Shitet Mercedes Benz A Class Motorr 1.7 Cdi Durres

Makina ne shitje Data: 06/06/2019 01:50

1,700 Euro

  • Shitet Mercedes Benz A Class  Motorr 1.7 CDI
  • Shitet Mercedes Benz A Class  Motorr 1.7 CDI
  • Shitet Mercedes Benz A Class  Motorr 1.7 CDI
  • Shitet Mercedes Benz A Class  Motorr 1.7 CDI


Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.7 CDI
Kambio automatike
Nafte
Viti 2001
Tapiceri lekure, navigator, sedilje me ngrohje, komanda ne timon, klima, CD, Bluetooth, Radio, xhama elektrik etj...
Letra te paguar dhe sherbime te bera.
Cmimi 1700 Euro
Nr Tel

Pagesa 1,700 Euro
Marka Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2001
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Durres, Albania
Lexime 1491