Toyota Yaris - 1.4 Nafte - Automatike Tirane


Toyota Yaris • 1.4 Nafte Shum Ekonomike Ne Konsum • Viti Model 2007 • Kambio Automatike • Klima Automatike • 2 Celsa Me Pult Imobilazer • Xhama + Pasqyra Elektrike • Me Dogane Te Paguar • E Sapo Ardhur Nga Gjermania • Makina Esht Ne Gjendje Te Shkelqyer Nga Ana Motorrike + Xhenerike Dhe Nga Ana Vizuale • Cel ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme