Shitet Ford Focus 1.8 Nafte Tdi, Dokumententat Per 1 Vit Tirane

Shitet Ford Focus, motorr 1.8 Nafte TDI, i vitit 2000 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumentat te sapo rinovuara per nje vit, dhe kolaudimi eshte ktyer dje ne 18.02.2019. Cmimi 250.000 leke te reja, kontakt 0682444309

Njoftime te Ngjashme