makina ne shitje  8596 njoftime

 Online 25 lexues | 14 njoftime ne pritje

6,000 Euro

Volswagen Caddy Viti 2008, Benzine+gaz, Letrat Te Prera Sot,

Rruga mes Brrylit dhe Ali Demit | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (07:55):Shitet volswagen caddy, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, e mbajtur shume mire. siguracioni eshte prere diten e sotme. motorri shume ekonomik pasi eshte me impjant gazi. e perdorur shume pak ne ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

8,000 Euro

Nissan Qashqai+2 2.0l Dci 4wd Automatike

Autostrada DR-TR km 13, | Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

19.03.2019 (00:01):Shitet nissan qashqai+2 motori(cc):2.0l dci 4wd tipi karburantit nafte viti prodhimit 2009 transmisioni automatike 191,000 km ngjyra e jashtme kafe ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike shume...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Mini Cooper Shitet Mini Cooper 
Motorr 1.6
Benzinë-Gaz
Viti 2004
Letra te paguara deri

Shitet Mini Cooper

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

19.03.2019 (02:06):Shitet mini cooper motorr 1.6 benzinë-gaz viti 2004 letra te paguara deri ne gusht. Çmimi 2500 euro nr tel 0682007222 ...Lexo detajet..

8,000 Euro Nissan Qashqai+2  2.0L dci 4WD Automatike Shitet Nissan Qashqai+2 Motori(CC):2.0L DCI 4WD Tipi Karburantit Nafte Viti Prod

Nissan Qashqai+2 2.0l Dci 4wd Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

19.03.2019 (00:01):Shitet nissan qashqai+2 motori(cc):2.0l dci 4wd tipi karburantit nafte viti prodhimit 2009 transmisioni automatike 191,000 km ngjyra e jashtme kafe ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike shume...Lexo detajet..

16,000 Euro BMW 328i Luxury Line BMW 328i motorr 2.0 prodhim USA. Viti i prodhimit fundi i 2012 me 117 000 milie

Bmw 328i Luxury Line

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (23:55):Bmw 328i motorr 2.0 prodhim usa. viti i prodhimit fundi i 2012 me 117 000 milie origjinale te certifikuara. full extra , sallon lekure individual , sedilje elektrike,ngrohje + ftohje memory,fryrje + cfryrje + m...Lexo detajet..

350 Euro skuter Dua ta shes per arsye mosperdorimi 250cc

Skuter

Berati
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (22:49):Dua ta shes per arsye mosperdorimi 250cc...Lexo detajet..

4,500 Euro HYUNDAI i30 benzin gaz viti prodhimit 2008 me 91000km  hyundai i30 benzin gaz me91000km me 1 pronar qe ne fillim

Hyundai I30 Benzin Gaz Viti Prodhimit 2008 Me 91000km

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

18.03.2019 (22:48):Hyundai i30 benzin gaz me91000km me 1 pronar qe ne fillim...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

3,999 Euro Shitet Benz B Class Shitet Benz B Class i viti 2007, motor 200 nafte (manual) .
Makina esht ne gjen

Shitet Benz B Class

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
10,000 Kilometra

18.03.2019 (22:48):Shitet benz b class i viti 2007, motor 200 nafte (manual) . makina esht ne gjendje shume te mire me sherbime te sapo bera. e gatshme per cdo lloj prove.taxa per 1 vit. kontrolli teknik i sapo kaluar me sukses....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,999 Euro

3,500 Euro Shitet makina Shitet makine E-class viti 2005 ne gjendje shum te mir motorrike . OKAZION

Shitet Makina

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

18.03.2019 (22:07):Shitet makine e-class viti 2005 ne gjendje shum te mir motorrike . okazion ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,500 Euro shitet okazion BMW 528 benzin gaz sallon lekure me opsione te 2004 sendilje elektrike + memorje

Shitet Okazion

Berati
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

18.03.2019 (22:06):Bmw 528 benzin gaz sallon lekure me opsione te 2004 sendilje elektrike + memorje komanda ne timon limitator shpejsie tronik sensor parkimi orgjinal . sherbimet e kryera si vaj filtra benzine /ajri/gazi . ferro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

200,000 Leke Shitet Ford Focus 1.8 Nafte TDI, Dokumente per 1 vit, 2 milion leke Shitet Ford Focus 1.8 Nafte TDI, i vitit 2000, ne gjendje shume te mire motorrik

Shitet Ford Focus 1.8 Nafte Tdi, Dokumente Per 1 Vit, 2 Mili

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (22:02):Shitet ford focus 1.8 nafte tdi, i vitit 2000, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. dokumentat te sapo rinovuara per 1 vit, kolaudimi i kryer ne date 20 shkurt 2019. Çmimi 2 milione leke. kontakt ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

200,000 Leke

2,500 Euro shitet opel zafira benzin-gaz makina ka dokumentat deri ne janar te 2020 eshte ne gjendje te mire eshte 6+1 mu

Shitet Opel Zafira Benzin-gaz

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (21:47):Makina ka dokumentat deri ne janar te 2020 eshte ne gjendje te mire eshte 6+1 mund te dali jashtetit dhe brenda vendit eshte me impjant gazi dhe eshte i montuar ne gjermani cmimi eshte i diskutueshem numri esht...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,400 Euro Shitet Golf IV OKAZION!! Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara

Shitet Golf Iv Okazion!!

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (21:46):Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. vaj dhe filtra te sapo nderruara. makina eshte vit prodhimit 2001, me motor benzine 1.4 .me letra te prera deri ne shkurt te vitit 2019. eshte e pajisur me siste...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

4,000 Euro 🔻Toyota Corola🔻 •Viti 2005  🔻Toyota Corola🔻
•Viti 2005 
•Motor 1.4 nafte ⛽️
•Km 174.300

🔻toyota Corola🔻 •viti 2005

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

18.03.2019 (21:33):🔻toyota corola🔻 •viti 2005 •motor 1.4 nafte ⛽️ •km 174.300 •kambio automatike...Lexo detajet..

3,500 Euro SHITET TOYOTA YARIS,, SHITET TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL VITI 2005 ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA ZV

Shitet Toyota Yaris,,

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (21:31):Shitet toyota yaris 1.4 diesel viti 2005 me dogan te paguar e sapo ardhur nga zvicra cmimi 3500 euro kontakt 0693447509...Lexo detajet..

150,000 Leke Shes Audi A3 Viti i prodhimit 2000. Ne gjendje shume te mire pune. Letrat deri ne fund te Nen

Shes Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (21:06):Viti i prodhimit 2000. ne gjendje shume te mire pune. letrat deri ne fund te nentorit. shitet per arsye mosperdorimi. nr 0676110055...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

1,700 Euro Shitet Peugot Gas/Benzine me Dokumenta per 1,700 Euro! Shitet Peugot 206, 1.4 Benzine/Gas e Vitit 2000. Makine eshte ne gjendje te mir

Shitet Peugot Gas/benzine Me Dokumenta Per 1,700 Euro!

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

18.03.2019 (21:06):Shitet peugot 206, 1.4 benzine/gas e vitit 2000. makine eshte ne gjendje te mire si motorike edhe xhenerike, vaj filtra te sapo nderruara( ska bere as 800 km), kambio manuale, me 4 dyer, panoramike, xhamat me ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,500 Euro Toyota Auris 1.4 Toyota Auris 1.4 Nafte vitit 12-2007 , Kamjo Automatike , 164mij KM Te Çertifi

Toyota Auris 1.4

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (21:04):Toyota auris 1.4 nafte vitit 12-2007 , kamjo automatike , 164mij km te Çertifikuara ne liber servisi , makina eshte e sapo ardhur , ne gjendje shume te mire pune , disje alumini me goma te reja , xhama elektr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

5,800 Euro Shitet Range Rover Vogue 5800Euro Shitet range rover vogue 3.0 nafte nuk perfshihet nga taksa luksit me letrat sig

Shitet Range Rover Vogue 5800euro

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (20:46):Shitet range rover vogue 3.0 nafte nuk perfshihet nga taksa luksit me letrat siguracion deri ne dhjetor 2019 makina eshte ne gjendje shum te mire opsion navi sendilje me levizje elektrike sallon bezh baxha ksen...Lexo detajet..

3,500 Euro Shitet BMW X5 viti 2003 Shitet BMW X5 
Motorr 3.0 TDI
viti 2003
Look 2005
Naftë
Kambio automatike

Shitet Bmw X5 Viti 2003

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (20:33):Shitet bmw x5 motorr 3.0 tdi viti 2003 look 2005 naftë kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Çmimi 3500 euro nr tel 0676208209...Lexo detajet..

600,000 Leke Okazion sprinter Shes sprinter 13+1 viti i prodhimit 2003 me te gjitha letrat e prera ne gjendje

Okazion Sprinter

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

18.03.2019 (20:25):Shes sprinter 13+1 viti i prodhimit 2003 me te gjitha letrat e prera ne gjendje te mire pune.cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

600,000 Leke

600,000 Leke Okazion Shes sprinter 14+1..me te gjitha letrat... ne gjendje pune te mire.. shitet per

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (20:25):Shes sprinter 14+1..me te gjitha letrat... ne gjendje pune te mire.. shitet per arsye mosperdorimi.cmimi eshte i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

600,000 Leke

4,700 Euro Shes jeep sheroke viti 2003 automat 2.7 nafte 1 vit dekumenta
Sherbimet e bera tani te vertetueahme
Super gjendje

Shes Jeep Sheroke Viti 2003 Automat 2.7 Nafte

Tirane
Gjimnaz Karburanti
20 Viti
201,904,042,012 Kilometra

18.03.2019 (20:25):1 vit dekumenta sherbimet e bera tani te vertetueahme super gjendje...Lexo detajet..

2,650 Euro 1.4 nafte shum e mbajtur Makina me cdo sherbim te bere para kohe esht investuar shum mbi te per cdo info

1.4 Nafte Shum E Mbajtur

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

18.03.2019 (20:25):Makina me cdo sherbim te bere para kohe esht investuar shum mbi te per cdo info me te detajuar tel pak ores 5 per arsyen pune ose dergoni sms dhe do ju telefonoj pas ores 5 ju faleminderit...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,650 Euro

2,600 Euro Vw polo Shitet VW Polo 
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
Sherbimet e bera se fun

Vw Polo

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

18.03.2019 (20:25):Shitet vw polo makina eshte ne gjendje shume te mire. sherbimet e bera se fundmi: (rrip faze kit,ferota se bashku me tamburot e para si dhe te gjitha sherbimet periodike vaj filtra gomina). makina eshte me ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

2,500 Euro Shitet automjeti Shitet automjet Citroen C3, viti i prodhimit 2004, kambio automatike. Automjeti

Shitet Automjeti

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
30,000 Kilometra

18.03.2019 (20:25):Shitet automjet citroen c3, viti i prodhimit 2004, kambio automatike. automjeti eshte ne gjendje shume te mire. ...Lexo detajet..

7,800 Euro Shitet Toyota Rav 4 Shitet Toyota Rav 4

Shitet Toyota Rav 4

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

18.03.2019 (20:20):Shitet toyota rav 4...Lexo detajet..

3,000 Leke shitet furgon ne gjendje shum te mire dhe me cmim te diskutueshem furgon 8+1 por vendet i ka per 14 ,me timon hidraulik,viti prodhimi 1981 me moto

Shitet Furgon Ne Gjendje Shum Te Mire Dhe Me Cmim Te Diskutu

Tirane
Benzin Karburanti
1990 Viti
50,000 Kilometra

18.03.2019 (20:05):Furgon 8+1 por vendet i ka per 14 ,me timon hidraulik,viti prodhimi 1981 me motorr 208...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Golf 4 viti 2001 Shitet Golf 4 
viti 2000-2001
Me letra te paguara
Ne gjendje shume te mira me

Shitet Golf 4 Viti 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (19:44):Shitet golf 4 viti 2000-2001 me letra te paguara ne gjendje shume te mira me te gjitha sherbimet e bera Çmimi 1600 euro nr tel 0685269090...Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet Peugeot Partner Shitet makine Peugeot Partner ne gjendje te mire. CMIMI OKAZION/ I DISKUTUESHEM

Shitet Peugeot Partner

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

18.03.2019 (19:42):Shitet makine peugeot partner ne gjendje te mire. cmimi okazion/ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

900 Euro Shitet Volkswagen Shitet Volkswagen
Viti 2000
Motorr 1.6 TDI
Benzinë Gaz
Kambio manuale
 Çm

Shitet Volkswagen

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (19:31):Shitet volkswagen viti 2000 motorr 1.6 tdi benzinë gaz kambio manuale Çmimi 900 euro nr tel 0686471719 ...Lexo detajet..

170,000 Leke Shitet Mercedez Benz Shitet Mercedes Benz
Motorr 200 CDI 
Nafte
Kambio manuale
Letra deri ne dhje

Shitet Mercedez Benz

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (19:30):Shitet mercedes benz motorr 200 cdi nafte kambio manuale letra deri ne dhjetor ne gjendje shum te mir motorrike Çmimi 170000 leke te reja nr tel 0685028815...Lexo detajet..

Kambio: Manual

170,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas