Shitet Smart For Two 700 Fier

Shitet Smart For TWO 700
Viti 2005
82.000 Km
Benzine
Kondicioner, baxho panoramike, xhama elektrik, 4 goma te reja, letrat e paguar.
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me te gjitha sherbimet e bera.
Cmimi 1800 Euro
Nr Tel ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme