makina ne shitje te lira  

 Online 85 lexues | 13 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

Shitet Ml 350 Benz Ne Gjendeje Perfekete

Kombinat, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

18.10.2020 (00:02):Shitet benz ml 350 full opsion ne gjendje perfekte me 120000 km e bler ne konqesionar te benzi ne tirane me 0 km dhe e perdorur nga nje person. makina eshte ne gjendje perfekte te interesuarit te telefonojn. ...Lexo detajet..

Volvo

🔈 Okazion ! Shitet Volvo Xc90

Porcelan | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2020 (03:28):🔹 shitet volvo xc90. 🚘[i]karakteristikat e makines :[/i] - 2.4 nafte - viti 2006 - kambio automatike - sensor parkimi dhe sensor shiu - 228.000 kilometra - pasqyrat me palosje - ...Lexo detajet..

Audi

A7 2014 Prodhim Europian

Bulevardi Ri Astir | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2020 (09:41):Shitet audi a7 2014 . pa asnje gervishje. sherbimet te bera. 2 muaj qe ka ardhur ne shqiperi . prodhim europian. per what up :+355695242653...Lexo detajet..

Ford Shes ford focus benzin gaz viti 2001-2002 cmimi 1500 euro Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 eu

Tirane Shes Ford Focus Benzin Gaz Viti 2001-2002 Cmimi 1500 Euro

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

21.10.2020 (10:36):Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 euro...Lexo detajet..

Audi Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
E sapoardhur
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti naft

Tirane Shitet Audi A4

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

21.10.2020 (10:04):Shitet audi a4 e sapoardhur ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Volkswagen Touran 1.9 Touran 1.9 Nafte. Makina eshte ne gjendje te mire te rregullt teknike. Me letra

Tirane Shitet Volkswagen Touran 1.9

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

21.10.2020 (09:39):Touran 1.9 nafte. makina eshte ne gjendje te mire te rregullt teknike. me letra te paguara deri ne maj. ...Lexo detajet..

Volkswagen Okazion, shitet Golf 4 me cmim shume te arsyeshem! Shitet golf 1.9 Nafte TDI (DI e kuqe), Dhjetor 2000. Dokumentat jane te paguara

Tirane Okazion, Shitet Golf 4 Me Cmim Shume Te Arsyeshem!

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

21.10.2020 (09:38):Shitet golf 1.9 nafte tdi (di e kuqe), dhjetor 2000. dokumentat jane te paguara deri ne nentor 2020. makina eshte ne gjendje perfekte pune 10/10, ka klime, goma te reja. ne gjendje shume te mire motorike dhe gj...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Benz 250 D Mercedes Benz 250D në gjendje të shkëlqyer. Ka motor perfekt. Gjithe serviset

Tirane Mercedes Benz 250 D

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1990 Viti
200,000 Kilometra

21.10.2020 (09:37):Mercedes benz 250d në gjendje të shkëlqyer. ka motor perfekt. gjithe serviset e kryera. ka ac, dhe çdo pjesë tjetër në gjendje shumë të mirë. 218,000 km. nuk ka bere aksident rrugor. shitet 1600 euro....Lexo detajet..

Fiat Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Automatike Klima kamera  3900 euro Grande Punto 1.3 Multijet
Model 2008
Me dogane te paguar
E importuar nga Gjer

Fier Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Automatike Klima Kamera 3900

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

21.10.2020 (09:35):Grande punto 1.3 multijet model 2008 me dogane te paguar e importuar nga gjermania kilometra te pershkruara. 153000 origjinale me garanci shoqeruar me liber sherbimi euro 4 konsumi karburantit(urban) 4....Lexo detajet..

Volkswagen SHITET VOLKSWAGEN TOURAN OKAZION !!! Shitet Volkwagen Touran 1.9 nafte me kambio manuale. Viti i prodhimit fundi i 20

Shkoder Shitet Volkswagen Touran Okazion !!!

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

21.10.2020 (09:35):Shitet volkwagen touran 1.9 nafte me kambio manuale. viti i prodhimit fundi i 2005. e ardhur nga gjermania para 1 viti dhe e perdorur vetem nga 1 person. me 245'000 km. makina eshte ne gjendje shume te mire mo...Lexo detajet..

Volkswagen SHITET VOLKSWAGEN TOURAN OKAZION !!! Shitet Volkwagen Touran 1.9 nafte me kambio manuale. Viti i prodhimit fundi i 20

Shkoder Shitet Volkswagen Touran Okazion !!!

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

21.10.2020 (09:34):Shitet volkwagen touran 1.9 nafte me kambio manuale. viti i prodhimit fundi i 2005. e ardhur nga gjermania para 1 viti dhe e perdorur vetem nga 1 person. me 245'000 km. makina eshte ne gjendje shume te mire mo...Lexo detajet..

Smart OKAZION SMART BRABUS Shitet Smart Brabus 1.0 benzine viti 2003. Ne gjendje shume te mire gjenerike ed

Durres Okazion Smart Brabus

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2003 Viti
70,000 Kilometra

21.10.2020 (09:33):Shitet smart brabus 1.0 benzine viti 2003. ne gjendje shume te mire gjenerike edhe motorrike. me dogane te paguar. cmimi: 700€ i padiskutueshem. cel: +355 69 453 5135...Lexo detajet..

Fiat Shitet fiat punto 1.2 benzin ne gjendje te mire. Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi

Tirane Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Ne Gjendje Te Mire.

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

21.10.2020 (09:24):Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Benz e 200 Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite p

Tirane Mercedes Benz E 200

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

21.10.2020 (09:16):Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite per arsyje mos pordorimi qmimi 1 miljon e 200 e diskutushem ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz okazion aclass automat 170 Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera

Tirane Okazion Aclass Automat 170

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

21.10.2020 (08:42):Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera...Lexo detajet..

Audi Audi A-4 Viti-2006 2.0-Benzin Marka - AUDI
Modeli - A4
Viti Prodhimit - 2006
Fuqia motorrike 2.0
Karburant

Fier Audi A-4 Viti-2006 2.0-benzin

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

21.10.2020 (08:35):Marka - audi modeli - a4 viti prodhimit - 2006 fuqia motorrike 2.0 karburanti - benzin ( ideale per impjan gazi ) kamjo - manuale 5-marsha ftohja qendrore - klima hapje dhe mbyllje qendrore me pult xham...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Ne gjendje shum te mir  tgjitha sherbimet e bera shkruani ne wat cap per gjdo py

Tirane Shitet

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

21.10.2020 (08:27):Ne gjendje shum te mir tgjitha sherbimet e bera shkruani ne wat cap per gjdo pyetje...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet golf 4 t(di)e kuqe 1.9 nafte viti 2001look 2003 kamio manuale 6+R Xhama eletrik pasqyra eletrike kondisioner disje alimini sendile ngrohje kasetaf

Tirane Shitet Golf 4 T(di)e Kuqe 1.9 Nafte Viti 2001look 2003 Kamio

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

21.10.2020 (07:39):Xhama eletrik pasqyra eletrike kondisioner disje alimini sendile ngrohje kasetafon jvc me impjant muzike bateri e re sherbime te bera tani dekumentat deri ne fund te dhjetorit makina esht shum e paster si brend...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes E 280 cdi automatik  Mercedes E 280 cdi automatik i vitit 2005, km280mije,ne gjendje te mire, me doga

Durres Mercedes E 280 Cdi Automatik

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

21.10.2020 (05:07):Mercedes e 280 cdi automatik i vitit 2005, km280mije,ne gjendje te mire, me dogane te paguar. ndodhet ne sukth-durres ...Lexo detajet..

Volkswagen Polo benzin+gaz ne gjendje shum te mir  [img][/img]Ngjyr e bardh tek der e pershtatshme per cuna te rinj nuk hargjon

Durres Polo Benzin+gaz Ne Gjendje Shum Te Mir

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

21.10.2020 (00:14):[img][/img]ngjyr e bardh tek der e pershtatshme per cuna te rinj nuk hargjon ...Lexo detajet..

Volkswagen Touran Gaz ▪️Marka:VW Touran
▫️Forca motorrike:1.4 
▪️Lloji i kambjos:Manual

Tirane Touran Gaz

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

21.10.2020 (00:07):▪️marka:vw touran ▫️forca motorrike:1.4 ▪️lloji i kambjos:manual ▫️karburanti:benzin-gaz ▪️viti i prodhimit:2008 ▫️kilometrat:148.000 ▪️nr i kontaktit:0699720034 ▫️pershk...Lexo detajet..

BMW Shitet mbv 320 full  Shitet bmv,automat. Me sensor parkimi. Navigator. Pilot automatik. Sedile me ngr

Tirane Shitet Mbv 320 Full

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

21.10.2020 (00:05):Shitet bmv,automat. me sensor parkimi. navigator. pilot automatik. sedile me ngrohje. ne gjendje te mire nga ana mekanike. eshte ndrruar vaji i kambios para e muajsh. 4500 euro cmimi i pa diskutushem. ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz MB CLS 350 FULL AMG LINE NGA GJERMANIA E 2013 ●MB  CLS 350 Diezel Viti 2013 AMG Line
●Makina me Dogane e Ardhur nga Gjerm

Tirane Mb Cls 350 Full Amg Line Nga Gjermania E 2013

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

21.10.2020 (00:05):●mb cls 350 diezel viti 2013 amg line ●makina me dogane e ardhur nga gjermania ●●cmimi 22.999€ ●makina esht full me ekstra ●gjendja perfekte ●salloni lekure.sedile me ngrofje ●sensor pa...Lexo detajet..

Peugeot Peugeot 308 1.6 TDCI Klima Full 3.700 euro Peugeot 308 1,6 TDCI Klima Manual 5-Marsha Radio-CD xhama dhe pasqyra elektrike

Fier Peugeot 308 1.6 Tdci Klima Full 3.700 Euro

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

21.10.2020 (00:05):Peugeot 308 1,6 tdci klima manual 5-marsha radio-cd xhama dhe pasqyra elektrike sedilje me ngrohje esp asr abs disqe alumini 17 me goma te reja konsum shume i reduktuar 4,5 litra ne 100 km liber sherbimi dhe ko...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes benz w203 kompresor sport coupe . Ne super gjendje ska nevoj per asni s

Tirane Shitet

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

21.10.2020 (00:05):Mercedes benz w203 kompresor sport coupe . ne super gjendje ska nevoj per asni sherbim e sapo ardhur nga gjermania me tuv gjerman me letrata sapo jan prer per 1 vit gati per targim mund ta kontrolloni ku te do...Lexo detajet..

Toyota shitet Toyota Land Cruiser 4×4 Shitet makine Toyota Land Cruiser 4×4 ne gjendje shum te mire , Letrat e paguar

Tropoje Shitet Toyota Land Cruiser 4×4

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

20.10.2020 (23:54):Shitet makine toyota land cruiser 4×4 ne gjendje shum te mire , letrat e paguara deri ne dhjetor te ketij viti....Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Benz A clas Avangard Shitet makin Benz A clas avangard lungo viti 2003.Naft 1.7 me kambio Automatike

Tirane Shitet Benz A Clas Avangard

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (22:38):Shitet makin benz a clas avangard lungo viti 2003.naft 1.7 me kambio automatike .gjendje te mire sherbime kryera.letra paguara deri gusht 2021.cmimi 2300 euro....Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shes Benc A Class Avantgarde (full options)  Shitet A class 190 benzin - gas Avantgarde ( Full Option) 
- Sedilje lekure 
-

Tirane Shes Benc A Class Avantgarde (full Options)

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
70,000 Kilometra

20.10.2020 (22:36):Shitet a class 190 benzin - gas avantgarde ( full option) - sedilje lekure - sedilje me ngrohje - pasqyra elektronike - baxha panoramike - sensor parkimi para mbrapa ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas