makina ne shitje te lira me letra  

 Online 203 lexues | 7 njoftime ne pritje

4,600 Euro Vollswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 2.0
Viti 2006
Nafte 
Kambio automatike
Ne g

Vollswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (12:18):Shitet volkswagen golf 5 motorr 2.0 viti 2006 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire dogana e paguar cmimi 4600 euro per me shume informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

3,800 Euro Mercedes Benz C Class  Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 1.8
Benzine-Gaz
Kambio automatike
Ne gje

Mercedes Benz C Class

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (12:15):Shitet mercedes benz c class motorr 1.8 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera letra te paguara per nje vit cmimi 3800 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

7,700 Euro Shitet Mercedes Benz EVO 320 Bluetec 2008 full Mercedes Benz Evo 320 Bluetec Viti Prodhimit 2008 Me 245.000 Km Kamio Automat ,

Shitet Mercedes Benz Evo 320 Bluetec 2008 Full

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (12:05):Mercedes benz evo 320 bluetec viti prodhimit 2008 me 245.000 km kamio automat , baxha xhami , perde orgjinale mbrapa , timon druri sedilje elektrike +ngrohje ,navi te madh bagazhiere 6 cd , klima , komanda ne t...Lexo detajet..

1,300 Euro Audi A3 Shitet Audi A3
Motorr 1.9
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Audi A3

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (12:03):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (11:59):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

3,200 Euro WOLKSWAGEN CADY SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2007 - EURO 4

Wolkswagen Cady

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (11:59):Shitet ose nderrohet - wolkswagen cady - life 1.9 tdi hygline viti 2007 - euro 4 - tvsh e paguar - ngjyra - e verdhe e erret ne rrezatim dielli esht me perle - tapiceri shum e paster gri - km 186.000 - timon tr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

2,200 Euro Alfa Romeo 147 1.9 cc , JTDm Diesel , 2006 Alfa Romeo 147 1.9 cc , JTDm Diesel , Viti 2006 , Kondicioner , Airbag , Radio C

Alfa Romeo 147 1.9 Cc , Jtdm Diesel , 2006

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (11:52):Alfa romeo 147 1.9 cc , jtdm diesel , viti 2006 , kondicioner , airbag , radio cd , goma te reja , kondicioner , euro 4 , me dy celesa me antifurt , ne gjendje te shkelqyer , akull e paster , me dogane te pagua...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,600 Euro Ford Fusion Shitet Ford Fusion 
Motorr 1.4
Viti 2005
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje

Ford Fusion

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (11:47):Shitet ford fusion motorr 1.4 viti 2005 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2600 euro...Lexo detajet..

1,650 Euro Citroen C3 Shitet Citroen C 3
Motorr 1.4
Viti 2006
Nafte
124.000 km
Kambio manuale 
N

Citroen C3

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

26.01.2020 (11:36):Shitet citroen c 3 motorr 1.4 viti 2006 nafte 124.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire dogane e paguar dhe letra te paguar per nje vit. cmimi 1650 euro per me shume informacion, me kontakton...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,650 Euro

2,000 Euro Audi A3 Shitet Audi A3
Motorr 1.6
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Audi A3

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (11:33):Shitet audi a3 motorr 1.6 viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi. cmimi 2000 euro per me shum informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

3,200 Euro Daewoo nubira Automat 1.8 benzin +gaz 2004 Daewoo nubira 1.8 benzin +gaz viti 2004
Kamje Automat, clima bi zona 
Xhama dh

Daewoo Nubira Automat 1.8 Benzin +gaz 2004

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (11:28):Daewoo nubira 1.8 benzin +gaz viti 2004 kamje automat, clima bi zona xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult gjendje perfekte dokumenta te paguara te gjitha pjeset i ka opel perfshire dhe mo...Lexo detajet..

4,400 Euro Fiesta 1.2 benzin 2010 full options me dogan  Ford fiesta 1.2 benzin 2010 me dogan te paguar 
Me clima ,xhama dhe pasqyra ele

Fiesta 1.2 Benzin 2010 Full Options Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (11:27):Ford fiesta 1.2 benzin 2010 me dogan te paguar me clima ,xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult, kasetofon me bluetooth usb aux telephone xhama te zi original gati per targa ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,400 Euro

2,300 Euro Panda 1.2 benzin 2005 Zvicra me dogan  Fiat panda 1.2 benzin 2005
E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar 
Me clim

Panda 1.2 Benzin 2005 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (11:27):Fiat panda 1.2 benzin 2005 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar me clima bi zona, xhama dhe pasqyra elektrike goma te reja liber sherbimi gati per targa ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,700 Euro Mercedes Benz C Class  Shitet Mercedes Benz 
Motorr 2.2
Viti 2002 Look 2005
Benzine-Gaz
Kambio manu

Mercedes Benz C Class

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (11:24):Shitet mercedes benz motorr 2.2 viti 2002 look 2005 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,800 Euro shitet c class C class 200 naft
Ne gjendje shum te mir
Sallon meshin
Drita xeno
Pasqyra me

Shitet C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (11:23):C class 200 naft ne gjendje shum te mir sallon meshin drita xeno pasqyra me palosje elektrike timon anglez me letra per 12 muj 0685732361 0696453258 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

2,000 Euro OKAZION !! Shitet Makina ! Shitet makina Fiat Punto ,ne shendje shume te mire

Okazion !! Shitet Makina !

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (11:20):Shitet makina fiat punto ,ne shendje shume te mire ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (10:28):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

2,600 Euro Mercedes benz c 200 cmimi i diskutueshem Shitet Mercedes benz C 200 espirit naft i vitit dhjetor 1999....makina esht ne g

Mercedes Benz C 200 Cmimi I Diskutueshem

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
30,000 Kilometra

26.01.2020 (10:24):Shitet mercedes benz c 200 espirit naft i vitit dhjetor 1999....makina esht ne gjendje shum te mire pune...me letra te paguara deri ne nentor 2020...shitet per arsye emigrimi cmimi 2600 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

1,300 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus 
Motorr 1.8
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letr

Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (10:18):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne nentor cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

11,500 Euro Mercedes-Benz ML 350 BlueTec Mercedes-Benz ML350 BlueTec 2009. Makina eshte me letra te paguara. Makina eshte

Mercedes-benz Ml 350 Bluetec

Shkoder
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (10:16):Mercedes-benz ml350 bluetec 2009. makina eshte me letra te paguara. makina eshte ne gjendje te mire motorrike,xhenerike dhe estetike. cmimi:11500€ i diskutueshem. te interesuarit ne cel:0672007575 shkoder...Lexo detajet..

3,600 Euro Ford Fusion 1.4 nafte 2008 Ford Fusion 2.4 nafte 2008. Me dogane te paguar. Makina eshte e sapo ardhur nga

Ford Fusion 1.4 Nafte 2008

Shkoder
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (10:16):Ford fusion 2.4 nafte 2008. me dogane te paguar. makina eshte e sapo ardhur nga gjermania.makina eshte ne gjendje shume te mire.kambio manuale cmimi:3600€ cel:0694530289.0696773445...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

2,800 Euro Honda  Shitet Honda Civic
Motorr 1.7
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje shume te mi

Honda

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (10:16):Shitet honda civic motorr 1.7 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

2,400 Euro Renault Megane  Shitet Renault Megane
Motorr 1.9
Viti 2006
Nafte
144.000 km 
Kambio manuale

Renault Megane

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (10:16):Shitet renault megane motorr 1.9 viti 2006 nafte 144.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire pasqyra elektrike, komanda ne timon, kondicioner, xhama elektrike, disqe alumi, goma te reja panoramik...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

20.01.2020 (17:31):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

2,500 Euro Ford C Max Shitet Ford C Max
Motorr 1.6 
Viti 2007
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje

Ford C Max

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (10:06):Shitet ford c max motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

2,000 Euro Mercedes Benz E Class Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 2.0
Viti 1997 Look 2002
Nafte 
Kambio au

Mercedes Benz E Class

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (09:56):Shitet mercedes benz e class motorr 2.0 viti 1997 look 2002 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, kondicioner, xhama elektrike, baxho xhami, abs, esp etj. letra te paguara pe...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas