Shitet Golf Iv Okazion!! Tirane

Makina ne shitje Data: 15/06/2019 21:16

1,400 Euro

  • Shitet Golf IV OKAZION!!
  • Shitet Golf IV OKAZION!!
  • Shitet Golf IV OKAZION!!
  • Shitet Golf IV OKAZION!!
  • Shitet Golf IV OKAZION!!


Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara. Makina eshte vit prodhimit 2001, me motor benzine 1.4 .Me letra te prera deri ne shkurt te vitit 2019. Eshte e pajisur me sistem audio seb ashku me vufer. Pasqyra & xhama elektrik, kondicioner, gome rezerve se bashku me pajisje te tjera per nderrimin e saj. Cmimi 1400 euro. Te interesuarit te kontaktojne ne nr

Pagesa 1,400 Euro
Marka Volkswagen
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2001
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Nikoll Kacorri, Durres, Albania
Lexime 13890