Shitet Audi A4 Motorr 1.9 Tdi Fier

Shitet Audi A4
Motorr 1.9 TDI
Viti 2001
255000 km
Kambio manuale
Nafte
CD Player
Disqe alumini
Klima
2 celesa
Letra te paguara deri ne Mars
Me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Cmimi 2900 Euro
Nr Tel ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme