Shitet Audi A4 Motorr 1.9 Tdi Fier

Makina ne shitje Data: 09/04/2019 23:04

2,900 Euro

  • Shitet Audi A4 Motorr 1.9 TDI
  • Shitet Audi A4 Motorr 1.9 TDI
  • Shitet Audi A4 Motorr 1.9 TDI
  • Shitet Audi A4 Motorr 1.9 TDI


Pagesa 2,900 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2001
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Fier - Patos
Adresa Fier, Albania
Lexime 1377

Shitet Audi A4
Motorr 1.9 TDI
Viti 2001
255000 km
Kambio manuale
Nafte
CD Player
Disqe alumini
Klima
2 celesa
Letra te paguara deri ne Mars
Me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Cmimi 2900 Euro
Nr Tel