Shitet Furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997 Tirane

Furgoni eshte ne gjendje shume te mire pune. Goma te reja dhe i jane bere te gjitha sherbimet periodike dhe ka targa dhe dokumenta shqiptare deri ne fund te maj 2020. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti.

Njoftime te Ngjashme