makina ne shitje tirane durres  

 Online 32 lexues | 3 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

C300 4matic Benzine Amg//look Automatike Full Options Viti 2

Kavajë, Albania | Kavaje
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c300 4matic benzine amg//look automatike full options viti 2010 makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->larse feneresh ->fenera me lupa qe kthehen sipas timonit ->drita kseno origjinale ->goma te reja ->disqe
27.02.2021 (09:18)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

C230 Benzine 4matic Amg//look Automatike 2009

Kavajë, Albania | Kavaje
Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c230 benzine 4matic amg//look automatike 2009 makina posedon keto opsione: ->xhama te zinj ->baxho xhami ->navi i madh me palosje me keto formate:cd dvd mp3 mp4 radio memory card ->sallon lekure ->klima dixhitale t
16.02.2021 (14:37)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

Shitet Makina : Mercedes Benz C Class

Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

[i][u] mercedes-benz c cl[/i]ass[/u] 📂viti i prodhimi 2007-2008. 📂kambio automatike. 📂motorr 220. 📂 c class avantgarde,sallon gjysem cop gjysem lekur me ngrohje etj. 📂makina eshte blere ne gjermani,stuttgart. 📂dok
26.02.2021 (19:04)...Lexo detajet..

Toyota Okazion Toyota Yaris 2010 nafte Toyota yaris nafte makina ex ambasada tirana, shumë economic, nuk ka nevojë pe

3,900 Euro Tirane Okazion Toyota Yaris 2010 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

Toyota yaris nafte makina ex ambasada tirana, shumë economic, nuk ka nevojë per asnjë sherbim gati për targa. Çmimi okazion!!
01.03.2021 (01:20)...Lexo detajet..

Volkswagen OKAZION Polo 2011 me dogane 🚘 𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 :polo mk5
📆 𝙑𝙞𝙩

4,320 Euro Shkoder Okazion Polo 2011 Me Dogane

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

🚘 𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 :polo mk5 📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2011 🚀 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧:1.2 tdi ⛽ 𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖𝙣𝙩𝙞: nafte/dizel ®️ 𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: manuale 📶 𝙆𝙢:1720
01.03.2021 (01:20)...Lexo detajet..

Opel Opel Corsa 1.7 DI Shitet opel corsa 2001 1.7 di

1,300 Euro Tirane Opel Corsa 1.7 Di

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

Shitet opel corsa 2001 1.7 di
01.03.2021 (01:20)...Lexo detajet..

Toyota Shitet tayota yaris Shitet tayota yaris
viti 2008
1.4 nafte
150000 km

4,300 Euro Tirane Shitet Tayota Yaris

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

Shitet tayota yaris viti 2008 1.4 nafte 150000 km
01.03.2021 (01:19)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Vw Golf 6 ne super gjendje 2,5 benzine 100% Gaz Golf vi
viti 2013
motori 2,5 benzin+ 100% gaz
112.000 km 
xhama te zi me lej

9,800 Euro Tirane Shitet Vw Golf 6 Ne Super Gjendje 2,5 Benzine 100% Gaz

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

Golf vi viti 2013 motori 2,5 benzin+ 100% gaz 112.000 km xhama te zi me leje makina disponon 3 celsa sendilje me ngrohje komanda ne timon goma te reja bateri e re dokumenta te paguara deri ne shkurt 2022 makina nuk ka nevoj per as edhe n
01.03.2021 (01:19)...Lexo detajet..

Fiat Fiat stilo Makine ne gjendje pune

1,700 Euro Elbasan Fiat Stilo

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

Makine ne gjendje pune
01.03.2021 (01:19)...Lexo detajet..

Audi Shitet/Nderrohet me makine me te vogel benzine-gaz automat Audi a3 sport
viti 2001
karburanti benzin + gaz 
impianti lovato i shenuar ne

2,500 Euro Tirane Shitet/nderrohet Me Makine Me Te Vogel Benzine-gaz Automat

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

Audi a3 sport viti 2001 karburanti benzin + gaz impianti lovato i shenuar ne leje te qarkullimit xhama elektrik pasqyrat me palosje elektrike motorr 1.6 km 255000 kambjo manuale disqe 17 tapiceri me dizenjo kamoshi dhe lekure makina i
28.02.2021 (23:04)...Lexo detajet..

Mitsubishi Shitet Mitsubishi Asx suv 2015 [u]▶️shitet mitsubishi asx suv 2015[/u]

[i]viti[/i]: 2015

kambio : man

Shitet Mitsubishi Asx Suv 2015

Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

27.02.2021 (18:00):[u]▶️shitet mitsubishi asx suv 2015[/u] [i]viti[/i]: 2015 kambio : manuale kilometrazhi: 98.000 cmimi : 9500 euro makina eshte me targa shqiptare. 📲per me shume informacione mund te kon...Lexo detajet..

Mercedes-Benz SHITET MERCEDES BENZ E270 CDI AVANTGUARDE 🚗mercedes-benz e270 cdi🚗 
🔶viti 2000 (model avantguarde) 
🔶kambio

2,700 Euro Fier Shitet Mercedes Benz E270 Cdi Avantguarde

Kambio: Steptronic-Tiptronic
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

🚗mercedes-benz e270 cdi🚗 🔶viti 2000 (model avantguarde) 🔶kambio automatike+tronik 🔶cd - radio - komandat dhe te timoni 🔶pilot automatik 🔶klima 🔶tapiceri lekure 🔶sedile me masazh 🔶xenon 🔶airbag(srs),
28.02.2021 (21:58)...Lexo detajet..

Opel Okazion! Opel Corsa 1.3 nafte Ecoflex, 2009 Shitet opel corsa motorr 1.3 nafte ecoflex teper ekonomik ne konsum, viti 2009,

3,100 Euro Durres Okazion! Opel Corsa 1.3 Nafte Ecoflex, 2009

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

Shitet opel corsa motorr 1.3 nafte ecoflex teper ekonomik ne konsum, viti 2009, me 167.000 km, ac, abs, tapiceri isofix, e sapo targuar, ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike, vizuale. goma te reja. letrat te paguara deri ne dhjetor 2021.
28.02.2021 (20:44)...Lexo detajet..

Toyota Okazion! Toyota Corolla Verso 2.2 nafte D4D viti 2007, 4+1 vende Shitet: toyota corolla verso 2.2 nafte d4d, kambio manuale 6+1, viti 2007, 4+1 v

3,900 Euro Durres Okazion! Toyota Corolla Verso 2.2 Nafte D4d Viti 2007, 4+1 V

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

Shitet: toyota corolla verso 2.2 nafte d4d, kambio manuale 6+1, viti 2007, 4+1 vende, 173000km, ac klima, te gjitha xhamat elektrike, xhamat mbrapa te zi origjinal, sensor drite, sensor shiu, sensor parkimi para/mbrapa, ndezje start/stop, dy celesa o
28.02.2021 (20:43)...Lexo detajet..

Ford Okazion! Ford Fusion 1.4 Benzine+Gaz, viti 2009, 133.000Km Ford fusion titanium 1.4, viti 2009 motorr benzine+gaz, bombula e kolauduar ne i

3,600 Euro Durres Okazion! Ford Fusion 1.4 Benzine+gaz, Viti 2009, 133.000km

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

Ford fusion titanium 1.4, viti 2009 motorr benzine+gaz, bombula e kolauduar ne itali, 133000 km origjinale. kiti i rripit te motorrit i sapo nderruar ne itali bashke me baterine. disqe alumini, goma 80%, xhama te zi origjinal, xhamat e pare elektrike
28.02.2021 (20:43)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet VW Touran Shitet..........................
✅volswagen touran.
✅motor tdi 2.0 naftë.

5,000 Euro Tirane Shitet Vw Touran

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

Shitet.......................... ✅volswagen touran. ✅motor tdi 2.0 naftë. ✅viti 2006 ✅makine me dogane + targa ⚫⚫ cmimi 5.000 euro. ✅gjendja perfekte ✅salloni lekurë (bezhë) ✅sedile me ngrohje ✅klima dual zonë ✅sen
28.02.2021 (20:16)...Lexo detajet..

Fiat FIAT DOBLO 1.3 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN  Fiat doblo 1.3 naft viti 2008
e sapoardhur nga zvicra 
me dogan te paguar 
me

3,900 Euro Tirane Fiat Doblo 1.3 Naft 2008 Zvicra Me Dogan

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

Fiat doblo 1.3 naft viti 2008 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike gjendje perfekte
28.02.2021 (20:14)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz MERCEDES C 180 kompresor 2005 AUTOMAT sport edition  Mercedes c 180 benzin kompresor 2005
kamje automat 
e sapoardhur nga germany

3,900 Euro Tirane Mercedes C 180 Kompresor 2005 Automat Sport Edition

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

Mercedes c 180 benzin kompresor 2005 kamje automat e sapoardhur nga germany me dogan te paguar
28.02.2021 (20:14)...Lexo detajet..

Volkswagen OKAZION VW TOURAN 1.9 naft 2008 Shitet per arsye mosperdorimi vw touran 1.9 nafte vetem 178mij km.
makina eshte

11 Tirane Okazion Vw Touran 1.9 Naft 2008

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

Shitet per arsye mosperdorimi vw touran 1.9 nafte vetem 178mij km. makina eshte ne gjendje perfekte mekanike dhe estetike nje makin perfekte per familjar , shume e rehatshme dhe ekonomike. ka te gjitha opsionet e llojit te vet 4+1 vende ne dokume
28.02.2021 (19:56)...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makine Peugeot Bipper. Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. 
peugeot bipper, e

Shitet Makine Peugeot Bipper.

Tirane | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
90,000 Kilometra

07.01.2021 (13:14):Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. peugeot bipper, e bardhe. diesel 1,4. manual. caddy pra e larte 93000 km qe nga 2012. ka qene ne garazh te mbyllur....Lexo detajet..

Ford FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT 12/2006 192.000 KM🇩🇪 Shitet ford tourneo connect 1.8 naft,e vitit 12/2006,me kamio manuale,e sapoardh

3,700 Euro Durres Ford Tourneo Connect 1.8 Naft 12/2006 192.000 Km🇩🇪

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Shitet ford tourneo connect 1.8 naft,e vitit 12/2006,me kamio manuale,e sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,makina esht shum e paster si nge brenda dhe jasht,ka tapiceri bezh ,me 192.000 kilometra origjinale,motorri eshte turbo intercooled,n
28.02.2021 (19:05)...Lexo detajet..

Toyota TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D 2010 91.000 KM ORIGJINALE 🇩🇪 Shitet ose ndrrohet toyota yaris 1.4 naft d-4d motorr shum ekonomik,te vitit 201

4,600 Euro Durres Toyota Yaris 1.4 Naft D-4d 2010 91.000 Km Origjinale 🇩

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

Shitet ose ndrrohet toyota yaris 1.4 naft d-4d motorr shum ekonomik,te vitit 2010,me kamio manuale ,e ardhur nga gjermania,me dogane te paguar,makina ka 91.000 km origjinale te certifikuar ne gjermani me liber sherbimi,me sobe,klima tronik dixhitale,
28.02.2021 (19:05)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes-Benz. Okazion: mercedes benz a class 1.9 nafte,me dogane te paguar,viti 2006.sherbimet

3,000 Euro Tirane Mercedes-benz.

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Okazion: mercedes benz a class 1.9 nafte,me dogane te paguar,viti 2006.sherbimet e bera.e sapo ardhur nga italia.cmimi i diskutueshem
28.02.2021 (18:40)...Lexo detajet..

Opel OPEL ASTRA PANORAM AUTOMAT 1.8 BENZIN ZVICRA  Opel astra automat 1.8 benzin zvicra 
tavan xhami panoram 
full options gjendj

3,200 Euro Tirane Opel Astra Panoram Automat 1.8 Benzin Zvicra

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Opel astra automat 1.8 benzin zvicra tavan xhami panoram full options gjendje perfekte
28.02.2021 (18:40)...Lexo detajet..

Peugeot Peugeot Automat super gjendje Shitet peugeot 607 viti 2007 super gjendje me te gjitha sherbime te bera vaj fil

3,000 Euro Vlore Peugeot Automat Super Gjendje

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

Shitet peugeot 607 viti 2007 super gjendje me te gjitha sherbime te bera vaj filtra vaj kamjo gomina. me letra te paguara per 1 vit deri ne dhjetor 2021. makina ka motor range rover sporti 2.7 bi turbo nafte. super e shpejte. kamjo automatike. makina
28.02.2021 (16:57)...Lexo detajet..

Seat OKAZIONNNN SEAT IBIZA 1500 Euro Shitet seat ibiza ne gjendje shum te mir pune. makina eshte e ardhur nga zvicra.

1,500 Euro Tirane Okazionnnn Seat Ibiza 1500 Euro

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

Shitet seat ibiza ne gjendje shum te mir pune. makina eshte e ardhur nga zvicra. eshte me dogan te paguar. nga ana motorike dhe kamjio esht super. ka motor 1.4 benzin (6l - 100km) me garanci. te interesuarit te kontaktojne.+355693638695
28.02.2021 (16:40)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Volkswagen Passat 2.0 nafte. Automat. Shitet volkswagen passat i vitit 1999-2000.
motorr 2.0 nafte, me kamjo automati

2,500 Euro Tirane Shitet Volkswagen Passat 2.0 Nafte. Automat.

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

Shitet volkswagen passat i vitit 1999-2000. motorr 2.0 nafte, me kamjo automatike, mjaft ekonomike. makina esht ne perdorim dhe esht me letra te paguara deri ne gusht. makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, gatshem per cdo
28.02.2021 (14:58)...Lexo detajet..

Hyundai hyundai Shitet hyundai terracan viti 2003 , dokumenta te rregullta
1.full option sic e

0 Leke Vlore Hyundai

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

Shitet hyundai terracan viti 2003 , dokumenta te rregullta 1.full option sic e shikoni dhe ne foto , timon druri , ganxh per rikorkjo ,ngrohje serdiliesh , klima automat , sallon lekure , kalimin ne 4x4 me buton , xhamat elektrik , sherbime te bera
28.02.2021 (14:57)...Lexo detajet..

Ford shitet  Shitet ford focus viti 2006 motorr 1.6 benzin pershtatet 100% ne gaz  makina esh

2,350 Euro Durres Shitet

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

Shitet ford focus viti 2006 motorr 1.6 benzin pershtatet 100% ne gaz makina eshte dogan te paguar cmimi 2350 € i diskutushem ..tel 0688190454
28.02.2021 (14:39)...Lexo detajet..

Opel Makine ne shitje Makine ne gjendje perfekte , me letra te paguara deri ne gusht 2021 , me goma te

3,000 Euro Tirane Makine Ne Shitje

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

Makine ne gjendje perfekte , me letra te paguara deri ne gusht 2021 , me goma te reja .
28.02.2021 (14:05)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas