje dhe ngrohje f1 ne timon muzik bose fabrike sline fabrike quatro 4x4 sensor parkimi sinjalet led me pika esht f
19.04.2021 (17:51)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Okazion Shitet Mercedes-Benz C220 Automatik Mercedes-benz c220 cdi,2.2 nafte,automat,
viti 2003 model 2004
disqe amg 17 or

3,500 Euro Tirane Okazion Shitet Mercedes-benz C220 Automatik

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

Mercedes-benz c220 cdi,2.2 nafte,automat, viti 2003 model 2004 disqe amg 17 origjinale klima bizonale komanda ne timon radio-cd drita auto pilot automatik limitator shpejtesie sedilje elektrike baxho me hapje xhama dhe pasqyra elektrik ar
19.04.2021 (17:32)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes C Klas 220 • Avantgarde • 2009 
mercedes benz
c klass 220 - avantgarde - 2009 

☎️☎️☎️ : 069936

9,000 Euro Tirane Mercedes C Klas 220 • Avantgarde • 2009

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

mercedes benz c klass 220 - avantgarde - 2009 ☎️☎️☎️ : 0699369189 mercedes c 220 (nafte) motorri * 220 cdi * viti 2009 kambio automatike dhe tip tronic tapiceri lekure + rrobe (shume e paster ) sedilet me ngrohje dhe ele
19.04.2021 (17:24)...Lexo detajet..

Ford FORD FOCUS 2.0 BENZINE/GAZ Manuale 2009 🚘marka: ford 
🚗modeli : focus 
📆viti : 2009
⛽️karburanti : benzi

3,700 Euro Durres Ford Focus 2.0 Benzine/gaz Manuale 2009

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

🚘marka: ford 🚗modeli : focus 📆viti : 2009 ⛽️karburanti : benzine/gaz 🕹transmisioni : manual 📟kilometra : 180.000 km 💶 cmimi : 3700💶 🌏vendodhja : durres 📜pershkrimi :makina eshte ne gjendje shume te mir moto
19.04.2021 (17:15)...Lexo detajet..

Volkswagen Super Okazion 6500 Euro Vw Golf 6 Automatike 2.0 Nafte Viti 2009 Super okazion 6500 euro vw golf 6 automatike 2.0 nafte viti 2009 
makina posedo

6,500 Euro Elbasan Super Okazion 6500 Euro Vw Golf 6 Automatike 2.0 Nafte Viti

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Super okazion 6500 euro vw golf 6 automatike 2.0 nafte viti 2009 makina posedon keto opsione: ->shumllojshmeri komandash ne timon ->disqe origjinale te modelit saj ->xhama e pasqyra elektrike ->pasqyra antiverbuese me palosje ->klima tronike
19.04.2021 (17:10)...Lexo detajet..

Ford Shitet Ford Fiesta 2011 - Super gjendje!!! Shitet makine ford fiesta e 2011- motorr 1.4 nafte. ne gjendje shume te mire mot

5,000 Euro Tirane Shitet Ford Fiesta 2011 - Super Gjendje!!!

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

Shitet makine ford fiesta e 2011- motorr 1.4 nafte. ne gjendje shume te mire motorrike dhe mekanike. te bera te gjitha serviset. disponon 149.000 km, kambio manuale, super ekonomike. ne qytet 5-6 l/100km ndersa rruge jashte qyteti 4-4,5 l/100km. tapi
19.04.2021 (16:48)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Shitet fugoni super gjendje mercedez motorr 290 viti 92 goma te reja tera sherbi

3,500 Euro Pogradec Shitet

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1992 Viti
10,000 Kilometra

Shitet fugoni super gjendje mercedez motorr 290 viti 92 goma te reja tera sherbimet e bera ska nevoje per asgje per me shume info cel 0685570636 cmimi 3500€ diskutueshem.
19.04.2021 (14:28)...Lexo detajet..

Audi TIRANE,OKAZION AUDI A4 2.0T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010 Shitet audi a4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike plus vaj,filtra dhe

Tirane,okazion Audi A4 2.0t Benzine/ Gaz(prins) Viti 2010

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

11.04.2021 (19:20):Shitet audi a4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike plus vaj,filtra dhe frena te bera se fundmi! makina ka nje impiant gasi full automatik te markes boterore prins dhe punon 100% me gas. makina ka o...Lexo detajet..

Lancia Shitet Lance Lybra ➡️ shitet lance lybra

➡️1.9 diesel

➡️280000 km

➡️viti

Shitet Lance Lybra

Durrës, Albania | Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

21.03.2021 (16:45):➡️ shitet lance lybra ➡️1.9 diesel ➡️280000 km ➡️viti 2003 ➡️ me letra te rregullta ➡️taksat jane te paguara deri ne tetor ,siguracion deri ne janar 💸1300€...Lexo detajet..

Audi Shitet Audi A4 Automat Audi a4, , vitprodhimi 2005,
motorri 2.0 nafte, kamio automatike, makina eshte

4,500 Euro Tirane Shitet Audi A4 Automat

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

Audi a4, , vitprodhimi 2005, motorri 2.0 nafte, kamio automatike, makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te paguar. Çmimi i diskutueshem tirane.
19.04.2021 (13:40)...Lexo detajet..

Ford SHITET 2700euro Ford Focus 1.6 benzine +gaz viti 2007 Shitet 2700euro ford focus 1.6 benzine +gaz viti 2007 klima air i kondicionuar

2,700 Euro Tirane Shitet 2700euro Ford Focus 1.6 Benzine +gaz Viti 2007

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

Shitet 2700euro ford focus 1.6 benzine +gaz viti 2007 klima air i kondicionuar
19.04.2021 (11:47)...Lexo detajet..

BMW Shitet Makina BMW 320/2006 Nafte. Teksti:
shitet makina bmw ne gjende shume te mire motorike dhe xhenerike,me gom

4,600 Euro Tirane Shitet Makina Bmw 320/2006 Nafte.

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

Teksti: shitet makina bmw ne gjende shume te mire motorike dhe xhenerike,me goma te reja,sensor parkimi,kondicioner klima!me letra te bera deri ne tetor te 2021.per me shume info tel 0688060507. cmimi i diskutushem!
19.04.2021 (11:25)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI AUTOMAT 2007 //mercedes benz b 200 diezel viti 2007
//makina me dogane

4,700 Euro Durres Mercedes Benz B Class 200 Cdi Automat 2007

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

//mercedes benz b 200 diezel viti 2007 //makina me dogane ▪︎kambio automatike▪︎ //salloni rrob //komando ne timon //kompiuder bordi //pilot automatik //fari ksenon //km 225 mijë ●●cmimi 3.700€
19.04.2021 (10:39)...Lexo detajet..

Volkswagen Vw GOLF 6 1.6 Naftë Manuale viti 2010 🇮🇹volswagen golf 6📁viti prodhimit 2010📁motorr 1.6 naftë📁manuale

5,350 Euro Tirane Vw Golf 6 1.6 Naftë Manuale Viti 2010

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

🇮🇹volswagen golf 6📁viti prodhimit 2010📁motorr 1.6 naftë📁manuale 5+1📁152 mij km/gjendje perfekte💶cmim okazion 5350€
19.04.2021 (10:39)...Lexo detajet..

Volkswagen VW POLO 1.6 BENZINE/GAZ VITI 2011 Volswagen polo 📁viti prodhimit 2011📁motorr 1.6 benzine/gaz📁manuale 5+1

5,220 Euro Tirane Vw Polo 1.6 Benzine/gaz Viti 2011

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

Volswagen polo 📁viti prodhimit 2011📁motorr 1.6 benzine/gaz📁manuale 5+1📁142 mij km/gjendje perfekte💶cmim okazion 5200€
19.04.2021 (10:38)...Lexo detajet..

Volkswagen Vw Golf 5 🚗 marka : vw golf
📆 viti : 2004
🚀 motorr : 1.9tdi
⛽️ karburanti

2,999 Euro Tirane Vw Golf 5

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

🚗 marka : vw golf 📆 viti : 2004 🚀 motorr : 1.9tdi ⛽️ karburanti :nafte ®️ kambio :manuale ☎️ cel : 0695865190 💰 cmimi : 3000euro 📍vendodhja : tirane 🗂 informacione shtese 👇: komdicjoner,xhama te zi,sensor shiu
19.04.2021 (10:37)...Lexo detajet..

Toyota Tayota yaris 🚗 marka : toyota yaris
📆 viti : 2007
🚀 motorr : 1.3
⛽️ karburant

3,100 Euro Tirane Tayota Yaris

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

🚗 marka : toyota yaris 📆 viti : 2007 🚀 motorr : 1.3 ⛽️ karburanti :benzine ®️ kambio :manuale ☎️ cel : 0695865190 💰 cmimi : 3100euro 📍vendodhja : tirane 🗂 informacione shtese 👇: kondicjoner,xhama elektrik.170.
19.04.2021 (10:36)...Lexo detajet..

Fiat Shitet Fiat Punto Shitet fiat punto 

viti i prodhimit 2007

1.9 diesel

letrat te paguara p

Shitet Fiat Punto

Durres NjoftimeFalas.com
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

16.04.2021 (21:21):Shitet fiat punto viti i prodhimit 2007 1.9 diesel letrat te paguara per nje vit 💸 pagesa 3700€ ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet makine mercedez benz e vitit 2017 Shitet mercedaz benz e viti 2017.  motori e220 kamera para mbrapa 360 grad . mo

27,500 Euro Tirane Shitet Makine Mercedez Benz E Vitit 2017

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2017 Viti
150,000 Kilometra

Shitet mercedaz benz e viti 2017. motori e220 kamera para mbrapa 360 grad . motori haxhon 4.6 ne qytet . 3.6 ne autostrade .me dogane te paguar vetem per targa . makina eshte blere ne gjermani te mercedezi ju lutem per cdo informacion te detaju
19.04.2021 (10:04)...Lexo detajet..

BMW Okazion Shitet Bmw X5 xDrive 35d Okazion shitet bmw x5 xdrive 35d ( 2993cc pa takse luksi )
viti: 2010
karburan

11,500 Euro Durres Okazion Shitet Bmw X5 Xdrive 35d

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

Okazion shitet bmw x5 xdrive 35d ( 2993cc pa takse luksi ) viti: 2010 karburanti: nafte 2993 cc ( kubik ) kilometra: 190.500 euro 4 biturbo 210 kw ( 286 kuaj fuqi ) tapiceri lekure , ngjyra bezhe • kambio automatike • navigator • klim
19.04.2021 (09:48)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas