Golf 5 Gti 2.0 benzine Tirane

Makina ne shitje Data: 11/05/2019 18:42


Pagesa 6,000 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2005
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Ish-Kinostudio Shqiperia e Re, Tirana, Albania
Lexime 648

Shitet GOLF 5 GTI benzine 2.0 automatik, viti 2005. Makina ka navigator, sendile lekure me ngrohje,timon 3, xhama te zi origjinal, disqe nr 18. Makina eshte me letra dhe ne gjendje perfekte. Per cdo informacion tjeter me merrni ne nr. cel . Faleminderit